Přejít na obsah

Mlzeni oken


marthy

Doporučené příspěvky

přesně tak, mám stejný problém, jakmile je tepleji větrám a pomáhá to... vlhkost je svinstvo .. mimochodem - v polsku prodávájí takový pytlíček a nasává to vlhkost a podle toho se nafukuje, prý to funguje, nezkoušel jsem to, stojí to pár korun a viděl jsem to i na cz aukru... tak třeba má někdo zkušenost ?

Odkaz ke komentáři
přesně tak, mám stejný problém, jakmile je tepleji větrám a pomáhá to... vlhkost je svinstvo .. mimochodem - v polsku prodávájí takový pytlíček a nasává to vlhkost a podle toho se nafukuje, prý to funguje, nezkoušel jsem to, stojí to pár korun a viděl jsem to i na cz aukru... tak třeba má někdo zkušenost ?

 

 

ja to takiy videl na aukru,prodava to nejaky borec z okoli ostravy ,uz drive jsem mu psal,ale nejak z toho seslo,koupil jsem drive nejaky pripravek na odstraneni zamlzeni obcas to pomohlo,ale musi se to aplikovat na suche okno,ale problem nevyresen...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 roky později...

ahoj trochu ozivim toto tema.mam problem s mlzenim predniho okna (zadni cast neresim tam.mi to nevadi :-) ).kdyz to.mam po ranu zamlzeny nebo spis vetsinou se mi to zamlzi jakmile tam.nastoupim,tak je nekdy problem to odmlzit.odmlzuje se to strasne pomalu a nekdy i po treba 30ti km je v rozich stale zamlzeno a to mam ofuk oken zapnutej naplno.filtry byly meneny pred zimou v prosinci.poradite prosim co zkontrolovat? (trosku laicky poradit poprosim :-D )nevim jestli jde vzduch jen z toho velkyho pruduchu na palubovce nebo jestli ma jit i jakoby podel skla.je to kombi 1.8t 2004 93tkm.diky moc.

Odkaz ke komentáři

já myslím že ti správně nefunguje klapka přepínání vnitřní a venkovní cirkulace vzduchu,zustává otevřenej vnitřní okruh a pak se to mlží

už sem to párkrát řešil tak že sem ručně zavřel vnitřní cirkulaci a otevřel tu venkovní a po té tu klapku odpojil z elektriky a je po problému :palec:

Odkaz ke komentáři

jako kdyz zapnu vnitrni cirkulaci tak jde slyset jak se to prepne na vnitrni okruh,ale nesmi byt samozrejme zrovna nastavenej ofuk skla ze. ono pak az se to odmlzi tak je to uz v pohode jen to trva.neni treba mozny ze by byla ta klapka zasekla treba pul napul?ze by to sice bralo z vnejsku ale bralo to i vnitrek?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Mě to dělala klapka na vnitřní cirkulaci vzduchu, jak tady psal pavel71 (byla neustále otevřená, i když bylo slyšet, že motorek funguje). Klapku jsem zavřel (a zajistil stahovacími páskami k mřížce pod ní) u kabinového filtru otevřel a odpojil jsem motorek, kterej to ovládá. Nakonec jsem vysavačem vysál z topení bordel, kam jsem až dostal a pak jsem to vyfoukal kompresorem co to šlo a bylo to O.K. Jo ještě jsem vyčistil odtokové kanálky v zadní části předních blatníků, samozřejmě nový kabinový filtr.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...