Přejít na obsah

Octavia III RS 280 bhp z výroby v roce 2015?


Doporučené příspěvky

Přinášíme jedny z prvních fotografií z testování verze Octavie III RS, o které se mluví již od Května. Na fotkách je vidět, že Škoda svůj model testuje na vzhledově obyčejném Combi bez RS nárazníků. Verze Liftback však bude stoprocentně také k dispozici.

drivingspirit.com_01_small.jpg

 

http://www.octaviaclub.cz/clanky/bude-opravdu-octavia-iii-rs-s-280-konmi-740.html

Odkaz ke komentáři

to sice ano, ale i kdyz koukam pravidelne na idnes apod. tak jsem ty fotky nevidel. taky pisu ze to je uz od kvetna.

 

takze jestli mas nejaky dobry zdroj a lepci info, sem s tim. me to prislo zajimavy a na podobnych serverech jako my, to neni ;)


ifaster ma podobny fotky z 30.6, souhlasim :)

 

pokud se ti chce psat clanky na OC no problemo, editora hledam již 8 let a nic :)

Odkaz ke komentáři

Já bych to viděl na další koncernovou mulu, která nemusí mít s OIII vůbec nic společného. Silnější motor si vyžaduje větší brzdy a větší brzdy si vyžadují větší kola - v tomto případě navíc Audiňácká.. Možná se nějaká silnější verze (pokud ne nový model) testuje, ale spíše v rámci koncernu... ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...