Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


Murder

Uživatelé
 • Content count

  1 008
 • Joined

 • Last visited

About Murder

 • Rank
  hodnost: ELEGANCE

Recent Profile Visitors

1 081 profile views
 1. Kriminální ústředna pátrá...

  Nechodím sem, protože nemám čas Romane a tak nějak ani náladu na kecání po fórech, teď jsem doma tak se sem koukám, ale zjišťuji, že nic nového mi to nepřináší... Byl jsem tady včera i dnes, nevyjadřoval jsem se, necítil jsem potřebu. Ano jar_da má pravdu a doufám, že si za měsíc mínění opraví, alespoň částečně - důvěra se obnovit nedá.... Petře žaluzie a síť máš? Seděli? (prosím odpověď v sz, nebo jinak) Pokud se rozhodne jar_da rozepsat co se děje, je to jeho právo, reagovat na to nebudu, starostí mám víc než dost, než abych je řešil před virtuálníma postavičkama.
 2. Laserová operace očí

  Hmm žádnou záři nepozoruji, jak tak koukám, žádný ze zákroků není úplně bez problémů. Jsem rád že jsem si vytrpěl trochu bolesti (spíše nepohodlnosti) na začátku, ale opravu žádné "záře" nyní nevidím. Ale co jsem před zákrokem přečetl, tak ta záře bývá a není to nic s čím by se nedalo žít, takže šel jsem do toho i s tím rizikem. A ať to nevyzní nějak jinak, nehaním žádnou kliniku a způsob zákroku, šel bych do toho tak nebo tak, ten život bez brýlí je super a člověk který brýle nikdy nenosil asi nepochopí, jak omezující můžou brýle být i když se na ně dá naučit.
 3. Polep MOTORKY folií

  Tak ti nevím, je tam hodně různých záhybů a hran, obávám se velkých nákladů za práci při polepu, Nevím jak by na tom v tomto případě byla trvanlivost + když připočtu víčko nádrže (výpary benzínu při tankování) přeci jen je tady na odvětrání míň místa než u auta. Opravdu vyjde lak na takovou raketu aby byla výhodná fólie? Vím že tohle si slyšet nechtěl, myslím že tady kluci dělající polepy jsou. Tak se ti třeba ozvou, jen fakt nevím já bych do toho nešel. Ale třeba se pletu a jde to bez toho aby se motorka za půl roku sloupala.....
 4. Zničení křídla v servisu

  pokud máš auto týden tak vsadím Vizoura, že tam to poškození bylo, takové poškození jde "opravit" voskovkami, nahříváním a rozleštěním, při běžném pohledu nic nepoznáš, jen se to při mytí smyje. Jsem takhle musel nechat "opravit" vínovou metalízu na BMW 740. Někdo mi to škrábl na parkovišti a šéf na to byl neskutečně háklivej i když to co s autem dovedl udělat on , njn ale já jsem nesměl. Měsíc na to opřel auto nárazníkem o betonový kandelábr, takže šel nový... Opravoval mi to na Shelce na letišti a sám jsem měl problém to místo poznat a to byla metalíza. Takže řekl bych že servis je v tom nevinně.
 5. Otázky Václava Hlodavce

  Kurňa všichni to vědí a nejde s tím nic moc udělat...
 6. Laserová operace očí

  Rozdíl u soukromé kliniky a nemocnice, nemusí být v kvalitě lékařů, ono dokonce může se stát, že v nemocnici bude lékař šikovnější, ale jde o výbavu kterou mají na práci. Soukromé kliniky dovedou vydělat na supermoderní mašinky, kdežto v nemocnici se musí peníze rozpočítavat mezi všechna oddělení, i ta která vydělat prostě nedovedou. V Pardubicích chodím na kontroly, primář mě nejprve seřval, že nebudou přebírat cizí zákrok a oni mají pak být ti odpovědní, kteří mě doléčují. To jsme se domluvili hned, říkal jsem mu, že u nich nemám co reklamovat, že oni se mi do očí jen koukají a já mám spíš jistotu, že by upozornili na nějaký blbý průběh uzdravování, kdežto přímo vykonávající klinika "může" tvrdit že je vše OK i když není. To se zasmál a řekl že mám pravdu, po třetí kontrole pochválil provedení zákroku, že je to opravdu jemná a precizní práce a že na oku není nic vidět, žádné stopy po zákroku. To bylo potěšující pro mě, že jsem si Bratislavu vybral dobře a zákrok provedli perfektně, on neměl důvod jakkoliv chválit, pokud by to na pochvalu nebylo. Ale nemocnici obzvláště krajskou bojující o přežití, bych si k zákroku nevybral. Speciálka je speciálka....
 7. Laserová operace očí

