Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


michal55

OctaviaClub
 • Content count

  107
 • Joined

 • Last visited

About michal55

 • Rank
  hodnost: AMBITION
 1. Zadní tlumič výfuku 2.0 MPI

  Nová cena. 😁
 2. Prodám zadní tlumič na O1 2,0 MPI. Tlumič je Polmostrow 24.55 kupovaný na extravyfuky. Jetý cca 500 km. Od léta 2018 je ve sklepě. Cena 900kč. Mladá Boleslav.
 3. pavel 76

  Co relé automatického svícení?
 4. Nejde na startovat

  Podívej se na poistky budíků. Já měl tuhle závadu po výměně baterky
 5. Vaše kuchyně

  My s lednicemi Whirpool neměli nikdy problém. V roce 2010 jsme koupili samostatně stojící. Před 3 rokama jsme rekonstruovali byt a ještě jsme ji prodali za 2000 kč. Nic jí nebylo. Nová vestavěná je taky Whirpool a zatím OK.
 6. Airbag - svítí závada 00588

  Ahoj, U kamaráda O1 TDI rv. 2003 byla stejná závada 0588, jen to hlásilo vysoký odpor, Vyměili jsme kroužek pod volantem a bylo to OK.
 7. Po výměně baterky auto nastartuje a zdechne

  Tak to byla nakonec pojistka budíků. Když jsem laboroval, co s tím je, tak jsem napojil baterku bez těch plastů kolem, protože jsem kontroloval hlavní mínusový kabel. Po výměně pojistky budíky naskočily. Nastartoval jsem, vše OK. Jen svítí airbagy. To zkusím vymazat pomocí VCDS. Když jsem ale znova odpojil baterku, abych namontoval všechny plasty, tak po napojení baterky byly znova budíky mrtvé. Vyndal jsem tedy znova pojistku. Proměřil jí- byla v pořádku. Když jsem tu samou pojistku strčil zpátky, budíky naskočily. Zřejmě někde blbý kontakt. Když bude lepší počasí, tak se na to podívám. Každopádně vyměním preventivně všechny ty malé pojistky za nové.
 8. Zdravím. Vyměnil jsem baterku v O1 2,0 AQY. Koupil jsem novou Vartu v CC-Autodíly. Baterku jsem nenabíjel. Mám za to, že jsou nabité. Po výměně baterky nesvítí budíky ani stav km - prostě nic. Po otočení klíčkem se rozsvítí jenom baterka. Je slyšet, jak vstřikování funguje. Při pokusu o startování auto chytne na 1 sekundu a zdechne. Kde může být problém? Před výměnou baterky bylo vše OK. Jen po týdnu stání ta stará baterka odešla a nemělo cenu ji nabíjet. Proto ta výměna. Diagnostika nehlásí žádné chyby a s ŘJ motoru se ani nespojí.
 9. Ako spoznať 3G komfort?

  V návodech je o tom vlákno na 5 stran. Tam najdeš vše potřebné. Stačí hledat. 😁
 10. Nový klíč místo vajíčka

  Když jsem to řešil já, tak různě po fórech jsem se dočetl, že zaručeně na O1 s jednotkou 799AH 2,5 generace pracují pouze tyto 2 klíče: 1J0 959 753 N dvoutlačítko 1J0 959 753 P třítlačítko. Takže to, co jsi dal ti fungovat nebude.
 11. Nový klíč místo vajíčka

  Ahoj. Mám komfortku 799AH. Koupil jsem si vystřelovák Klíč Škoda, VW, Seat, 3tl., 433,9MHz, 1J0 959 753 P. Spároval jsem ho s autem, přendal čip ze starého klíče. Vše funguje. Jen dosah dálky není "dálkový". Někdy je to jen cca1- 2 m., někdy 5 metrů. Ale to může být zapříčiněno nějakou závadou na mém autě. Klíč je třítlačítkový. Je i 2- tlačítko, jen nevím z hlavy poslední index za 753.
 12. Zkušenosti

  Utři si víčko pro nalévání oleje a taky hrdlo od emulze. Když najedeš 50- 100 km najednou svižněji, aby se odpařila všechna vlhkost chceš li voda z oleje, tak pod víčkem nesmí být emulze. Pokud tam bude, tak bude někde prasklé těsnění.
 13. Tlumená světla a parkovačky

  Tak to bude těžší. 😁 Rele pro automaticke sviceni může a nemusí být vyšší od ostatních relátek. Na vrchní straně může ale i nemusí mít napsáno 484. Montovalo se víc typů. Když je vyšší, na boku po vytažení bude název AEV 0317A. Dej si do vyhledavače automatické svícení octavia 1 a tam uvidíš, co máš hledat.
 14. Brzdy nesvítí a pojistka praská

  Zkus kabely v průchodce do pátých dveří. Tam se to často láme. Mám za to, že tam vede kabel ke třetímu brzdovému světlu.
 15. Tlumená světla a parkovačky

  Když jsi psal, že to automaticky svítilo před tím v poloze spínače 0, tak zkus vyměnit relé automatického svícení. Najdeš ho pod volantem.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

 • RR Tonery Eshop
 • Potisk triček a mikin

  Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

 • SÍTODÍLNA
 • Prostor pro reklamu

  Zde může být i vaše reklama.

  ×

  Important Information

  Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Guidelines, používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. a politikou ochrany osobních údajů - Privacy Policy.