Skočit na obsah

Aqua Anthracite Lava Race Amethyst Corrida Rio Sprint Rallye Highland Topaz

Fotka

Divný zvuk po vypnutí motoru

• Pro odpověd se přihlašte
2 odpovědí na toto téma

Vtomas

Vtomas

hodnost: ACTIVE

• Uživatelé
  • Pip
  • 7 Příspěvků
  • Člen číslo: 25501
  • Status: • Offline

Ahoj, potřeboval bych poradit. Když chcípnu motor tak se sem tam občas objeví tenhle divnej zvuk http://www.youtube.c...Ys5bw_LKYrw#t=0  (to video není moje, ale zvuk je totožnej bo stejnej)

Další věcí je, že kolem 3tis. otáček ztrácí motor na tahu a znovu se po 2 vetřinách chytí turboa můžu motor vytáčet na maximum bez toho, že padne do nouzáku. Nedělá to při vytočení na první a druhej převodovej stupeň a můžu klidně točit až ke 4tis ot. ..připadá mi to, že ten tlak se na 1 a 2 nestíhá ztratit.

Mám podezření na podtlakové hadičky je to možné?

LuTri

LuTri

hodnost: AMBITION

• OctaviaClub
  • 161 Příspěvků
  • Člen číslo: 26912

Zkoušel jsi připojit na VAG ?

FraKna

FraKna

hodnost: ACTIVE

• OctaviaClub
  • 3 Příspěvků
  • Člen číslo: 33926

Ahoj, potřeboval bych poradit. Když chcípnu motor tak se sem tam občas objeví tenhle divnej zvuk http://www.youtube.c...Ys5bw_LKYrw#t=0  (to video není moje, ale zvuk je totožnej bo stejnej)

Další věcí je, že kolem 3tis. otáček ztrácí motor na tahu a znovu se po 2 vetřinách chytí turboa můžu motor vytáčet na maximum bez toho, že padne do nouzáku. Nedělá to při vytočení na první a druhej převodovej stupeň a můžu klidně točit až ke 4tis ot. ..připadá mi to, že ten tlak se na 1 a 2 nestíhá ztratit.

Mám podezření na podtlakové hadičky je to možné?

Ahoj, tak tento zvuk se mi začal nedávno objevovat také a to klidně i na volnoběh, nebo po rozjetí..  V souběhu s tímto (může a nemusí mít souvislost) se mi zvýšila průměrná spotřeba o cca +1 l/100km..  Nevíte někdo co se děje, čím je tento zvukový proces spuštěn?  

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních