Přejít na obsah

Žárovky H4 (Osram, Philips...)


Konny

Doporučené příspěvky

Zdravím,

tak mi skoro po 2 letech praskla žárovka Osram Silverstar. Dokud mi svítili, tak jsem si říkal, že až prasknou, tak si znovu koupím Silverstary (jsem s mima moc spokojený), ale teď začínám přemýšlet, jestli nezkusit nějaké jiné.

Tak se chci zeptat, mám zůstat u SS nebo zkusit nějaké jiné? Nejde mi o modré nebo bílé světlo, ale abych v noci dobře viděl. Přemýšlím že bych zkusil Osram Night Breaker, ale zase mi vadí, že mají malou výdrž. Podělte se prosím s vašimi zkušenostmi se žárovkami, kolik vydržely, jak svítily a kolik jste s nima najeli...

 

PS: pokud bych zůstal nakonec u SS mám koupit jenom jednu žárovku (místo té prasklé) nebo obě?

Odkaz ke komentáři

ak chceš zostať u Osramu tak najlepší kompromis sú SS. NB majú síce vyšší výkon ale na úkor životnosti(oproti SS hádam aj o 1/2) a CB sú len frajerinka-pekné jasné svetlo ale za dažďa katastrofa.

inú značku som zatial neskúšal ale dosť chváli zaznelo na Philipsi,len treba počítať z vyššou cenou.

Odkaz ke komentáři
Zdravím,

tak mi skoro po 2 letech praskla žárovka Osram Silverstar. Dokud mi svítili, tak jsem si říkal, že až prasknou, tak si znovu koupím Silverstary (jsem s mima moc spokojený), ale teď začínám přemýšlet, jestli nezkusit nějaké jiné.

Tak se chci zeptat, mám zůstat u SS nebo zkusit nějaké jiné? Nejde mi o modré nebo bílé světlo, ale abych v noci dobře viděl. Přemýšlím že bych zkusil Osram Night Breaker, ale zase mi vadí, že mají malou výdrž. Podělte se prosím s vašimi zkušenostmi se žárovkami, kolik vydržely, jak svítily a kolik jste s nima najeli...

 

PS: pokud bych zůstal nakonec u SS mám koupit jenom jednu žárovku (místo té prasklé) nebo obě?

 

 

Kup 2 nove ziarovky a hned ich aj vymen. Ta stara ziarovka ty aj tak odide. :palec:

Odkaz ke komentáři

Já měl v autě PHILIPS H4 12V 55/60W X-TREME .( http://shop.obautodily.cz/index.php?main_p...roducts_id=3979 )

Svítili uplně perfektě , akorát žlutě . NEdávno mi jedna odešla ,tak jsem koupil jiný ,taky s tím že bych chtěl nějaký býlí světlo a musím řict že jsem dost

zklamanej . Vubec to nesvítí , takže do pul roku se vracim zpět k PHILIPS . Sice stojej 600,- ale svítijou perfektně . :palec:

Odkaz ke komentáři

Začíná mě dost lákat Phillips NightGuide (podle testu mají dost velkou výdrž oproti Osram NB a výkonově jsou skoro stejné: http://data.idnes.cz/g/auto/infografika_autozarovky.html ), no ale ještě budu přemýšlet jaký žárovky koupit :)

 

Tady ještě video z testu: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/2084...526-cerne-ovce/

Upraveno uživatelem Konny
Odkaz ke komentáři
Tak jsem na tom podobně jako Konny.Včera po 2 letech odešla jedna Osram SS.Myslím,že do nich půjdu znova,pokud se ještě prodávají,byl jsem s nima fakt spokojený.

 

Osram SS se prodávají pořád, já už jsem z úžil trochu výběr a asi si buď koupím Phillips NightGuide nebo opět Osram SS, ty Osram NB si kupovat nebudu, protože se mi je nechce každý půl rok kupovat nové :)

Odkaz ke komentáři

Konny: Měl jsem na O1 Osram NichtBreaker, montovány loni v létě, stále drží, cca 15 tis Km. Taky dost pomůže, jeslti máš ještě předface světla, rozhodit a umýt skla zevnitř a (VELICE OPATRNĚ!) vyčistit paraboly, jde to v pohodě, práce tak na necelou hodinku s kafíčkem a cigaretkou :-)

Odkaz ke komentáři

Kajman: mám předface octu, ale světla už jsem čistil loni a musím říct, že rozdíl to byl fakt obrovskej. Teď zatím jezdím s obyč. žárovkou v jednom světle a v druhém Osram SS :P (v noci jde poznat, že je mezi těmi žárovkami rozdíl) a uvažuji, že si koupím Philips night guide (pokud je v okolí seženu) a nebo že bych si koupil denní světla + Philipse nebo Osram Night Breaker (v této kombinaci by mohly vydržet dlouho)... No musím si to ještě promyslet :huh:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...