Přejít na obsah

Školení bezpečné jízdy


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Kluci, před prázdninami bychom s Viktorem chtěli zopakovat kurz bezpečné jízdy v HKčku. K dispozici by byly následující víkendové termíny:

 

  • 6.-7.5.
  • 10.-11.6.
  • 8.-9.7. (16.7.)

minimální počet účastníků na kterýkoliv kurz je 10 osob. Tento kurz bude zaměřen trochu jinak, než byl lednový termín na sněhu - vzhledem k blížícímu se času dovolených a rodinných výletů, tak se zaměříme i na nebezpečí pramenící ze špatně a nevyváženě naloženého auta. Cenové podmínky budou stejné, jako tomu bylo v lednu.

 

Víc informací najdete nejen zde, ale i v připravovaném článku a newsletteru OCčka.

 

V tuto chvíli by mne zajímal zájem o termín (klidně uděláme i více kurzů), takže klidně napište do SZ, či sem do vlákna. Pokud by se např. rozhodl vyrazit jeden kompletní region na určitý termín, není problém - zatím si ještě můžeme z termínů vybírat.

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...

Trochu to tu oživím... na poslední chvíli jsem dostal nabídku na ledové plochy do Saalfeldenu v Rakousku. Termínově to vychází na pátek 23.2.2018.

Jednalo by se o exkluzivní jednodenní kurz (9:30-16:00). Maximální kapacita je 20 vozidel s dvoučlennou posádkou (40 osob).
Cena:

11 900 Kč nebo 450 EUR v případě účasti bez aktivní účasti spolujezdce (může být přítomen v autě)

16 850 Kč nebo 640 EUR v případě aktivní posádky řidič + spolujezdec (tzn. 8 425Kč za osobu!!! :palec: )

Je to nabídka bez ubytování v místě konání (proto pozdější začátek kvůli cestě).
Na místě k dispozici:

  • 3 profesionálně upravené ledové plochy o celkové délce 2,5km,
  • kruhová dráhá o průměru 80 metrů,
  • vyhřívaná bouda (zázemí) přímo na ploše s teplými nápoji a snacky,
  • k dispozici budou 3 čeští instruktoři pro větší jízdní podíl. ;)

Byl by o to zde zájem?

Aktuální foto z minulého týdne:

 

Eisarena2_1.jpg Eisarena2.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Honzo, nechce se mi zakládat nové téma, pokud ti to tady bude vadit, tak to přesuň někam samostatně.

Můj táta absolvoval tento kurz z programu pro seniory:

http://www.jedusdobou.cz

takže pokud máte rodiče řidiče ve věku 65+, tak máte námět na dárek nebo prostě jen tak .... úroveň kurz, konkrétně v Hradci Králové, byla příkladná a suprová.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...