Přejít na obsah

Jaké repro do dveří


Doporučené příspěvky

Já sem si před pár lety koupil do předních dveří HERTZ HSK 165 a k tomu zesik Audison VRX 4.300, je to zapojený na aktiv ( bez dodávaných výhybek, středo basy přímo na zesik a výškový repro taky přímo na zesik) a zatim naprostá spokojenost, jen by to chtělo lepší rádio a signálový kabely. Mno a taky by si tenhle zesik zasloužil určitě lepší repra, ale to zas až někdy příště :o

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Chcem vymeniť v predných dverách pôvodné repro za nejaké lepšie. Čo poviete na tieto: http://www.alpine.sk/products/details/cust.../sxe-1750s.html alebo by ste zvolili nejaké iné? Ak nejaké iné tak podmienka je aby boli tak do 2000,- aby dobre hrali a hlavne bassovali (samozrejme v rámci ceny), keďže nemám zosilovač, a aby ich len stačilo bezproblémov vymeniť za tie staré, aby netrebalo nič upravovať, max. tak vytlmiť dvere.

Odkaz ke komentáři
Chcem vymeniť v predných dverách pôvodné repro za nejaké lepšie. Čo poviete na tieto: http://www.alpine.sk/products/details/cust.../sxe-1750s.html alebo by ste zvolili nejaké iné? Ak nejaké iné tak podmienka je aby boli tak do 2000,- aby dobre hrali a hlavne bassovali (samozrejme v rámci ceny), keďže nemám zosilovač, a aby ich len stačilo bezproblémov vymeniť za tie staré, aby netrebalo nič upravovať, max. tak vytlmiť dvere.

 

 

DaNo: No Alpiny nevím jestli zrovna na basy... alpinky jsou známý spíš uřvanejma výškama... Já bych ti spíš doporučil tuty powerbassy Dle mě super repra za tu cenu. A umějou aj slušně zahrát a zabasovat.

Odkaz ke komentáři

Magnaty nejsou špatný,ale ty Powerbassy maj oproti tutěm Magnatum plnohodnotnou vyhybku což je zase o kousek dál. Je pravda, že ty Magnaty jsou o malonko dražší,ale dali by se možná aj ty PB sehnat trochu lépe než byl odkaz. Jinak ty MDF podložky budeš potřebovat určitě. Jedině ze by jsi ty repra usadil místo origo reproduktoru do plastu,ale i kdyby jsi ty podložky měl koupit tak těhc 350,- za ně je dobrá investice. Kor kdyby jsi se rozhodl časem to vytlumit ;-)

Odkaz ke komentáři

Jasné, ďakujem. Tak pôjdem do tých PB. Tak dvere by som samozrejme chcel vytlmiť. Preto sa informujem lebo idem meniť repro po prvý krát a nechcem aby som kúpil resp. spravil niečo zlé. Ešte by ste mi mohli vysvetliť načo slúžia tie MDF podložky? Celkom som nepochopil význam tých MDF podložiek.

 

//Už som pochopil význam tých MDF podložiek. Budem to robiť podla toho to návodu: http://www.skodaoctavia.cz/muzikanavody/DemontazTapecu.htm čo by ste mi odporučili použiť na to vytlmenie dverí? (prípadne nejaký link na ten tlmiaci materiál by bol fajn)

Odkaz ke komentáři
Doporučuji ti tady koupit vibru. Je za super peníze. Hlavně pořádně odmastit a když použiješ horkovzdušku tak se dá dělat aj teď...

Nad tým vibraflexom som rozmýšlal, ale tak niekto vraví že to nieje najlepšie ten vybraflex. Neroztečie, alebo nejako inak sa mi to nepoškodí v lete, keď bude pražiť na auto slnko?

Odkaz ke komentáři
Nad tým vibraflexom som rozmýšlal, ale tak niekto vraví že to nieje najlepšie ten vybraflex. Neroztečie, alebo nejako inak sa mi to nepoškodí v lete, keď bude pražiť na auto slnko?

mam vibraflex 25 a mam ho tam uz vic jak dva roky a porad v pohode drzi... kdyz sem letos na jaro pretlumoval predni dvere kvuli zamku, tak sem se na to dival a vsechno OK... koukni se na autohififorum... je tam spousta lidi co ho maji...

Odkaz ke komentáři

Ja mam Magnat XTR 216, bohuzel uz se nedaji moc sehnat. Uz je novej model XTS. Ma trochu jiny stredy ale vyhybky a vysky jsou puvodni.

 

Ty moje repra jsem vybiral podle casaku Car&Hifi. Meli ve svoji tride super hodnoceni, citlivost, vykon,

 

byly za super penize, a vypadaji vzhledove kvalitneji oproti konkurenci.

 

http://www.ahifi.cz/reproduktory-do-auta/magnat-xts-216.html

 

m_553.jpg

Odkaz ke komentáři

Konwas: Magnat dobrej,ale dosti tlakařina bych řekl... Ty repráky jsou prostě hlavně o uchu a každýmu sedí něco jinýho... Jenže málokde je možnost poslechu a srovnávání... A další taky na jakej zesík se to pověsí a z jakýho radia se do toho pouští signál... Ty repráky bych řekl že jsou až to poslední co rozhoduje o kvalitě zvuku...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
SM: A od FOCALU čekáš že budou ve dveřích basovat více než GZ? Doporučil bych ti nějaké Powerbass nebo Audio system. Případně ještě RockFordy... Jde o to kolik chceš investovat. A máš vytlumený dveře? To tlumení udělá strašně moc.

 

No etste nemam vytlimeny :o nemmuzu tady u nas najit ten tlumici material...... :palec:

 

Este uvidim jak to bude...... :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Takže nechrastí plastové mřížky, ale membrána na reprácích, mám Alpine SXE-1750S. Nečekal jsem od nich zázraky, ale že už při střední zátěži budou chrastit jsem nepředpokládal. Když membránu opatrně přitlačím prsty, tak to nechrastí. Repráky mám na MDF podložkách. No a ted nevím jestli je můžu vyhodit nebo co s nima? Má tyto repráky ještě někdo?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...