Přejít na obsah

Navigace


zabiak

Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám: Mio C520, asi 3roky tak už je trošku problém s mapou :-), chtělo by to UP

iPhone 3G 8GB SW 3.2.1 GPS

 

Tady tip na uchycení čehokoli od telefonů po GPS.Dodací lhůta při objednávce na zakázku je v rozmezí 10 až 20 dní (nejčastěji 14 dní). 3védsko!

 

http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/122PBR-85...novy-model.html

 

http://www.brodit.com/montering.jsp?anr=803807

 

http://www.brodit.com/montering.jsp?anr=833527

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Mám navigaci s iGO8 a někde jsem četl, že potom stačí z netu stahovat aktualizace map zdarma. Našel jsem ale pouze placené aktualizace. Jak to tedy je?

No většinou bývá třeba že máš jeden rok stahování aktualizací zdarma a pak už je musíš platit, nebo se to vyřeší menší oklikou než oficiální. :lool:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

No ono ty mapy není špatný občas aktualizovat :-D třeba nová část dálnice směr kroměříž a v navigaci jedeš polem (samozřejmě, že z logického hlediska nepotřebujete navigaci na dálnici, ale... )

 

Já vždycky do Garmina stáhnu jednou za rok nový mapy ( Garmin city navigator Europe NT xx) a v pohodě, nikdy žádnej problém jak řikám

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Já používám Mio c710 s kterou jsem projezdil celou Evropu aktualizace mám cca 3x až 4x do roka. Mám v ní jak původní IGO 6, tak na SD kartě

IGO 8.3 a aktualizace taky bez problému. Mám tam 3D terén, 3D budovy, 3D Cars, oblohu s východem a západem slunce, poi, radary a všechno to bez problému šlape tak jak má. ;)

Odkaz ke komentáři
potreboval bych aktualizovat TomTom XL :lol: kde sezenu mapy?

Záleží taky na tom jakou máš v GPS licenci bez "platné" licence tam mapy nedostaneš. Kdybys měl Mio, tak bych ti pomohl, ale jak je to s tom tomem

nevím, ale použij Google + spoustu času a nebát se laborovat a určitě se ti to podaří ;)

A nebo začni používat IGO 8 na SD kartě a je to. Budeš tomu muset věnovat taky nějakej ten čas, ale jak už to rozchodíš, tak pak si vždy jen na

kartu šupneš nové mapy stažené z netu a máš klid

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...