Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


Petan.VUT

Uživatelé
 • Počet příspěvků

  848
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Počet nej dní

  1

O uživateli Petan.VUT

 • Hodnost
  hodnost: AMBITION

Návštěvy profilu

531 zobrazení profilu
 1. A co spotřeba oleje?
 2. Vypnutá klima chladí

  mam ten stejný problém po výměně kompresoru klimatizace jede i vypnutá,když zapnu econ,klima vypnutá zase.mam teda klimatronic.
 3. chtěl bych se zeptat, včera jsem měnil naftový filtr a byl docela černý, což jsem někde slyšel, že je to normální. A i nafta po vytáhnutí filtru byla trochu špinavá, jakoby malé částečky černé, jestli saze. Je to normální? Nebo má být nafta úplně čistá? Gumičky na vstřikách dle předchozího majitele byly dělány tak před 30 tis. km. Auto jinak jede a chová se normálně.Auto má najeto cca 240 tis. doufám.
 4. Špatně sjeté zadní kotouče OCTAVIA 1

  řeším podobný problém...na technické to onehdá prošlo a brzdí to dobře. Říkal jsem si, jestli vyměnit držák brzdového třmenu s těmi vodítky. auto má najety skoro 300tis., tak by si to asi zasloužilo, ono se to asi vyvrací a pak to nebrzdí celou plochou. Ale chtěl bych to od někoho potvrdit...
 5. Nechci zakládat nové téma, auto se mi nechtělo zahřívat na 90 dle budíků, jenom když jsem jel do kopce, tak to vylítlo na 90 a pak zase dolů klidnou jízdou. Tak těch 80-85 tam bývalo. říkám dobrý, vyměním termostat.Ted zahřeju po výměně termostatu auto tak nejvíc na 70 klidnou jídou. Venku zhruba 0-5stupnů po celou dobu zkoušení, takže podmínky zhruba stejné. Zkoušel sem chvilku po příjezdu to napíchnout a dle budíků teplotata 65 a VAG ukazoval 59. To by tak mohlo sedět že. Vím, co se v tématech řešilo, že klidně budíky kecají o 20 stupnů. Ted otázka, jestli ještě mám vyměnit čidlo nebo zkusit zase jiný termostat? Na vagu žádnou závadu nemám. Může čidlo ukazovat nižší teploty než ve skutečnosti? U O2 je myslím čidlo jednopólový že? A signál z čidla jde do jednotky a pak nějak na budíky? Jinak auto topí pěkně, i náběh do těch 70 st je zhruba stejný jako předtím cca těch 5km a když jsem šahal na hadici po pár kilometrech před termostatem, tak byla studená. takže nemá někdo nějakou radu. Díky.
 6. Spotreba oleje

  Jak je to vůbec u tohodle motoru se spotřebou oleje?? Myslím, kdo už má třeba najetý kolem 100tis.
 7. Chip, turbo, olej

  Pokud je motor ok, tak projdeš i s EGR off, pokud to dělal někdo rozumnej rozumně. :)
 8. Zimni 15 plechy

  Odkud si? fotky by nějaké byly?
 9. STREAM

  zdravím, mám taky stream a chci se zeptat, de udělat,aby po vypnutí rádia najelo se stejnou hlasitostí jako jsem ho vypl. pokažde se totiž stlumí myslím na 5.
 10. Chip, turbo, olej

  To je co kdyby....když už si to tak koupil s chipem. Já bych to vrátil zpět nebo pokud chceš mít chip, tak si zajeď za někým dobrým a odbrzdi to a popřípadě se udělá nový chip. Zkontroluj hadice od turba, pokud je tam hodně oleje dole v hadicích, tak ho nech asi udělat...ikdyž hodně lidí asi jezdí než to klekne úplně. To už je na každým.
 11. Chip na 2,0 TSI

  Mně už to přijde dost a zbytečný na předokolku dávat přes 300 koní....ale kdo chce každej rok přezouvat. :))))
 12. Spotřeba

  Ono ta spotřeba u nafty bude asi o trošku míň, ale pokud průměrný člověk(ne obchodák nebo manažer) najezdí do 20 tis. km ročně, tak ho to asi nezabije ta spotřeba, když už si kupuje rs. Já mám za nějakej rok vysněný rs kombi v benzinu.:)
 13. ty jo, dobrej nájezd. :) to je hádání z křištálové koule...chce to napíchnout na VAG. Pokud se teda nstalo někomu to samý....
 14. Jemné cukání

  mně tohle dělal EGR-čištění nepomohlo. zkus odpojit hadičku podtlaku a jezdit, jestli to bude cukat. akorát se ti rožne kontrolka motoru, ale to se pak smaže. Ničemu to nevadí tak jezdit. Ted jsem zrovna byl na chipu a nechal si to softwarově zakázat a je klid. Než dávat novej EGR, stejně je to akorát na zasírání.
 15. čip od PowerTEC

  Tenhle motor má tu výhodu, že je hodně uškrcenej a má rezervy velký, takže po chipu je to asi hodně znát.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.