Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


Tommy23

Uživatelé
 • Content count

  182
 • Joined

 • Last visited

About Tommy23

 • Rank
  hodnost: AMBITION

Recent Profile Visitors

655 profile views
 1. palivove cerpadlo

  Můžu mít Magnetti Marelli za 1025,- kompletní včetně senzoru. Píšou, že je to 4 BARové to by vadit ničemu nemělo, ne? A dodávané množství 80L/hod.
 2. palivove cerpadlo

  Plánuji výměnu palivového čerpadla, jen nevím jaké vzít, vezmu asi kompletní, protože se mi to nechce rozdělávat. Jen je toho na výběr nějak moc, chápu, že stačí 3 BARové, ale nevím jakou značku vzít. Od jedné značky mají jedno za 3 000,- a druhé za 1500,- rozdíl nevím. Udělám chybu, když vezmu třeba MAGNETI MARELLI? Díky
 3. Ztráta výkonu

  Přišlo mi, ze jsem to měl stejně i před chipem.. mate FB nebo whatsapp, natočil jsem schválně jedno krátké video, tak jen pro zajímavost se mrknout. Kdyžtak do SZ kontakt. Tomas
 4. Ztráta výkonu

  Rezignoval jsem, nehodlám cpát peníze do starého auta, když je výsledek nejistý. Být jistý výsledek, jsem ochoten zaplatit klidne za nové turbo.. někdo tvrdí ze to je normální, že to je turbo benzin a ne nafta, která bere od spoda. Netuším, základní věci jsem vyměnil a stále beze změny, někdy lepší někdy horší. vymeneno: N75 origo, váha vzduchu, tlakovani okruhu, svíčky origo NGK apod.
 5. Ztráta výkonu

  Co muže teda být příčnou pomalého náběhu?
 6. Ztráta výkonu

  Na trojku
 7. Ztráta výkonu

  Tak jsem se chvíli nudil a udělal po dlouhé době LOG turba... v zimě se moc nejezdilo tak teprve teď. Takže?
 8. Vyber auta, vic hlav vic vi...

  Ještě jsem zapomněl zmínit to nejdůležitější a to cenový strop max 120 000,- a za to rapida neseženu. Každopadně tedy vzít 1.2 tsi a nechat udělat rozvody a neřešit. Asi nemá cenu brát tu 1.4 16v nebo 1.6 16v?
 9. Vyber auta, vic hlav vic vi...

  Ahoj, chtěl jsem se zeptat ohledně Fabie II s motorem 1.2 Tsi nebo i jiným, který by byl vhodný. Auto je pro rodiče přítelkyně, najezdi za rok cca 10 k a koukají po Fabii kombi. Teď jezdí Peugeotem 307 2.0 hdi a osobně si myslím ze to bude docela skok k horšímu, i přes to, že Francouze v oblibě nemám. Hlavně bych si potřeboval ujasnit jak je to s těmi rozvody jestli je to dáno typem motoru, rok vyroby... kde už nejsou poruchové a případně zda ma auto i nějaké jiné nákladné opravy. Zkusím jim ještě navrhnout třeba Focuse 1.6. Predem díky.
 10. Co je kde na prodej včetně ceny

  Za sebe můžu říct, že Varta a Bosch není už co bývalo... sám mechanik mi to říkal. Nakonec jsme dospěli k názoru, že buď Yuasa nebo Exide. Mám doma Accorda originál baterka vydržela 10 let a ještě fungovala, byť ne tak jak by už měla. Myslím, že tam byla prave od firmy Yuasa, která dodává přímo Hondě a jiným japonským firmám. Nehledě na porovnání cen Varta 3000,-, originál Honda 2200,- https://m.heureka.cz/autobaterie/yuasa-ybx9000-12v-80ah-800a-ybx9115/
 11. Zdravím, sháním přední tlumiče Bilstein B6 na Octavii 1. Za případnou nabídku budu rád. Předem díky.
 12. Ztráta výkonu

  Dělám to i na doporučení Motorpowera. Už jsem si na vykon stěžoval před chipem ze to auto ve vedrech jede jak nějaká 1.6 bez turba, takže proste asi je potřeba chladnější a hlavně dostatek vzduchu. Auto mechanik procházel tudíž svody by měly být v pořádku, nikde nic podezřelého nevidím. A turbo jinak než ze se vynda zkontrolovat ani nejde. Hlavně teď řeším ten kolísajici tlak.
 13. Ztráta výkonu

  U mě to asi začíná být víceméně jasné. Je zima vykon tam je, to znamená ze budu muset vyřešit případně Intercooler vstup vzduchu a odchod vzduchu prorezanim podbehu. Jediné co furt nefunguje tak jak ma je to, že se neudrží staly tlak a jsou tam výkyvy při plném plynu na podlaze. To tedy znamená asi špatný westgate, když je n75 nová nebo praskle turbo. Nezbývá asi nic jiného než turbo vyndat..
 14. Výfuk Remus

  Mám na 1.8 Turbo koncový tlumič laityng a prostřední dil nahrazen trubkou a přijde mi zvuk celkem hlasitý, zvláště z venku. Při jízdě nijak neobtěžuje. Kat zachován. Když bude chvilka hodím nějaké video pro predstavu, ale v reálu to je lepší.
 15. Ztráta výkonu

  To sice mám ale vidím ze tlak leti z 1 baru na 1,4 a znovu a je to hlavně i citelne.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

 • RR Tonery Eshop
 • Potisk triček a mikin

  Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

 • SÍTODÍLNA
 • Prostor pro reklamu

  Zde může být i vaše reklama.

  ×

  Important Information

  Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Guidelines, používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. a politikou ochrany osobních údajů - Privacy Policy.