Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


jar_da

OctaviaClub
 • Počet příspěvků

  10 259
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Počet nej dní

  10

O uživateli jar_da

 • Hodnost
  hodnost: TITANIUM

Návštěvy profilu

1 811 zobrazení profilu
 1. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  asi poslední "senoseč" letos .... a chudáci kytky musí už z oken
 2. Včerejší udržba vozu

  hele, to jsi nemusel kvůli tomu všemu mlsání rozebírat budíky ....
 3. Co me dnes potesilo...

  Já jsem zvědavý, kam bude F1 směřovat .... s obavami tedy
 4. Otázky Václava Hlodavce

  Ještě k tomu respektu o výsledku voleb ..... Palo, volby nevyhrál Babiš, volby vyhrálo ANO a pokud si dobře vzpomeneš, tak to taky všichni uznali a všichni opoziční strany řekli, že s ANO budou jednat o sestavení vlády s jednou podmínkou, nebude v ní Bureš, trestně stíhaný politik. Nikdo neměl problém s ANO, koneckonců na regionální úrovni je takových spoluprací hned několik. Stačilo jediné, aby Bureš netrval na své osobní účasti ve vládě a všichni se mohli domluvit a mohlo být všechno jinak. Opět to bylo jen a jen o propadnutí touze po osobní moci tohoto pána, nakonec na to byl školený a celý život to takto dělal.
 5. Otázky Václava Hlodavce

  Palo, já Zemana rád nemám a nikdy nebudu a je to prosté, chová se jako ..... no vepř. Na jeho chování se kouká přímo i nepřímo celá republika a tedy i moje děti a děti nás všech. To není zrovna pěkný příklad pro ostatní, nemyslíš? To že je prezident, ještě neznamená, že ho takto musím uctívat, úctu by si měl člověk zasloužit svým chováním, nikoliv získáním postu nebo funkce. Ono v politice to většinou tím zvolením nebo funkcí začne teprve otevírat charakter těch lidí, což nám zeman předvedl hned v prvním projevu po znovuzvolení, že? V zahraničí je absolutně (tedy mimo Ruska a Číny) bez respektu. Poslední jeho vyjádření ke znovujmenování Babiše k případnému sestavení vlády je toho dalším důkazem. Koneckonců to byli oni dva, kteří se podíleli na privatizaci jeho podnikání, takže nikoliv pouze svoloč ODSáků (kam myšlenkově patřím já), ale právě ČSSD, Zeman a Gross byli ti, kteří se podíleli na největších přesunech majetku mezi státem, konsolidační bankou a soukromýma rukama. Ten Švýcar .... no on je účastníkem trestního řízení a to opět osoby, která by měla být příkladem pro všechny, agenta Bureše, proto se řeší, důvodů je několik, každej právník ti poradí, pokud se chceš vyhnout trestnímu stíhání, že musíš odjet do správné země a být nemocný, viz. Janoušek, Pitr a další A k těm příkladům, oni lidi "dole", když vidí co a jak dělají a jak vystupují ti "nahoře" a vidí to dnes a denně všude kolem sebe, tak se postupně začnou chovat úplně stejně, jen v tom svém prostoru .... na silnicích, dopravě, úřadech, krásně to je vidět třeba na poště nebo u pokladen v supermarketu ..... a je úplně jedno, kdo zrovna vyhrál volby. Co myslíš, že si teď dovolí zástupci ANO ve městech a samosprávách, když jim Andrejko dává jasně najevo, že jsou všichni nesmrtelní ... Jak píšeš, ta svoloč ODSáků .... oni při svých průserech odstoupili a skončili a byly to průsery, v dnešním měřítku, banální, proti trestnímu stíhání premiiéra vlády, chudák Gross, kvůli "blbýmu" mega a půl na byt musel odstoupit, ti všichni možná měli pokřivený charakter, ale alespoň ho měli ..... ten dnešní Stbák ho nemá vůbec, o tom snad už nemůže být ani pochyb.
 6. Otázky Václava Hlodavce

  autorka článku ? https://cs.wikipedia.org/wiki/Vladimíra_Vítová a její spolek http://aliancenarodnichsil.cz/program-ans/
 7. Otázky Václava Hlodavce

  to už je jejich boj , pokud dokáží věřit nesmyslům typu 1+1=3
 8. Otázky Václava Hlodavce

  to otevři, to je fakt zábava a sranda, jen to bohužel šíří lidi bez schopnosti kritického myšlení ..... resp. mají styl "to říkali nebo psali, tak je to pravda", což jsou voliči koblížkáři a snadná ano kořist mimochodem Temelín už Američani stavěli ...... a
 9. Otázky Václava Hlodavce

  dobrej fet .... 58 milionů lidí do CZ a k tomu ještě jaderné rakety
 10. Otázky Václava Hlodavce

  Temelín? Stačí mi přečtení výroční zprávy BIS a tam je jasno, proč se to řešit nebude.
 11. Otázky Václava Hlodavce

  A poslední dny? Jsem otec, mám zajištěnou rodinu a budoucnost, mám nemocného syna .... co uděláš? Máš peníze. Seženeš odbornou pomoc, nejlepšíího doktora, jsi známá osobnost, tak nejlépe ze zahraničí, zaplatíš odbornou pomoc v podobě ošetřovatele, zaplatíš případně sanatorium, prostě uděláš maximum pro svého syna. A Babiš? .... pošle syna z cizím chlapem do neznámého prostředí, s chlapem co neumí kváknout cizím jazykem, není zdravotník. Do roku 2015 pilot, tedy zdravotní stav maximálně výborný, náhle psychicky nemocný člověk. Shodou okolností po prosinci 2014, kdy německá finanční správa začala prověřovat fakturu a zakázku na reklamní služby zadané Čapím hnízdem do Německa u jedné z Babišových firem, tím se dostalo Čapí hnízdo "na veřejnost" a už to jelo
 12. Otázky Václava Hlodavce

  Suverénní vítěz voleb by byl, ale to by musel mít přes 50%, což ANO nemá a nikdy (doufám) mít nebude .... jestli mají 30%, tak je potřeba si uvědomit, že tu je pořád 70% lidí, co to vidí jinak (a neberte mě za ty čísla doslovně, protože to jsou čísla přepočítávané). Pokud jde o Babiše, tak ti doporučím jednu knížku - Boss Babiš, kde se dozvíš jen a pouze fakta, ověřená fakta a zdokumentovaná fakta, pak uvidíš, od kdy je Babiš v politice a za jakých okolností vůbec vznikl jeho ukradený byznys Agrofert v Praze. Jen pro zajímavost ..... tuhle knížku a její fakta v ní, si nikdy nedovolil zpochybňovat a rozporovat svým jazykem "hnůj, kampaň, žumpa" .... to by si asi naběhl. V jednom má Babiš pravdu, když říká, stvořila mě ODS a ČSSD .... hned dvakrát, poprvé, když přes tyto politické strany získával majetek a podnikání v CZ a podruhé, když to tyto dvě strany posraly a voliči hledali alternativu na kterou se Babiš už dopředu načasoval svým ANO. A taky z důvodu, kdy se v ČSSD a ODS vyměnili lidi a Babiše už měli plné zuby a přestali mu jít na ruku ... takže to vzal pěkně po Mrázovsku, ale chytřeji .... Mrázek byl podsvětí a před politikou se ukrýval, Babiš je podsvětí v politice.
 13. Otázky Václava Hlodavce

  Romane, ty tomuhle věříš? To jako vážně?

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.