Přejít na obsah

brzdový spínač


Guest johnnyB

Doporučené příspěvky

Nekoupil jsi nahodou brzdovy spinac z AUTOKELLY nebo jiny neoriginalni...? Tez jsem mel podobny problem u Fabie, koupil jsem nahradu za 180Kc a po vymeneni svetla porad svitily, tak jsem odstipnul kousek tycky brzdoveho spinace, pak uz to bylo OK jen se na palubce objevovala hlaska SPATNY brzdovy spinac (blikal symbol zhaveni).

 

Tudiz jsem koupil original za 300Kc ve skodovce primo na me auto podle VIN, nasadil, pootocil a od te doby vse v poradku... :smich:

Odkaz ke komentáři
Nekoupil jsi nahodou brzdovy spinac z AUTOKELLY nebo jiny neoriginalni...? Tez jsem mel podobny problem u Fabie, koupil jsem nahradu za 180Kc a po vymeneni svetla porad svitily, tak jsem odstipnul kousek tycky brzdoveho spinace, pak uz to bylo OK jen se na palubce objevovala hlaska SPATNY brzdovy spinac (blikal symbol zhaveni).

 

Tudiz jsem koupil original za 300Kc ve skodovce primo na me auto podle VIN, nasadil, pootocil a od te doby vse v poradku... :smich:

JJ nevyplatí se šetřit !!!!

Odkaz ke komentáři

Vyměnil jsem ho protože začly svítit a blikat žhavení.No bylo to v neděli a jel sem do kelly takže mi dal nějakou sračku jo? Byla delší ta tyčka tu sem zkrátil. No mám naftu 66kw. Dva spínače jo to slyšim poprvý teda. Děkuji za odpovědi...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Otevři kufr a ten horní plast na dveřích sundej jde to dobře jen musíš trošku zabrat a pak to už uvidíš! kleštěma zmáčkneš ty packy aby zajeli dovnitř a to světlo vyndáš. jo a jsou tam malinkaté žárovky-bez patic.

Pánové mám dotaz: Mám O1 rv99 1.9tdi a rozblikala se mi kontrolka žhavení,tady píšete že vadný brzdový spínač,může to mít též souvislost s totálně sjetou destičkou na PZ kole?? Chystám se na výměnu destiček a nevím jestli mam koupit i spínač ať to dělám najednou! Dikes za odpovědi

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak jsem dneska vyndal brzd. spinac a zkusil ho. Slo mi prez nej jen 6V a proto nerozsvicoval svetla. Vratil jsem ho zpet a zase zacal normalně fungovat. Tak radeji koupim novy aby byl klid. Jen me zajima jestli muze mit souvislost v kontrolkou ESP?? Ktera mi zacatkem zimy zacala zustavat svitit pri studenem startu a nekdy se rozsvitila za jizdy, pritom ale brzdova svetla fungovala. Kdyz jsem byl na wagu tak akorat vymazali chyby a rekli me ze mam zkusit jezdit dal a pak se uvidi. Kdyby nekdo vedel jestli to s tim muze mit spojeni a vymenou spinace to vyserim byl bych vdecny, dekuji

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Takže problém vyřešen, byl to spínač brzdových světel. VAG sice psal snímač tlaku brzd, ale brzdové světla svítila velmi sporadicky. Snímač tlaku stojí 2.000, tak jsme mrkli na spínač. Byl jen dvoužilový, takže z něj nebyla zpětná vazba pro ŘJ motoru, která ho hlídá. Tím pádem měla ESP různé informace, tlak brzd šel nahoru, ale brzdová světla nesvítila a tak ESP hodila poruchu. Po výměně spínače vše OK.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...