Přejít na obsah

tachometr premeruje


Doporučené příspěvky

Tak kluci,stale se mi nedari odstranit problem s premerovani tachometru....Problem je asi jen nekde v rychlomeru,prtoze pri jizde s napojenym vagem ukazuje vag rychlost spravnou...A pak,kdyz dam testovat akcni cleny,tak rychlomer se zastavi na 85km/h.....U jineho auta 100km/h....existuje neco jako kalibrace?Nebo musim menit budiky?

Jinak gumy mam origo a kodovani budiku je taky v poradku....Auto je 2001 tdi 66kw

Diky za pripadne rady....

Odkaz ke komentáři

Jo,delal...Ale to byla bezpecna funkce,ktera na rychlomer neme vliv....Je to totiz irska octavia,a ja ji jen prekodoval aby mi pocitadlo vzdalenosti a palubni pocitac ukazloval v km a ne v mil.Navic jsem ji nakodoval na Germany takze i tak by to melo ukazovat v poradku...Tak nevim....Jestli to jde nejak jinak nastavit nebo je treba ji vymenit....

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
Tak kluci,stale se mi nedari odstranit problem s premerovani tachometru....Problem je asi jen nekde v rychlomeru,prtoze pri jizde s napojenym vagem ukazuje vag rychlost spravnou...A pak,kdyz dam testovat akcni cleny,tak rychlomer se zastavi na 85km/h.....U jineho auta 100km/h....existuje neco jako kalibrace?Nebo musim menit budiky?

Jinak gumy mam origo a kodovani budiku je taky v poradku....Auto je 2001 tdi 66kw

Diky za pripadne rady....

 

čau mám ten samý problém, ale už jsem si zvykl,

Odkaz ke komentáři
Ted nevim v kterem to smeru s tim treba tocit,ale jde to.Take jsem si to korigoval.

No proti smeru to nejde...Protoze me se raficka pri akcnich clenech zastavi na 85....A ja potrebuju 100....Takze kdyz tocim v protismeru,tak se dostanu jen na nulu a dal nejde....A kdyz jsem ji soupl po smeru na tech 100,tak mi pak po dokonceni akcnich clenu spadla ne na 0 ale na 15.....Coz tedy nebylo moc dobre....Nebo delam neco spatne?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 roky později...

Tacho 100 a otáčky 3000. Já to vyřešil tak, že jsem poposadil rafičku, takže když jedu a mám navi, kde kontroluji rachlost, tak v 50 jedu fakt 50, když mi ukazuje tacháč 40 tak jedu 41 a v 90 jedu asi 88. Pak čím větší rychlost, tím se to již rozbíhá, takže tacho 130, real 125. Nic jiného s tím asi neuděláš, než jako já pootočit tou rafičkou.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...