Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...
Guest zdenzakr

Prosím o radu, koupil jsem OII combi 08 je tam parrot ck 3100 a radio stream, z ničeho nic mi i nejsilnější stanice začly šumět, koupil jsem ve škodovce nouvou anténu originál, ta stará vypadala hrozně. Ale moc jsem si nepomohl. Ale když vyřadím parrot, radio hraje ok. Parrot mi normálně funguje, je zapojen tak jak má, ale přesto, když vyřadím všechny konektory od parrotu a do radia zapojím origo konektor, radio šlape. co pomůže vyřešit tento problém? díky za jakoukoli radu.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Mám laický dotaz, vlastním STREAM s MP3 + AUX vstup v loketní opěrce. V menu mám zapnuto AUX na ON, ale po připojení 3,5jack to nic nedělá. Díval jsem se do chytré knížky k rádiu, ale není to tam nijak podrobně vysvětleno, jakým způsobem se po zapojení jacku AUX aktivuje.

Nemůže to mít nějakou spojitost s tím, že je vytažena BT jednotka? (Pod sedadlem spolujezdce mi úplně odešla). Je AUX v originále zapojen napřímo kabelem do rádia?

Jsem laik, který jen chtěl připojit mobil k AUX a vykašlat se na MP3 CD :-) díky za reakce.

 

EDIT: Tak AUX funguje... stačilo několikrát mačkat tlačítko CD ... prvně jsem to zkoušel jen 2x a tuším to musí být 3x

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Ahoj mám problém s AUX výstupem na radiu STREAM MP3. Koupil jsem octavii rok 2007 s originálním radiem STREAM MP3, aux mám v loketní opěrce. V Datartu jsem koupil 3,5jacka oboustranného připojím do AUX na druhé straně jsem zkoušel iPhone, iPod, MP3 a nic v radiu je ticho. Aux navolím 3x zmáčknutím tlačítka CD, ale bohužel stále ticho, hudba na přehrávači běží, ale z rádia nic nevychází. Neví někdo co dělám špatně? Děkuji moc

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj mám problém s AUX výstupem na radiu STREAM MP3. Koupil jsem octavii rok 2007 s originálním radiem STREAM MP3, aux mám v loketní opěrce. V Datartu jsem koupil 3,5jacka oboustranného připojím do AUX na druhé straně jsem zkoušel iPhone, iPod, MP3 a nic v radiu je ticho. Aux navolím 3x zmáčknutím tlačítka CD, ale bohužel stále ticho, hudba na přehrávači běží, ale z rádia nic nevychází. Neví někdo co dělám špatně? Děkuji moc

Ahoj tak problém přetrvává našel jsem si na internetu návod a napojil auto na vag-com měl jsem změnit kód z 0040400 na 0040401 bohužel auto mě k této změně nepustilo, stále házelo chybnou hlášku

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravim chlapi. Měl bych tu jednu delikátní avšak prostou otázečku. Koupil jsem OII předface. a jelikož bydlim na sídlišti tak pro mě nepřichází v úvahu žádná 2din navigace s pamětovými kartami nebo něčim podobným. Mám r.v. 2006 se Streamem bez MP3 což mě celkem dost žere. Jakou metodou docílit toho že přijdu do auta s flashkou, lusknu jí do konektoru umístěného někde ve voze a na rádiu se mi zobrazí skladba co hraje a prostě bude hrát? Jak jsem tak procházel forum tak už mi jde z toho hlava kolem. Nevím jestli do auta dát MDI nebo usb modul nebo co. Hledám něco jako ,,za málo peněz, hodně muziky'' vzhledem k tomu že jsem student, ale zase jsem vcelku závislý na kvalitě. Děkuji za případné rady :)

Odkaz ke komentáři

Tento stream nemá podporu měniče že? takže pakli že koupím audienci nebo novější stream s podporou měniče tak by ten usb modul fungoval ne? Nechci prostě pálit CD. Mám zájem o hudbu z flash disku, kdy ho můžu kdykoliv vytáhnout, přidat skaldby/odebrat/upravit složky a přijít zpět do auta, zastrčit a hrát.

Odkaz ke komentáři

On ten rozdil mezi Streamem a Audienci az tak znatelny neni.Myslim ve zvuku..spis bych rekl,ze zadny :)Bracha ma Stream,ja Audienci a rozdil na stejne MP3 jsme neslyseli.Audience je jen lepsi v tom,ze ma menic.A pokud je dvoutunerova,ma lepsi prijem.Ale to je tak vse.Jinak jestli muzu poradit.Pokud chces lepsi zvuk a SD,radsi posetri vykasli se na bastly,co jsou v tom odkazu a porid Bolero..zpracovani je nekde jinde a zvuk taky..takhle utratis 1500 ,- z tu kravinu a 2500,- za Audienci.Dneska uz se da sehnat Bolero klidne i za 3000,- ;)

Upraveno uživatelem Schavi
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Dobrý večer, jsem tady nováček na doporučení. Prosím o radu:

Mám v OII autorádio Stream. Jelikož jsem si nechal přidat "Digital Music Changer" mohu si přehrávat Flashky, MP3 . . . . . A teď k problému. Jelikož mám na flashce cca 11 adresářů pod kterými se nacházejí MP3. Autorádio Stream má ale jen 6 předvoleb. Jak mohu pokračovat v přepínaní mezi soubory 6 . . . 7 . . . 8 . . . . 9 . . . . . 10 atd. Doufám, že jsem se vyjádřil pochopitelně a že mi někdo poradí. Děkují

Odkaz ke komentáři

No vim ze na fm to jde prepinat myslim ze 12 stanici, zkus se podivat na navod k radiu.

 

Návod je v němčině a český nemám. Proto jsem to chtěl vyřešit s někým tady. Jinak díky za reakci. Každá reakce je dobrá

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...