Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


Venysek1

Uživatelé
 • Počet příspěvků

  23
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Venysek1

 • Hodnost
  hodnost: ACTIVE

Návštěvy profilu

222 zobrazení profilu
 1. Rozměry kol Octavia III Scout

  Kolo Braga mi to nabízí pouze na Karoq, nikoli na Scouta, ale mám kola Pictoris 7,5Jx18" ET43 a nějak je né a né dohledat v příslušenství s tímto ET. Všude je jen ET51. Pokud bych je našel, že se dávaly tyto kola na Oct. III, chtěl bych začít řešit, jak nechat rozměr ET těchto kol (ET43) nechat zapsat do TP jako originální možný rozměr kola. Jedná se o originál kola Škoda. Bohužel ale, ET43 v TP u kol 7,5Jx18" jako možnost nemám. A zjišťuji, že každý má v TP jiné alternativní rozměry ráfků :-(
 2. Rozměry kol Octavia III Scout

  A zjistím někde, jaké rozměry kol a ráfků pro Octavie III jsou nebo byly od začátku výroby výrobcem povoleny? Takový souhrn nějaký? Protože např. 7,5Jx18" ET43 jsem dnes nikde nedohledal a přitom vím, že taková kola existují a na Octavie III se údajně osazovala. Děkuji
 3. Zdravím, mohl by mi někdo z majitelů Škoda Octavia III Scout písnout jaké má v TP povolené rozměry 18" kol? Zajímá mě hlavně ET atd. Díky moc
 4. Rámeček řadící páky

  Zdravím klubáci, potřeboval bych radu. Jak bez poškození interiéru a dílů demontuji rámeček řadící páky v Oct III? Díky za každou radu, návod atd.
 5. Skládání zadních sedaček

  Super, díky za odpověď. Koukám, Škodovka, ač jsem patriot, ne vždy udělá krok vpřed :-(
 6. Zdravím, pokud to již někde je, omlouvám se a prosím admina o přesun, ale mohl by mi někdo poradit, jak se v OCT III Combi skládají zadní sedadla? Resp. zadní spodní sedáky? Jak je sklopit? Opěradlo sklopím, ale sedák jako to šlo u předcházejících modelů Oct. Combi mi ne a ne jít. Díky za radu.
 7. Aktualizace mapových podkladů Columbus

  Aktualizoval jsem to přesně podle návodu na stránkách Škodovky a úplně bez problémů. Mapy jsem si stáhnul jako zazipovaný soubor dle VIN do PC. Pak jsem naformátoval SD kartu. Stažené mapy jsem si rozbalil v PC a rozbalené nakopíroval na SD kartu. Nyní mám aktualizované mapové podklady, vše funguje, dokonce zůstala v paměti místa jako Domov atd.
 8. Rámik prednej masky - výmena

  Zdravím, jak jsem slíbil, přidávám fotečky rámečku masky a znaku - vše polepeno černou autofolií a vypadá to dle mého dobře :-)
 9. Rámik prednej masky - výmena

  Zdravím, rámeček masky jsem si nechal polepit černou folií a vypadá to dobře, jak se umoudří počasí, přidám foto. Jen jsem ještě nechal polepit přední znak celý do černa, což vypadá také dobře, ale teď řeším v jiném vlákně, jakou lepenkou ho přilepit zpátky na kapotu :-(
 10. Přední znak Škoda

  Zdravím, měl bych dotaz, nevíte někdo, jakou lepenkou, popř. kde ji sehnat, je přilepen k přední kapotě znak Škoda? Odloupl jsem ho z důvodu načernění (polep černou folií) a nyní bych ho chtěl přilepit zpět. Děkuji všem za cenné rady.
 11. Dobrý večer, mám tedy zájem o ty koberečky s bílým okrajem, vypadají velmi zachovale dle fotek.

 12. (O2) Koberečky + díly co zbyly

  Zdravím, jaká je cena koberečků? Jak s bílým, tak s černým okrajem. Díky
 13. O3 zasuvka 220v do loketni operky

  Bylo by možné foto? Díky

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.