Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


martin131

OctaviaClub
 • Počet příspěvků

  146
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli martin131

 • Hodnost
  hodnost: AMBITION
 1. Zvuky z budíků

  Budíky to nejsou, při testu akčních členů je úplné ticho.
 2. Zvuky z budíků

  Ahoj, před zimou se na mé Octě objevil zajímavý problém. Z budíků při nastartovaném motoru vyhází divné zvuky. Tyto zvuky se mění s rychlostí vozidla a přechází v hukot při vysokých rychlostech. Zvuky nijak nesouvisí s otáčkoměrem. https://youtu.be/YbcHHeNyEnU Ve videu je to slyšet hodně, v reálu to zase tak hrozné není. Tušíte někdo co s tím? Může být špatný motorek v tachometru nebo odometru?
 3. Zpožděné vracení plynu

  Ahoj, máte někdo nějaké nové poznatky s tímto problémem?
 4. Zdravím, neměl by někdo z Prahy, případně blízkého okolí k zapůjčení a vyzkoušení tuto váhu vzduchu? Potřeboval bych otestovat, zda je ta má špatná, než koupím novou. Číslo dílu: 058 133 471
 5. Tlumiče páté dveře

  Pořádně jsem zkontroloval své vzpěry a jsou to origo - Hoher Druck 1U6 827 550, známý má ještě na konci F (verze se stěračem).
 6. Tlumiče páté dveře

  Tak ten známý je má taky takto a netříská mu to. Můžeš se prosím tedy na ty svoje podívat, jestli najdeš nějaké logo?
 7. Tlumiče páté dveře

  @konny Já měl to širší nahoře, on to má myslím naopak. A Fabia má, koukám, to širší dole. Jak to vlastně má být? :D edit: A když teď tak nad tím přemýšlím, nejsem si jistý, jestli vůbec mám originály, jak se to pozná? Nikde žádné logo nevidím.
 8. Tlumiče páté dveře

  Díky za reakci, Konny :) Já vám to snad u toho známého natočím :D zítra vzpěry sundavám a v pondělí posílám. už mě fakt nebaví si kufr držet hlavou :)
 9. Tlumiče páté dveře

  Zdravím, přišla zima a začal mi kufr padat na hlavu, pošlu tedy vzpěry Gorčákovi Chtěl bych se ale ještě zeptat, jak je to s tím pomalým dojezdem na O1. Můj kufr nedojížděl nikdy (mám předface a vzpěry jsou již delší dobu ve špatném stavu), ale známému s O1 facelift (2004) kufr padá pomalu. Nedávaly se na face jiné vzpěry? Nebo mi po opravě budou taky dojíždět pomalu?
 10. Díky za reakce. Pro upřesnění - přítulka najede cca 3 tisíce km ročně.
 11. Ahojte, přítelkyně na své malé prdítko (Renault Clio, ročník 2000) potřebuje nové pneumatiky. A jelikož jezdí opravdu jen po Praze a moc toho nenajede (na velké trasy je tu Octa :) ), tak přemýšlíme, zda koupit celoroční nebo zimní pneumatiky s tím, že by na autě byly i přes léto. Co myslíte že je lepší?
 12. Ethanol e85

  Včera jsem opět natankoval 15 litrů směsi 1:1 a zdá se mi to auto zase živější. Že by voda v nádrži?
 13. Ethanol e85

  Díky :) Jezdil jsem teď cca 200km na režim benzín se směsí 1:1 a zdá se mi motor od nízkých otáček línější. Od cca 2500 otáček se motor vzchopí a už zase hezky táhne. Bojím se, aby neodešlo palivové čerpadlo, takže zatím budu jezdit na směs a časem přidám více ethanolu.
 14. Ethanol e85

  Děkuji :) v jakých místech prosím najdu to čidlo?
 15. Ethanol e85

  Dá se prosím někde jednoduše v motorovém prostoru najít spínané +12V? Na mé Octavii jsou bohužel vstřiky v poloze "žhavení" napájené jen asi 2 sekundy, takže jednotku nemohu pořádné nastavit.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.