Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


VenousekVesely

Uživatelé
 • Počet příspěvků

  68
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli VenousekVesely

 • Hodnost
  hodnost: ACTIVE
 1. Sedačky O1 tour

  ?????
 2. Sedačky O1 tour

  Chlapci ještě prosím takový technický dotaz.Nevím jestli to tak má být nebo je někde chyba,ale dřív jsem si toho nevšimnul.Po montáži těch sedaček,když se kouknu na loketní opěrku,tak je opřená o sedadlo řidiče a k sedadlu spolujezdce mám tak cca 2-3 cm mezeru.Proto se ptám,jestli nemá být uprostřed mezi sedadly nebo je tohle normální???No sedačky jsem snad blbě namontovovat nemoch ne,když jsou v těch kolejnicích a vše sedí jak má.Dal bych foto,ale tam to není vůbec poznat.
 3. Sedačky O1 tour

  O1 Tour sport paket.
 4. Sedačky O1 tour

  Tak jsem se k tomu konečně dostal a sedačky vyměnil.Tak to zas vypadá si myslím trochu líp.
 5. Sportovní sedadla?

  Kup sedačky z RSa a budeš velice spokojený!A dají se pořídit za velmi slušné peníze.Já je taky kupoval nedávno,a už jen ten čas a naházet je do auta.
 6. Dálková světla

  Tak hotovo,vše fungeje jak má.Takže díky za rady borci.
 7. Dálková světla

  Tak jistě,že origo nic jinýho bych tam ani nedal.Dnes to má přijít,tak zítra to přehodím.
 8. Dálková světla

  Jo kluci díky,myslím,že bude lepší rovnou to vyměnit a ne se v tom tisíckrát sťourat.
 9. Dálková světla

  Tak nová stojí kolem litru origo.Já se spíš bojím tý výměny.To vyčištění by bylo pro mě taky nejlepší,ale jak dlouho to bude fungovat...?Ale zkusím.
 10. Dálková světla

  No toho jsem se bál.Ale díky
 11. Dálková světla

  Ahoj borci,včera jedu z chaty domů,přepnu na dálkový vše v pořádku.Ale chci přepnout zpět na potkávací a ejhle dálkový svítí pořád.Takže jak jsem přepnul zpět na potkávací,tak dálkový svítí pořád a i my svítí obě kontrolky jak na potkávačky tak na dálkový.Když zkusím přepnout zase na dálkový,je vidět,že potkávací zhasnou a zhasne i kontrolka.Přepnu zpátky na potkávací,rozvití se zelená kontrolka ale ty dálkový svítí pořád.Ptám se může to být relátko na dálkový světla jestli tam teda nějaký je nebo je v řiti celá ta páčka.Jinak tempomat,blinkry fungují normálně.O1 Tour 2010.Předem děkuji za rady.
 12. Sedačky O1 tour

  Tak kluci moc děkuji a hned jak se oteplí tak to přehodím.Přidám foto
 13. Sedačky O1 tour

  Martin jsem prostě takový hnidopich a když jsou na ty šrouby nějaké utahovací momenty,tak jsem je chtěl vedět.Ještě jsem nic neměnil,proto se nejdřív ptám.Já vím,že utáhnout s citem ale když vím utahovací moment "dušička má klid" A ano je to ten prostřední bezpečnostní pas!Sedačka je vyndaná mám ji opřenou tak jak je v autě,ale ten pas nejde ani o trochu vytahnout ven,jen jakoby o něco zaráží.Sundal jsem tu krytku,a vidím jen ten naviják.Tak myslíš,že když sedačku namontuju do auta a zacvaknu,tak by to mělo být O.K.Ten pas je totiž hodně zajetý dovnitř,takže já ho ani nedokážu dole přišroubovat,páč my tam nedosáhne.
 14. Sedačky O1 tour

  A teď jsem zjistil ještě jedno překvapení nejde my vytáhnout bezpečnostní pás ze zadního opěradla.Když za něj zatáhnu tak je to jakoby zaseklý.Neřešil to někdo pls.???
 15. Sedačky O1 tour

  No to právě nemám chci jí vzít z původní sedačky.No snad se to povede.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.