Přejít na obsah

2. Aktivně relaxační sraz JMK (Brno)


Ol@f

jako cast Sobotniho Programu  

23 hlasů

  1. 1. V Sobotu bych radeji zkusil

    • jizdu vozem po okoli ve stylu Orientacni zavodu - tedy dle instrukci v itinerari a dle dopravnich predpisu
    • otestovat vlastnosti sveho vozu na letisti
    • volny casovy prostor pro individualni aktivitu s rodinou jako nasteva aqualandu, Mikulova a okoli

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Vážení klubáci a přiznivci fóra po několikáté kontrolní inspekci :ph34r: spolu s Alessim :jelen: jsem se rozhodl, že zkusím zopakovat Aktvině relaxačni sraz který byl několik let zpět v Baldovci.

Něco k vybranému místu konání situovaném v srdci Jižní Moravy - Horní Věstonice, poblíž Mikulova
- Wellness
- Vinný sklipek
- Adventure Golf
- Venkovni bazén
- Dětské hriště
- Turistické stezeky a cyklostezeky
- Restaurace :jager: :asie:
- Ubytování dvou, nebo čtyřlůžkové pokoje
- Možnost letu balónem

Termin byl vybran na 13.-15.6.2014

 

Rezervace jsou možné již jen napřímo v penzionu - viz web

Zde jsou nejaké fotky ze vcerejší inspeční návštěvy:
IMG_00001077.jpgIMG_00001078.jpg
IMG_00001079.jpgIMG_00001080.jpg
IMG_00001081.jpgIMG_00001082.jpg
IMG_00001083.jpgIMG_00001085.jpg
IMG_00001086.jpgIMG_00001087.jpg
IMG_00001089.jpg

více informací naleznete na - http://www.balloonpenzion.cz


Kromě všobecné diskuse bych prosil o připadné vyjádření zájmu se akce zůčastnit ať mám představu kolik lidí má zájem se zůčastnit, pokud k tomu přidáte preferovaný mesíc konaní akce bude to naprosto idealní.

Jelikož je ted Leden máme poměrně dost času si vybrat kdy se sraz bude konat, ale cca do měsíce bych rád měl predstavu o počtu účastníků a pak už bych rád stanovil termín (anketou). Samozřejmě to bude akce přes víkend a je jen na Vás jestli od Pátku nebo až od Soboty. Termín který je již předem nedostupný je v rozmezí od 1.5. do 11.5.


Určitě jsem zapoměl na soustu informací ale ted zrovna nevim na které. :asie: :asie: :asie:


O.


program.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak jsem zatim napocital 13 ohlasu i kdyz u nekterych mi neni jasno jestli reakce byla jen na rally a nebo i na cely vikend vzhledem k tomu jak blizko domu to maji.

 

Kazdopadne se zda byt jasne ze celou kapacitu 58 luzek rozhodne potrebovat nebudeme takze spis 2 luzaky a asi u 3 jmen vidim potencial vyuziti 4 luzkace. Zkusim tedy zjistit jak jsme to s volnymi terminy pro kde jsou volne 3x4luzko + 5-7x2luzko. Jinak reseni rezervace by bylo podobne systemu z besidky, po vyhlaseni terminu 2 tydny na zaplaceni zalohy

za ubytko (vyssi zjistim).

Odkaz ke komentáři

jako jo ale proc ted budu pocitat kdo kde bude chtit spat popripade s kym kdyz nevim jestli ten clovek vubec pojede protoze mu nemusi vyhovovat termin? Sezenenu nejaky moznosti terminu a pak bude idelani reakce typu jedu tento termin jeste s XY a chceme 4 luzak pac si sebou dovemze dve kamaradky. :asie: :asie:

Odkaz ke komentáři

Orienťák bych určitě jel, měl bych s sebou jen navigátora. Přece nebudu mít plné auto na závod :wallbash:

Takže pro mě určitě dvoulůžák. A termín? Až už bude celkem pěkně, aby se mohlo posedět večer venku s případnou grilovačkou, čili nějaký duben či květen :unsure:

Odkaz ke komentáři

Pánové máme primární a sekundární termín. Doufám že primární termín se bude hodit většině jelikož v náhradním termínu jsme limitováni 3x4-luzkovym pokojem a 6x2-luzkovym pokojem.

 

Prosím vyjadrete se tedy zda se Vam hodí primární termín pripadne sekundární, zda se zdrzite na jednu nebo dvě noci, jestli preferuje 4luzko/2luzko spolu s dalšími lidmi (idealne přidat další jméno člena nebo napsat s polovičkou, či sám s vidinou ze seženete místní řezivo či v pripade Boubina poznámka s rodinou)

 

Primární termín: 13.-15.6.

Náhradní termín: 6.-8.6.

 

Vzorova odpověď:

13.-15.6.- dvě noci 4 luzak s Alessi a Jar_da heslo mezimesto.

 

Jakmile bude vybrán termín bude se vybírat záloha na ubytování. Pro orientační ceny mrkněte na web máme přislíbenou nějakou slevu v pripade většího poctu účastníků.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...