Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

Můžu se taky na něco obdobného zeptat? Dnes jsem si pořídil Octavii II a mám obdobný problém s autorádiem.

Rádio hraje a zničeho nic rana z repráku rádio se vypne a po nějaké minutě (jak kdy někdy i po půl hodině) se zase zapne...

Dokáže mi někdo poradit díky moc!

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Ahoj,mám O II r.v.2006 a rádio Stream,které mě poslední dobou zlobí sníženou citlivostí při ladění stanic.Mám podezření na anténu ale než se do toho pustím,prosím o radu ev.zkušenost jiných.Měl jsem VW Passat a tam jsem po 6letech musel koupit a vyměnit anténu se zesilovačem-porucha se projevovala stejně jako u tohoto auta.Dík za info a zkušenosti.Pavel

 

Vyřešeno!!!!anténní zesilovač v držáku prutu zcela zaoxidoval a stal se nefunkční.Odpojil jsem ho a anténu připojil natvrdo na koaxiální kabel a je po problému.Totéž jsem řešil před časem u Passata ale koupil jsem za cca600.-novou anténu a efekt byl stejný.Vidím ,že jsem vyhodil peníze ,co se dá dělat.Passat už je pryč,místo toho jezdím O II,2,0 TDi za 5,3l/100km.Zatím paráda až na hlučný setrvák.

ahoj všem Pavel

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím. Budu dávat do OII zadní repro při rádiu Stream. Zatím na rádiu se neozbrazuje "balanc" mezi předními a zadními repro. Otázka zní, to se změní po zapojení repra do rádia nebo se musí překódovat? Pak tedy co to překódovat přesně znamená? Děkuji za radu.

 

Vondra

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Ahojte mam problém s vysuvanim CD na rádiu STREAM.Rok výroby auta je 2005. Niekedy vysunie CD bez problémov a inokedy musím rozobrať rádio a manuálne vybrať CD. Budem vďačný za každú radu ako odstrániť tuto chybu bez výmeny radia.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

ahojte,

nevedel by niekto poradit, ako vyresetovat radio do tovarneho nastavenia? vytiahnutie kablov od zdroja nepomohlo... je tam zaseknute cd a jeden znamy mi poradil, ze on to vyriesil resetom radia...

dufam, ze nebudem ho musiet rozoberat... :/

diky za rady...

 

edit 9.11.11 0:20 - problem vyrieseny... radio som rozobral a zistil, ze predchadzajuci majitel tam nejakym mne nejasnym sposobom vopchal naraz dve cd, zrejme to sposobovalo problemy... cd su von, zajtra zalozim radio do auta, som velmi zvedavy, ako to dopadne...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Guest Jiří Honák

Ahoj,

 

mám radio STREAM (MP3) a chtěl bych se zeptat, jak zjistím zda toto radio umí pojmout více CD.

 

Pokud 2x stisknu tlačítko CD, tak je zde je napsáno NO CD na 6 TLAČÍTCÍCH.

 

Umožňuje toto rádio více CD nebo je to pouze příprava na cd měnič?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Prosím o radu jak rozdělat a nebo donutit vydat :-D autorádio stream CD

Postupoval jsem dle příspěvků ale bohužel bez úspěchu.

 

Co jsem zkoušel:

 

1)odpojit rádio od napájení + vytáhnout pojistku

2)při zmáčknutí tlačítka vysunutí různě CD pomáhat

3)klapat,bouchat,tahat......

 

prostě nic nepomáhá :-D

 

Jedině na co spoléhám je rozebrání, zatím jsem se zastavil hned po sundání víka.Nevíte jak pokračovat dál.

Děkuji.

 

030320121623.jpg

030320121618.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...