Skočit na obsah

Aqua Anthracite Lava Race Amethyst Corrida Rio Sprint Rallye Highland Topaz

Fotka

uprava motoru

• Pro odpověd se přihlašte
2 odpovědí na toto téma

312

312

hodnost: ACTIVE

• Uživatelé
  • Pip
  • 76 Příspěvků
  • Člen číslo: 20787
  • Status: • Offline
Ahoj kluci mam OI rv.2001 cca 154000 km a byl jsem ted v servisu a nechal jsem si nahrat RJ a bylo mi receno ze to je zvetseni krouticiho momentu.Auto lepe tahne od nizsich otacek a mensi spotreba o trochu.Tj vse hezke ale na netu jsem cetl ze pry je to na hovno ze se pry nici cele auto.Mate to nekdo? Muzetemi to potvrdit nebo vyvratit protoze v servisu mi rekli ze to jejen vetsi kroutak nic vic aze s chipem to nema nic spolecneho.

TDIfun

TDIfun

Ladič pian :-)

• Partner OctaviaClubu
  • 1936 Příspěvků
  • Člen číslo: 492
  • Od: Valcova zkusebna Cesky Tesin

Ahoj kluci mam OI rv.2001 cca 154000 km a byl jsem ted v servisu a nechal jsem si nahrat RJ a bylo mi receno ze to je zvetseni krouticiho momentu.Auto lepe tahne od nizsich otacek a mensi spotreba o trochu.Tj vse hezke ale na netu jsem cetl ze pry je to na hovno ze se pry nici cele auto.Mate to nekdo? Muzetemi to potvrdit nebo vyvratit protoze v servisu mi rekli ze to jejen vetsi kroutak nic vic aze s chipem to nema nic spolecneho.

to bude pekna patlanina, radeji jezdit lehka noha aby motor nelehnul... Pekne ti nakecali kraviny, nahrali tam nejakou prasarnu a ani nevi co..

Petan.VUT

Petan.VUT

hodnost: AMBITION

• Uživatelé
  • PipPip
  • 736 Příspěvků
  • Člen číslo: 1707
Pokud ti zvedli krouták....tak tam museli nahrát jinej soft,tzn. chip...musí být logicky na něčem přidáno, pokud chceš větší výkon a krouták, tak si nech udělat chuip u někoho ověřeného a nechat si to odbrzdit. :)
|Nechápu lidi co o tom nic neví a nechají si něco navykládat a pak jim tam někdo něco nalije. :)

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních