Přejít na obsah

Odhlučnění dveří O I


pym

Doporučené příspěvky

Doufám, že budu mít možnost polechnout na Rozkoši tu Hoblíkovo 1+ Dosti mě to zajímá...

 

Sám se chystám na 3w aktiv. Jen komponenty mám zatím "obyčejné" MB Quart" a porád nevím co za woofery... Buď tu mám připraveny dva kousky JL 12w0 nebo tu mám PB ES 12DS-D2. A porád nevím co... :-( Asi se udělaj dvě bedýnky a bude se zkoušet a poslouchat a pak se uvidí... :lol:

Odkaz ke komentáři

Spooky : otazka jeste je co je pro tebe jeden plat jestli 1x1M nebo 0,5x1m :-)ja sem tam narval 3,75M2 to je necele 4 velke dily, ale jak rikam obvykle se to prodava 0,5x1m takze proto rikam 8ks. a ze bych to nejak hrotil do dvou vrstev to ani nahodou .)proste v klidu a v pohode.

 

Ale narovinu priznam ze sloupy B sem posral :(nevim proc ale tam se mi to odlepuje porad a drnci jak je venku vic nez 30 stupnu.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Čus tak jsem udělal odhlučnění dveří podle metody od pointfrosta :palec: ,jeho nápad s akustickou pěnou je dost dobrej :palec: .Cenově uplně bomba.Dal jsem mdf-ky a na tapece nalepil tu pěnu,poskládal jsem dveře a nestačil jsem se divit :( :smich::smich: .Krásně čistej zvuk nádherný basy a nic se neklepe.Večer se stavoval známej a po usednutí do auta a poslechu jsem mu nemohl vysvětlit že nemám nikde zadělanej zesilovač a basák a že mám pořád ty stejný komponenty.Pořád koukal pod sedačky jestli tam náhodou někde není :) .Tak vřele doporučuji těm kdo chtějí mít přístup do dveří stejnej jako dřív a hlavně se nebude nikde nic klepat a nic drnčet. :palec:

Odkaz ke komentáři
To za co ty jsi utratil peníze, vůůůbec nesouvisí s carhifi!!! Myslím si, že ani vesnu netušíš, na jakém principu odhlučnění v autě funguje.

Asi to není to pravé odhlučnění tak jak by mělo bejt,ale rozdíl oproti serii je obrovskej.Hodně udělaj ty mdf-ky a ta akustická pěna to vytlumila taky dobře za pár peněz.Na to že mám normální rádio a komponenty jen v předních dveřích mi to stačí.Ted to hraje "pro mě dobře".

Odkaz ke komentáři

PRO ŠKODA MONTANEGRO.....TLUMÍCÍ MATERIÁL DO DVEŘÍ BY MĚL BÝT VODĚ ODOLNÝ, VE DVEŘÍCH JE DOCELA VLHKO, ALE TEN MATERIÁL CO SI KOUPIL TY MI MOC VODĚ ODOLNÝ NEPŘIPADÁ, TAK BACHA NA TO ABY SI PAK VE DVEŘÍCH NEVOZIL NAMOKLOU HOUBU :palec:

Upraveno uživatelem RAZTY
Odkaz ke komentáři

Připadá mi to jako zateplení fasády a ne auto. Ani tomu nevěřím že to funguje. Vždyť odhlučnění auta je to, že když se zabrání vybracím plechů. A to se děje jen polepením citlivých míst materiálem k tomu určeným.

PS: otec mě učil, že když něco dělám, mám to dělat pořádně. Pokud to pořádně nejde udělat (nebo na to nemám many), mám se na to raději vys...t

Odkaz ke komentáři
Připadá mi to jako zateplení fasády a ne auto. Ani tomu nevěřím že to funguje. Vždyť odhlučnění auta je to, že když se zabrání vybracím plechů. A to se děje jen polepením citlivých míst materiálem k tomu určeným.

PS: otec mě učil, že když něco dělám, mám to dělat pořádně. Pokud to pořádně nejde udělat (nebo na to nemám many), mám se na to raději vys...t

ne kazdymu se do toho chce vrazet hodne penez. a ten jehickovy molitan by sned mohl trosku fungovat. osstatne i Ty jsi ho chvalil pro odstraneni hluku zvenci...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...