Přejít na obsah

Dodělání multifunkčního volantu


Tom

Doporučené příspěvky

ještě je pak potřeba nastavit servo - senzor G85 natočení volantu.

 

pokud máš starou páčku tempomatu, musíš při výměně za novou podvolantovku MR98 a vejš dát také novou páčku :huh:

 

MR98? Novou páčku? Mám MR07, tohle mě nějak mate...

Odkaz ke komentáři

Aj ten nový RS FL volant je lepší ako predošlý. Veniec má mohutnejší a vďaka tomu sa lepšie drží. Navyše sa mi zdá, že má aj príjmnejší povrch na pohmat. Ja som ho už vymenil. Práve riešim základné nastavenie snímača uhlu volantu. A ešte by som potreboval zohnať originálny (mie upravený) FW 0904 pre Trinax, nakoľko som nahral upravenú 0904 a autíčko sa mi už pri cúvaní zobrazuje, ale autorádio na volant stále nereaguje.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Není, mě by tam štvaly ty pádla. Počkám, jeslti neudělají bez nich jako je to v Yetim. :palec:

 

Mam tento volant i s padly pro DSG, chtel jsem ho, a padla vubec nevadi a nijak pri drzeni volantu absolutne neprekazeji. Kdo je pouzivat nechce, tak o nich vubec nevi (ja je chtel), a neexistuje moznost, jak o ne nejak nahodou zavadit (?). S autem jezdi i moje zena, ktera o nich vubec nevi, a ani si jich nejak zasadne nevsima.

Takze proc by Te padla "měla nějak štvát" ;) ?

 

Pozn.: tento volant, je ten ten nejlepsi, jaky jsem kdy od Skodovky (ale i od konkurence) drzel, velmi pohodlny a komfortni, dost tlusty, ve "trictvrtenatri" ma takove vystupky, na kterych se oprou prsty, MF ovladani je docela dobre (hlasitost nekdy zavaha), radici padla dobre dostupna a neprekazi - otaci se spolu s volantem, jen me (na rozdil od stareho MF volantu) na nem malinko chybi tlacitko Mute. Kazdemu doporucuji...

Odkaz ke komentáři

Presne tak, ani mne tie "pádla" nevadia.

 

Plne súhlasím, že je to najlepší volant, aký som u Škody držal v rukách. Ale u konkurencie sa nájdu aj lepšie. Napr. taký volant v BMW M5 má ešte hrubší veniec a je mäkkší. To je v mojich očiach taký ideál. Ale ovládanie je u Škody fakt super. Len nechápem, prečo napríklad audi má valček na hlasitosť vpravo.

Odkaz ke komentáři
Jenze ty mas DSG, coz je normalni ze tam mas padla. U manualu uz je to trosku "divny". O to slo.

 

Ehh, jasne :)

Priznam bez mucenim ze jsem to jaksi pominul, asi to vychazi z toho, ze jsem to bral tak, ze tento volant je jen pro DSG varianty, protoze bez DSG padel je 4ramenny, tak ho ma i napr. P.T., ktery ke sve LK s DSG padla nechtel...

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...