Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


eReSek

OctaviaClub
 • Content count

  281
 • Joined

 • Last visited

About eReSek

 • Rank
  hodnost: AMBITION

Contact Methods

 • Skype
  adam1904

Recent Profile Visitors

894 profile views
 1. KALENDÁŘE A3 A A4 NA ROK 2019

  Jejda, koukám, že jsem kalendář velikosti A3 už prošvihnul
 2. Ostrava

  Dnešní ostravský sraz u KIKY
 3. Výměna baterie KESSY

  tak mě podruhé vypekl DO. Bez výstrahy mi chcípla baterka. Poprvé jsem si zavolal manželce, aby mi dovezla druhé klíče. Podruhé jsme u kamaráda několika přiměřenými ranami do baterie ji "nabili" , pak šlo auto otevřít a já dojel domů. Výměna a následné fungování bez problémů. Mě teda zajímá, proč mi auto nehlásí slabou baterii v ovladači, když tady čtu, že by hlásit mělo. Nebo mám baterie měnit preventivně, projevuje se to nějak, že baterie slábne?
 4. Trhanie motora pri tempomate 4x4 DSG

  Já tak pomalu na tempomat nejezdím, ale mám stejnou konfiguraci auta jako Ty, tak to můžu vyzkoušet.
 5. Super konfigurace, dobrá volba :palec: Ať jsi spokojený
 6. Aktualizace navigace Amundsen

  Už jsou k mání nové aktualizace map ECE 2018 :palec:
 7. Ostrava

  pánové tak hezký zážitek na dnech seremNATO. Tam je to takový mumraj, že bychom se tam stejně nepotkali a ještě domlouvat nějaký sraz. Takže lépe první neděli v měsíci u KIKY :palec:
 8. Ostrava

  Kdepak, to chcavo za hoďku ustává Odesláno z mého Lenovo S1a40 pomocí Tapatalk
 9. eReSkova 4x4

  Vytáhl jsem rodinku (4 dospělí plus zavazadla) na výlet a po cestě zpět jsem vyfotil Amundsena se spotřebou. Za mě spokojenost, cesta převážně dálnice a silnice I.třídy, většinou na tempomat.
 10. Octavia 3 _ Zadní LED světla

  Díky za tip, objednám si je :palec:
 11. Moravskoslezský kraj

  Sleduj vlákno Ostrava, jinak každou první neděli v měsíci ve 14 hodin u KIKY Odesláno z mého HUAWEI M2-801L pomocí Tapatalk
 12. Octavia 3 _ Zadní LED světla

  Vyměnil jsem v zadních lampách žárovky blinkrů a couvaček za LED. U blinkrů spokojenost, svítí daleko víc než původní žárovky, u couvaček zklamání, couval jsem v nocí a ten jas nic moc. Má někdo odzkoušené bílé s dostatečným jasem? Nejlépe z Alliexpresu, bo cena :rolleyes: Díky za tip nebo link.
 13. eReSkova 4x4

  Pánové díky za Vaše slova, to potěší :palec: To MichalF: Tato konfigurace byla tak trochu o emocích, takže spotřebu nějak neřeším, ikdyž nejezdím s plynem na podlaze, ale pro radost. Jak je vidět v podpisu, jezdím v průměru za 8,5l. Kolem komínu a v zimě je to o trochu víc, v létě míň. Pří delší cestě ve 4lidech se zavazadly jsem měl spotřebu i pod 7 litrů. U mě spokojenost.
 14. eReSkova 4x4

  Je to již jeden rok, co mám svoji octavěnku, tak zkusím napsat takové malé ohlédnutí: Mám to jako auto pro radost, takže nemám s ním najety desítky tisíc kilometrů, ale zatím a to můžu zaklepat na dřevo mi slouží bez jediné závady, bez jediného problému. Nikde nic nevrže, neskřípe. Motor tiše přede a v interiéru je příjemné ticho. tím bylo překvapeno i pár mých pasažérů. Motor dobře táhne a s automatem jsem se skamarádil velmi brzy, naučil jsem se ho ovládat polohou pedálu plynu a rychlostí sešlapování. A zjistil jsem, že režim "S" vlastně vůbec nepoužívám a ruční řazení jsem používal jen v zimě a při jízdě dlouhým klesáním. Dvouspojka pobere veškeré moje vrtochy, jak akční jízdu, tak i jízdu na pohodu. Haldex mě taky mile překvapil, v zimě jsem s autem zdolal pár vrcholů a nikdy mě nenechal na holičkách a vždy jsem vyjel tam, kam jsem chtěl. Interiér je fakt prostorný, konečně nemusím jako řidič dělat kompromis a posouvat si sedačku, když za mě sedne stejně vysoký pasažér. Já mám svůj prostor a ten za mnou má taky dostatek místa. Úpravy - auto bylo už slušně vybaveno z výroby, jen pár věcí se dokódovalo. Zatím nějaké úpravy neplánuju, snad možná chip. jo a pro některé, auto dolů nepůjde :P nekupoval jsem čtyřkolku, abych brousil retardéry nebo nemohl do podzemky, či vjet autem do lesa. Ale k těm první narozeninám našeho společného soužití jsem nakonec něco málo pořídil svému autíčku. V zadních lampách jsem vyměnil žárovky v blinkrech a couvačkách za ledky. Skvělé, funguje to a ten jas je neskutečný rozdíl k lepšímu oproti žárovkám. Nakonec jedna má nepublikovaná fotka.
 15. Ostrava

  Pánové, čtete stránky OC?? Pojede někdo na exkurzi do ŠKODOVKY a Muzea?? Já jedu i se synem. Odjezd ze Svinova od nádraží 28.6. v 5:00. Je pro členy, nečleny a příznivce OC a Škody. V ceně 800,- Kč je doprava a vstupné, při zaplnění autobusu je možná i nějaká sleva. Program - návštěva lisovny, svařovny, dokončovací linky Fabia a Octavia III. Muzeum - plus depozit - běžně nedostupný. Kontakt: Aleš Mazurek 731 750 118

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se členem OctaviaClubu a získejte výhody.

×