Přejít na obsah

mizejici voda


Doporučené příspěvky

  • o rok později...
  • o 4 měsíce později...

Tak jen přihodím poznatky dva roky po výměně těsnění pod hlavou.

Sem tam se voda pořád ztrácí. Těžko říct kam a proč.

Ale vzhledem k množství, které dolívám (za 2 roky spotřebováno jedno balení 2l G12 + ředění destilkou), nepovažuji za efektivní to dále extra řešit.

Navíc v blízké době očekávám repas turba (chčije olej, ale zatím to jde) a výměnu převodovky (5. stupeň kňučí :D )

Odkaz ke komentáři

Já mám BMM motor. 6-kvalt

No, při řazení z 4 na 5 nebo podřazení z 6 na 5 si chvíli zabzučí :-) Jako když na dálnici vjedeš na strukturovanej vodící pruh ;)

Asi než se srovnaj synchrony či co. U těch 6-kvaltů je to známej problém. Tady na fóru už je otevřeno několik topiců. Buď výměna převodovky, nebo to umí jeden servis u MB opravit bez výměny.

Odkaz ke komentáři

Jojo, vím. Dělá to p. Sixta. Oprava do 10tis tuším. BKD mám od února 2015 a do dnešního dne jsem zainvestoval 50tis! Něco bylo potřeba a něco jsem chtěl já. Předtím jsem měl Superba 1.9TDi 96kW 2 roky! Nájezdil jsem 40tis km a dělal jsem jen homokloub, rozvody a olej s filtry! To je spolehlivý motor. Ne BKD, což jsem záhy zjistil, ať už s fóra či z vlastní zkušenosti!

 

Jinak jestli to jsou synchróny to poznáš tak, že když tam ten kvalt dáš pomalu a přiblížíš otáčky tak, aby to odpovídalo otáčkám při zařazení určité rychlosti, tak by ti to tam mělo samo zapadnout a nebo přinejmenším bez toho zvuku. Si myslím já.

Odkaz ke komentáři

Tvl, to je furt dokola. Nekomu se sype BKD a hned jsou vsechny total špatný. Jak se tu resilo mockrát, je to o tom, jak se k tomu choval předchozí majitel. Nekdo jezdí s BKD bez problémů čtvrt mega a jinymu se sype. Zrovna tak BMM ma problém s klikou atd. a další mouchy maji TDi společný, takže si prostě nevyberes.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Taky mě to potkalo, čas od času se něco malinko dolilo, nějakou dobu už to registruju ale za takový 2 roky jsem teď kupoval druhou litrovku g12 , tak asi nějak moc to nemizí. Nicméně asi před měsícem jsem dával nový turbo a servismen říkal ze v tom starém byli známky po nemrznoucí kapalině. Jak se to tam sakra mohlo dostat? :o

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Buďte pozdraveni, zase to trochu oživím. Chtel jsem nez se pustim do nějakého většího šroubovaní natlakovat tu soustavu kdyby náhodou. Dali jsme tam atmosféru a bylo vidět že tlak pomalu klesá ale nikde nebylo vidět kudy. Ani žádný zvuk nikde slyšet nebyl. Tak fakt nevim. Asi to bude muset jit fakt někam do nitra. :(

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • jakože ja to prikryvam ještě kryci plachtou, takže to by se moc neotestovalo ... spíš by mě zajímalo, kde by byla jaká promáčklina, protoze nektery ty kusy byly fakt tezky...
    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
×
×
  • Vytvořit...