Přejít na obsah

vždy čisté auto


Doporučené příspěvky

To vypadá hodně zajímavěpalec.gif

 

  • Anti-Ostřik - superhydrofobní povlak udržuje objekty suché, vodu a mnoho dalších kapalin prostě odpuzují off.
  • Anti-Corrosion - maximální ochrana proti korozi, protože superhydrofobní nátěru zajišťuje vody a vlhkosti vlastně nikdy kontaktujte základní materiál.
  • Anti-Námraza - The superhydrofobní vlastnosti Ultra-Ever Dry udržuje lakované materiály zcela suché, eliminuje tvorbu ledu.
  • Anti-Kontaminace - Prach, špína, voda a jiné kapaliny, které obsahují bakterie nebo záření vlastně nikdy kontaktovat povrch lakovaného materiálu, takže bakterie a záření je značně zmenšovat nebo zcela eliminovat, a snadno dekontaminovat na sterilní, v případě potřeby.
  • Self-čištění - Ultra-Ever Dry odpuzuje špinavou vodu a tlusté oleje, a zůstává čistý a prakticky bez bakterií.Když prach, špína nebo jiné molekuly hromadí na superhyrophobic potaženým povrchem, lehká sprška vody nebo blastické vzduchu chytne prach a odstraní ji.
  • Produkt Life-Prodloužení - Mnoho produktů selhat před vlhkostí, vodou, olejem nebo prostě začíná být příliš špinavá pro další použití. Použití Ultra-Ever Dry superhydrofobní povlak prodloužit životnost pracovních rukavic a dalších ochranných prostředků, elektromotory tím, že brání vlhkosti na vinutí, srst matice a šrouby, aby se zabránilo korozi, kabát nářadí, vybavení a prakticky žádné věci, které je třeba udržovat suché , koroze, de-ledový, neznečištěné nebo čistý. Ušetřete peníze, zajistit větší bezpečnost a čistší pracovní prostředí.
     
     
     
    1. Jaká je pracovní rozsah teplot pro Ultra-Ever Dry SE 7.6.110?Odpověď: Pracovní teplota pro produkt je od -30 ° C do 300 ° C (-34 ° C až 149 ° C), poté, co byla použita. To je účinný při teplotách až do 500 ° F, ale chceme doporučit další testování pro aplikaci, která bude vidět teploty vyšší než 300 ° C (260 ° C).
  • 2. Jak dlouho bude Ultra-Ever Dry povlak naposledy?Odpověď: Podmínky prostředí ovlivňují trvání a ty se mohou lišit. Odolnost je hlavní příčinou snížení základního superhydrofobní nátěru života. Podle non-abrazivní, statických podmínek, měli byste očekávat, že mnoho let venkovních služby. Vnitřní aplikace budou vyšší než venkovních aplikací.
  • 3. Jaké materiály se Ultra-Každý Dry dodržovat, nebo vazba na?Odpověď: Téměř každý materiál je kandidátem na Ultra-Ever Dry aplikace, ocel, hliník, ostatní kovy, plasty, kůže, tkaniny, dřevo, beton, apod.
  • 4. Jak oděruvzdorná je Ultra-Ever Dry SE 7.6.110?Odpověď: Jeden z objevů pro tento produkt je jeho odolnost proti otěru. Proprietární materiál poskytuje více odolnost proti otěru než předchozí superhydrofobní materiálů, registrace výsledek 110 na metodě oděru Tábor (ASTM D4060-10). Pokud oděru je obava, doporučuje se zkoušení. Pokud superhydrofobní povlak je odstraněna v důsledku opotřebení, může být znovu re-postřiku.
  • 5. Bude superhydrofobní povlak stále fungovat, pokud vrchní nátěr je velmi snížena v důsledku oděru?Odpověď: Ano. V mnoha situacích, superhydrofobní druh materiálu může být snížena, ale zbývající krycí srst a spodní srst stále poskytují funkce udržování potaženého materiálu z navlhnutí, ledový-up nebo korozi. To je závislé na aplikacích.
  • 6. Kolik metrů čtverečních nebo čtverečních metrů může galon Ultra-Ever Dry Cover?Odpověď: galon Ultra-Ever Dry se bude týkat 150 až 180 ft2 nebo 14 - 16 m2.
  • 7. Jak je Ultra-Ever Dry použity?Odpověď: Dvoudílný systém (horní a spodní vrstva) se nastříká na použití vzduchových postřikovače, rozprašovače s pumpičkou nebo dokonce prsty spouštěcí postřikovače. Poznámka: Obě části (horní a spodní vrstva) jsou povinné pro všechny aplikace Ultra-Ever Dry
  • .8. Jak dlouho trvá Ultra-Ever Dry SE 7.6.110 se vyléčit?Odpověď: Obecně cca 20 - 30 minut pro spodní srst a 5-10 minut na krycí srsti. To může být snížena použitím tepla pomocí trouby nebo Průmyslová horkovzdušná pistole nebo fénu.
  • 9. Co pojmy "superhydrofobní" a "oleofobní" znamená?Odpověď: superhydrofobní odkazuje na povlak, který vykazuje vynikající vlastnosti vodu odpuzující, že přesahuje 150 stupňů kontaktního úhlu při měření sféru kapky vody na povrchu. Ultra-Ever Dry vytváří úhel 165-175 stupňů. Známé odpuzující čelní sklo vody jsou blíže k 110 stupňů a jsou jen "hydrofobní". Oleofobní odkazuje na schopnost odrazit olej a jiné uhlovodíky. Tento graf vám pomůže ilustrovat.
  • 10. Jakou barvu má superhydrofobní povlak?Odpověď: standardní výrobek je průsvitná bílá. Nemáme transparentní vzorec v tomto okamžiku. Vlastní barvy jsou k dispozici na vyžádání, mohou minima platit. Doporučuje se vyzkoušet superhydrofobní povlak na nenápadné ploše se nejprve, pokud je barva důležitá.
     
     
    Překlad googl :)
Upraveno uživatelem Seda
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Já jsem zkoušel celé auto namatlat tekutými stěrači od Sheronu. Efekt odpudivosti vody a špíny ve vodě super a na modré barvě Pašíka mých rodičů i oživení laku. Jenže je to háklivé i po rozleštění na dotyk rukou a neodpuzuje to prach. Známá co má Mercedes tak jí ho ze servisu vždy vraceli vleštěný a odpuzující i prach, tak z nich tahala informace jak to dělaj ? Prý auto jen umyjou šampónem s voskem a potom po vysušení přeleští Prontem proti prachu.

Jinak se matlám s vosky a teflonovými leštěnkami. Ale tyto pokusy asi pochválí Michi a Štěpán 4x4, ti mají ten detailing namakaný suprově.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...