Přejít na obsah

Divný zvuk po vypnutí motoru


Doporučené příspěvky

Ahoj, potřeboval bych poradit. Když chcípnu motor tak se sem tam občas objeví tenhle divnej zvuk http://www.youtube.com/watch?v=Ys5bw_LKYrw#t=0 (to video není moje, ale zvuk je totožnej bo stejnej)

 

Další věcí je, že kolem 3tis. otáček ztrácí motor na tahu a znovu se po 2 vetřinách chytí turboa můžu motor vytáčet na maximum bez toho, že padne do nouzáku. Nedělá to při vytočení na první a druhej převodovej stupeň a můžu klidně točit až ke 4tis ot. ..připadá mi to, že ten tlak se na 1 a 2 nestíhá ztratit.

 

Mám podezření na podtlakové hadičky je to možné?

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj, potřeboval bych poradit. Když chcípnu motor tak se sem tam občas objeví tenhle divnej zvuk http://www.youtube.com/watch?v=Ys5bw_LKYrw#t=0 (to video není moje, ale zvuk je totožnej bo stejnej)

 

Další věcí je, že kolem 3tis. otáček ztrácí motor na tahu a znovu se po 2 vetřinách chytí turboa můžu motor vytáčet na maximum bez toho, že padne do nouzáku. Nedělá to při vytočení na první a druhej převodovej stupeň a můžu klidně točit až ke 4tis ot. ..připadá mi to, že ten tlak se na 1 a 2 nestíhá ztratit.

 

Mám podezření na podtlakové hadičky je to možné?

Ahoj, tak tento zvuk se mi začal nedávno objevovat také a to klidně i na volnoběh, nebo po rozjetí.. V souběhu s tímto (může a nemusí mít souvislost) se mi zvýšila průměrná spotřeba o cca +1 l/100km.. Nevíte někdo co se děje, čím je tento zvukový proces spuštěn?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...