Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


Ofeig

OctaviaClub
 • Počet příspěvků

  1 080
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Ofeig

 • Hodnost
  hodnost: ELEGANCE

Návštěvy profilu

655 zobrazení profilu
 1. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  Vrátím se k vratům - my máme dvoje - a cena za jedny je 31 tis. je to celkem ranec, ale vybrali jsme dekor k oknům, okýnka do horní lamely, musíme mít ty nižší kolejnice, kvůli malýmu ostění + jako jedni z mála využijeme 4-kanálový ovladače
 2. Plivárna

  Byli to spíš slušní lidé, kteří si (podle zpráv) si sáhnuli na vlastní životy, než tohle řešení
 3. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  U nás máme naplánovaný jistič pouze 3x20A, ale snad to bude ok. Hlavní zdroj tepla kondenzační plynový kotel - jako alternativu máme dřevo. Uvidíme, jestli ho zatím budeme dělat. Každopádně se u nás hnou ledy a příští týden nám budou lít podlahy - jupí jou To letošní "teď nikde není skladem" ve stavebninám mě už začíná děsit i ve snu
 4. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  Taky trochu přemýšlím nad důvodem, proč ho chceš vyhodit :) Napojení na soustavu jsou 3 metry trubek a 2 kuláče. A i kdyby se někdy dodavatel elektřiny zbláznil a došel se podívat, tak prostě kotel máš. To že v době kontroly nebude funkční asi nevadí. I když trochu přemýšlím, jak je to s revizí pro případ pojistky... Některá pojišťovna by ji chtěla mít.
 5. Co je kde na prodej včetně ceny

  Horší je nákup ojeté nafty, ale tam člověk nikdy neví, co koupí. Moje (na první pohled ebzproblémová) motorizace mi už taky přinesla pěkných pár "ran" do peněženky
 6. FOTOGRAFICKÉ ÚLOVKY Z ULICE

  Tak, tak. Ale třeba ty kapoty dělávají i tak, že si koupí úplně novou, flexou ostraní barvu a zalívají to vodou, aby to chytlo tu pravou lišku :)
 7. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  Tak do současné jímky vložit nový plastový septik, který bude mít už klasický dekl, který hold půjde vidět. Když přijede cisterna, otevře se dekl a vysaje obsah.
 8. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  Už tam máme klasiku silikonovou omítku - ještě přemýšlím jestli to nenatřít fasádní a neudělat takové falešné cihličky
 9. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  Hele je to jenom komín - opravdu nějaký 4 metry, takže o pracnost nejde. Povrch je lepidlo s perlinkou a ještě jsem se domlouval se zedníkem, že si dnes vyzvednu nějaký škrabák, abych očistil případné nečistoty. Tak půjdu asi cestou té štětky :) Váleček mám s hodně vysokým chlupem a přijde mi, že tu kapku by jenom nasál do sebe a nezbylo by už moc na ten samotný komín Každopádně díky za tip.
 10. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  Asi se mi teď budete smát, ale venkovní fasádu budu dělat poprvé v životě Mám připravený povrch, koupenou penetraci, kterou teď potřebuju natřít - jedná se mi o cca 4 m2, takže přibližně 0,8 l penetráku. No a teď otázka: natírat válečkem nebo štětcem? Přijde mi, že na váleček tam je hrozně málo materiálu....
 11. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  Tak, tak... ono stejně když si dám do garáže radiátory, tak se šířka ještě zmenší :-) Nějak se tam snad poskládáme
 12. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  No já stejně reálně nepočítám, že 2 auta tam budou stávat minimálně. Pro sebe budu mít vedle domu udělané ještě kryté stání (spolu s dřevníkem) - vevnitř budou auta přes zimu atd. :)
 13. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  My máme vnitřní šířku 6,5m a délku 7,6m. Před autama budu mít v jednom rohu ponk a ve druhém budou uskladněny kola atd. Napřed jsem nevěděl, pak mi to přišlo obrovské, teď to používáme jako sklad věcí na stavbu a teď aktuálně bych ocenil, kdyby byla nafukovací
 14. Problem s turbem

  U BJB se mi turbo rozletělo kolem 160 tis km a až třetí repas turba byl ten, kdy turbo táhlo jak má. Taky jsem slyšel, že to je jasně tím chipem - přitom tam mám daný jen ten nejslabší. Navíc po roce mi pak turbo začalo pískat, ale podle diag mám všechny hodnoty v normě. Teď na něm mám najeto cca 90 tisíc a krom "pískání" zatím běží, jak hodinky ;)
 15. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  Když se koukám na tu garáž, tak se musím pousmát. Projektantovi jsem řekl, že dvojgaráž v domě chci mít 6,5 metrů na šířku, tak se mi snažil tvrdit, že se auta vejdou i do 5 metrové U našich je garáž 2,35 - takže oktávkou musím couvat k jedné straně, abych se mohl protáhnout na druhé. Ale jinak k dotazu: nezkoušel jsi vrata Trido? Dělá to p. Kříž v Rousínově, taky mám od něho nabídku.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.