  Krátkozraký (minusové dioptrie) už jsem to psal, byla se mnou ženská ta měla popelníky myslím +3,5 a -8 dioptrií, když vycházela ze sálu tak jí doktor říkal, že má -0 a na čtení ať zkusí tak +1. Na čtení (dalekozrakost) bývá způsobeno zhoršení dioptrií stářím, operují to, ale říkají že tam není zajištěna "trvanlivost" zákroku, ty jsi ještě dejme tomu mladý, takže u tebe ta vada může být jinak léčitelná. Co říkali mě tak ať počítám se syndromem zkracujících se rukou tak od 40-45 a je to právě to běžné stárnutí (kua když mi bylo 15 tak 40letý byli pro mě pomalu důchodci a dnes mi přijdou normálně mladí, sakra snad to nebude věkem, vždyť jsem jen 39 letej cucák) Krátkozrakost, co jsem měl já tak tam říkali, že je to trvalé řešení, takže každopádně u dalekozrakosti asi zvážit priority, tím tě nechci zrazovat, běž za několika doktory a nech si vysvětlit pro a proti včetně trvanlivosti.
 8. Laserová operace očí

  Tak tohle jednoznačně podepisuji, psal jsem to o pár stránek zpět. Velká gratulace, takže nakonec si šel na tu +/-0? Jinak já od října, už dávno bez kapání a sebemenších problémů, lituji jednoho, že jsem na to nešel dřív - páč jsem se bál. ZCELA ZBYTEČNĚ. A ta životní změna je fakt velká, jen se mi ještě teď občas stane, že jdu chrápet a "sundávám" brejle, které tam už dávno nejsou.
 9. Ranky pod avatary

  Nad 500 příspěvků myslím že můžeš už sám - v nastavení profilu
 10. Tak v sobotu si jedu pro tuhle krasavici:-)

  Nechci tě strašit, ale bagy nevylítnou při rozjezdu v malé rychlosti a najetí na kouli. Na aktivaci bagů musí být už velmi slušné přetížení, takže pořádně prohlédni nosníky, "A" sloupky aby to nebyl slepenec.... Ono teď koukám na ty fotky, je tam houby vidět v tomhle rozlišení, ale sloupek u řidiče a blatník je docela hustá spára... Nevím neřeším cenu, třeba je za ty prachy OK, jen aby si nebyl potom nešťastný, že máš přinejlepším čtyřstopé auto
 11. Mobilní telefony

  v nastavení datových profilů změň přístupový bod APN internet třeba na "internetnechci" a telefon se nepřipojí, kdežto nastavení mms zůstane zachováno a budou fungovat, po dovolené opět jen změníš APN na internet.
 12. Otázky Václava Hlodavce

  Romane, jde to jen musí být člověk šikovný a mimořádně nadaný, víš že jsem vozil Šmidberáka, ať byl jaký byl, vybudoval firmu, kterou prodal za cca 900 míčů a vím jedno, že za ním nezůstal žádný tunel, mrtvolky, prostě nic. Co dělal později, jak koupil pardubický hokejky, to přišlo až s bohatstvím a tam nějaký krabice od bot asi proběhli, ale autodopravu měl čistou a prodal ji čistou. Klobouk dolů nad jeho umem.
 13. Otázky Václava Hlodavce

  Tak už je i Rathova verze Prý dostal krabici s vínem a kupodivu v ní nebylo víno, ale 7 mega... Že končí s politikou a chce jen vědět kdo za tím stojí. No když to vezmu tak jak to v ČR běžně probíhá, tak i to bude lepší, než kdyby byl po volbách ve vládě. Ale doufám že protikorupční je připravena pořádně a půjde i do chládku. Ha MichalF byl rychlejší.....
 14. Otázky Václava Hlodavce

  Petře promiň, ale u Ratha se snad nedá mluvit o chytrosti, ten byl tak nabubřelý svou arogancí plynoucí z moci, že si myslel, že na něj si nikdo nepřijde. Těch prasáckých "politiků" (v uvozovkách proto, že se mi žinýruje označit zloděje za politika) je tam ještě dost, ale právě u tohoto mě tato kauza obzvláště těší.... Jé ještě kdyby dokázali a odsoudili synovce strýčka Vika, ale to už je bohužel ztracený...
 15. Otázky Václava Hlodavce

  Tak vypadá, že tady máme novou generaci státních zástupců a soudců co se nebojí do toho šlápnout a byla by to opravdu paráda, kdyby se to začalo čistit. Likvidací téhle korupce se ušetří miliardy. Ale stále mám tak nějak pocit, že jde jen o předvolební boj a odstranění konkurence. Až padne Vondra ještě za této vlády tak uvěřím, že se něco začíná dít.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

 • RR Tonery Eshop
 • Potisk triček a mikin

  Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

 • SÍTODÍLNA
 • Prostor pro reklamu

  Zde může být i vaše reklama.

  ×

  Important Information

  Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Guidelines, používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. a politikou ochrany osobních údajů - Privacy Policy.