Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


Pavel Koum

Uživatelé
 • Počet příspěvků

  92
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Pavel Koum

 • Hodnost
  hodnost: ACTIVE

Návštěvy profilu

225 zobrazení profilu
 1. špatný teplý start

  Ahoj, mám podobný problém, studený a ohřátý motor na 90 st. chytne na otočení. Ale jak je teplota mezi, tak startuji třeba 3-4 sekundy.
 2. Poruchy klimatizace

  Tak to bylo čidlo. Nešlo povolit a prasklo v závitu . Tak ještě výměna celé trubky s čidlem. Vše už běhá jako nové.
 3. Malý účinek klimatizace

  Tak vše opraveno cca za 11 000,- Kč. Výměna klimachladiče, při výměně čidla praskla ještě trubka, tak trubku 2x celou náplň . Jsem spokojený konečně chladí jak má....
 4. Poruchy klimatizace

  Tak ráno při 20 st. klima běžela. Tak už nevím co ..... Převezmu ze servisu běží, jedu ráno do servisu funguje . Budu za vola co?
 5. Poruchy klimatizace

  Ahoj , prosím o radu . Klimatizace po servise zase nechladí po dvou hodinách běhu na plný výkon. Já jsem závadu dal zjistit do škodovky, že prý chladič, taky netěsnost okolo zátky (OC II /07, 1,9 (77KW). že mi to za cca za 10 000,- Kč opraví . Tak jsem nechal vyměnit chladič, mimo Škoda servis a chladilo to dvě hodiny . Venku 30 st. výkon super . Najednou nastartuji a nic ... už nevím co. Prosím o radu. Myslím, že ani Škodovka nenašla tu správnou závadu, je jde cestou výměny asi všeho. Jinak technik říkal, že to uchází právě kolem té plastové zátky. Tak mám dojem, jestli jim nešlo o to, získat můj chladič. Jinak info 10 let jsem nedělal žádný servis ani doplnění klima . Děkuji všem .
 6. Bliká kontrolka žhavenia

  Nejspíš to budou žhavící svíčky. S výměnou oleje to nemá souvislost.
 7. Pamatuji si, že říkal něco o naftové trubce ke vstřikům. Ale co přesně ?
 8. Zlý alebo žiadny studený štart

  Nevím ale od ty doby mám pokoj. Dneska bylo -10 a motor chytl na otočení. Jen déle žhavil...... Tankuji jen u Benziny a v cizině jen u renomovaných znače typu Shell.. Nikdy jsem nepoužil nic do nafty.
 9. Zlý alebo žiadny studený štart

  Tohle mi taky dělalo auto, bez ohledu na venkovní teplotu. Jak jsem nastartoval, tak v pohodě. Stačilo motor vypnout na několik hodin cca půl dne a zase to blblo. Tak jsem to odvezl do servisu a mám zase pokoj. Podle servisního technika mi padala nafta.
 10. Mě to zase špatně chytá jen když když je motor málo zahřáty. Studený a zahřátý na 90 st. startuje na drc. Obdobný problém, co popisuješ jsem zažil ,když mi podle servisu padala nafta. Jak vychladl motor nebo třeba za 8 hodin . Pak jsem nastartoval až na 4 - 5 start . Start byl v délce cca 7 sek.
 11. Směrová světla ve zpětným zrcátku - nejdou.

  Díky za info. Byla to opravdu vadná kabeláž ve dveřích u řidiče.
 12. Dobrý den, zajímá mě, jestli někdo neví co je příčinou. Studený motor a teplý chytne okamžitě. Jak ale je jen málo teplý, tak déle startuji, asi 4 sek po zhasnutí žhavení. Motor 1,9 , rok 07 , najeto 107 tis. Děkuji za info.
 13. Problém s naftou

  Když je nafta zimní a nešizená, tak v našich klimatických podmínkách nezamrzne. Problém je především v čistění nádržích u čerpacích stanic. Jinak já ještě před zimou dávám nový palivový filtr a držák vytírám hadrem . Na dně je někdy lžíce vody.
 14. Ahoj, neví někdo o jakou závadu se jedná. :wacko: Popis závady: při jízdě se rozsvítila kontrolka poruchy osvětlení . Zelená kontrolka (šipka), která signalizuje činnost směrového světla začala rychle blikat. Zjistil jsem, že nejdou směrovky v zrcátkách. Po dalším nastartování kontrolka osvětlení už nesvítila. Směrovky stále nejdou. Před tím mi přestalo jít otvírání předních dveří a natáčení venkovních zrcátek a jejich vyhřívání. Jedná se o OC II , deset let starou. Do servisu jsem jezdil jen do 5 let stáří vozidla. Všechno si dělám sám. Teď jsem asi už donucen do servisu zajet. Zvládne to každý autoservis nebo musím do značkového Škoda. servisu. Kde za to dám třeba 15000,- a více kč. :wallbash: Není něco v řídící jednotce, třeba nutný reset ... Děkuji moc za každou odpověď. :palec: Pavel.
 15. Zdravím prosím o radu. Stalo se mi toto: dálkou jsem uzamkl vozidlo a zjistil jsem, že je všechno uzamčené jen dveře u spolujezdce né. Tak jsem strčil do zámku u řidiče klíč a zkusil jsem to ručně. Výsledkem bylo to, že se dveře u řidiče zamkly zamkly a u spolujezdce zase né. Tak jsem znova u řidiče ručně klíčem zamknul odemknul a od té doby nejdou na dálku ani tyhle. Dálkou zamknu všechno jen né přední dveře. Co to může dělat. Jen chci říci, že už mi to jednou udělalo ale po nastartování to zase všechno šlo... :wacko: :wallbash: Děkuji za radu.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.