Přejít na obsah

mizejici voda


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

To mě se vrátí vždycky taky, ale ona zase klesne pod rysku až nastartuješ a voda se natáhne do systému ;-)

Já celý léto dolíval a hledal a hledal a hledal. Ale nic. Kromě toho, že mám důkladně propláchnutý chladící systém :D

Asi to bude těsnění pod hlavou.

Za nedlouho to šoupnu do servisu, aby ho vyměnili. Tak pak uvidím, jestli to pomohlo.

A co se týče dlouhodobého pozorování - při postupném snižování venkovních teplot voda útíká míň.

Takže asi opravdu trvá, než se motor zahřeje natolik, že se někde vytvoří nějaká netěsnost.

Doufám, že to bude jen těsnění.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

jj udělají to.

 

jak to začíná mít km už lítaj peníze, nejdřív klasika rozvody + pumpa, žhavičky, tlaková hadice k turbu, teď tohle. podvozek brzy, uvidíme jak dlouho vydrží EGR + DPF... doufám že aspon přežije haldex a diferáky...

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Jeste to muze byt chladic co je vzadu na bloku motoru nad vyfukem tam jde taky voda a vim ze kdyz jsem tenkrat resil moje mizeni vody (ale na BKD) tak mi klubovy mechanici rikali ze taky uz zazili ze to bylo praskly. Na nej muzes udelat bypass a dal jezdit abys zjistil jestli je to tim nebo ne. Pro klid duse zkontrovat jestli neni nahodou dole rozsklebenej vodni chladit taky s ti mbyly problemy a par lidem tam zdrhala voda ( nevim jak dlouho to meli natlakovany a muze tam by jen drobnej unik kterej by se projevil az treba po delsim natlakovani) a pak uz bych sel na to tesneni pod hlavou. Ja kdyz mel prasknou hlavu tak mi to neslo do oleje ale do vyfuku a tu vodu to primo spalovalo a zaneslo to turbo takze ve finale jsme jeste tenkrat musel nechat cistit turbo.

Odkaz ke komentáři

no ještě sem s nimi mluvil, najel s tím 130km po mém svolení a nic nezmizelo. stojí to teď v kopci v dílně a podtím savej materiál. takže uvidíme po víkendu jestli něco zmizí...

prej to tlakovali dostatečně dlouho... chladič je prej ok a i nad vyfukem, že ho taky tlakovali...

 

no uvidíme jestli to bude po víkendu mizet a pak dyžtak vyměním těsnění... díky moc za poradnu.

Odkaz ke komentáři

Mě to taky tlakovali - 2x. A nikde nic. Začne to utíkat až když se zahřeje motor. V pořádný zátěži (dlouhá doba jízdy, dálnice, táhlý kopce) se pak začne projevovat netěsnost kolem toho těsnění a voda mizí. Pokud budeš čekat dlouho a bude ti voda utíkat v létě víc než v zimě, tak jako mě, kdy mi to v zimě skoro neutíkalo a v létě jsem s sebou vozil 10 l vody do chladiče, tak je to těsnění pod hlavou.

 

Né, že bych ti to přál, oprava je docela drahá, ale podle toho co píšeš, to bude téměř jistě to těsnění.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...