Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


jindra999

Uživatelé
 • Počet příspěvků

  324
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli jindra999

 • Hodnost
  hodnost: AMBITION

Návštěvy profilu

201 zobrazení profilu
 1. Kryptomeny

  Naštěstí mám tolik práce, že na sledování BTC není vůbec čas, ten sešup jsem zaregistroval před necelou hodinkou a nechává mě to celkem v klidu. Vím, že jsem prodrbal roční úspory a už s tím nic nenadělám, holt jsem skočil na letadlo v nevhodnou chvíli.
 2. Kryptomeny

  To musí mít nadnárodní společnost radost. Aby jim to nedocvaklo podle spotřeby a neudělali si audit a kamarád neletěl. V naší firmě taky někdo těžil nonstop, ale energetici viděli odběr, vlítli tam, naštěstí netušili příčinu a stihli to borci sklidit včas.
 3. Kryptomeny

  Eviduju si to v Excelu na cent přesně po celou dobu, nebudu psát částku, ale ztráta je 64 % za 3/4 roku.
 4. Kryptomeny

  Kdes byl v prosinci. Celej problém je, že jsem kupoval téměř na maximu. Je nás takových hodně a všichni jsme v těžké ztrátě. Jinak pozitivum je, že jsem si ověřil určitou odolnost. Nehroutím se z té ztráty, jen mě to tak občas štve ve slabší chvilce, ale ve výsledku jsem s tím smířenej. To co zbylo zkouším namnožit, ale zatím se opravdu nedaří, to máš pravdu. Protože pořád mleli na Tradingu, že jdeme na 5k, ale už v květnu to omílali. Tím mi utekly přiležitosti koupit na 6k. Já teda jedu v EUR, ale beru, že je zvykem vše přepočítávat na USD. Jo a nový prachy do toho od dubna nedávám, ani korunu. Co jsem tam narval od prosince do začátku dubna, to je holt v banku a buď z toho bude časem nula nebo cokoli jinýho. V podstatě je to hra. Investice určitě ne. Když kdejaká velryba může za půl hodiny shodit týdny budovaný růst, tak se to nedá brát jako solidní investice.
 5. Kryptomeny

  Jo, platil jsem si pár měsíců Trading11, ale vyhozené peníze. Pořád mleli, že to půjde na 5k, tak jsem nekoupil na dosavadním dnu, ale vždy až draze. A kolikrát malovali, jak to vyleze vysoko, ale vylezlo to prd. Takže mě ty analýzy ve výsledku vůbec nepomohly.
 6. Kryptomeny

  Tak myslíš, že teď proběhla jen korekce a nesměřujeme k novýmu dnu?
 7. Kryptomeny

  Že to na 5k nedojde může a nemusí být pravda. Klidně to tam dojít může, lidi vypráskají veškeré úspory a nakoupí a vzápětí to vezme strmý pád na 3,7k a může to skončit třeba za rok nebo dva na 0,7k a pak teprve začít pořádně růst.
 8. Kryptomeny

  Ztráta je ve skutečnosti výprodej, no nekup to:) Utrpěl jsem dnes další ztrátu, moje blbost, že mě nevarovalo totální zastavení obchodů a zapomněl jsem, že je středa.
 9. Pokud jsi to dal za klíček, tak tam nemůžeš mít napájení pořád, pak by ti to vybíjelo baterku. Změř si proud po vypnutí všeho, vč. počkání, až usnou jednotky, už nevím jak dloho, do pár minut jsem to testoval. A rádio celé tmavé, tím myslíš displej? Měl by jít regulovat jas v několika krocích, já na to měl extra HW tlačítko, ale přemapoval jsem si funkci na jinou, tak už to nevyužívám, jas je dost vysoký.
 10. Já ji umístil přímo pod SPZ, je pěkně schovaná v mřížce. Problémek je, že ukazuje stranově převráceně (L/P), pro ten účel podélného parkování to ale nevadí. A taky tím, že je nízko, tak mám pocit, že jsem od auta předemnou ještě daleko, ale ve skutečnosti je už můj nárazník blízko jeho. Protože prostě koukám moc dospod auta předemnou a ne do oblasti největšího výstupku nárazníku. Naklonit ji nahoru ale nechci, protože pak je obraz oslňovaný sluníčkem. Zapínám si ji minimálně.
 11. Já nevím, co řešíš za složitosti. Couvací se zapojí do vstupu pro zadní kameru, napájení se bere z couvacího světla, funguje to výborně a automaticky. Zapínat si ji ručně je blbost, to prostě člověk dělat nebude, při každém zařazení, takže tam ta funkce bude využitelná jen při složitém nacouvávání do těsného místa. A přední kamera jde do AV IN nebo jak to tam mají označené a zapne se ručně, nadefinovaným HW tlačítkem pokud ho rádio má, příp. SW. Zapínám jen při složitých manévrech mezi dvě auta podél. Napájení mám brané někde přes klíček z pojistkovky, z místa, kde jsem dřív měl dobastlenou USB nabíječku pro navigaci a ta teď není potřeba. Nečetl jsem vše, pokud řešíš nějaké detaily co mi unikly. Jinak mé řešení po ručním zapnutí přední kamery umožní dál nic nepřepínat a při manévrech dopředu-dozadu, se obě kamery samy přepínají. Zadní při zpátečce a přední se tam automaticky vrací jako naposledy navolená funkce. Proto stačí zmáčknout jen jednou na začátku manévrování.
 12. Kryptomeny

  Já už jsem opatrnej, zbrklost mě stála tisíce EUR. Když to neleze plynule, ale jsou to takové pumpy, tak si s náma třeba jen hrajou velryby, aby zas tisíce nás drobných do toho narvali další prachy, které z nás pak snadno vytáhnou. Už řadu měsíců jen pozoruju, další prachy do toho narvu, až to spadne ještě výrazně níž, než to bylo. Nevěřím, že tohle bylo letošní dno. A hlavně to mám v LTC a NANO, obojí dost v čase oslabilo proti BTC. A na prozatimním dnu jsem nedokoupil, takže dostat se vůbec do nuly bude spousta čekání.
 13. Že tam nikde za rádiem nenajdeš 12V za klíčkem bych se divil, ale můžeš si to natáhnout přímo z patřičné pojistky.
 14. Kryptomeny

  Jak poznám, že je web přesměrovaný, když je adresa stejná a certifikát zfalšovaný a vše vypadá identicky a bez gramatických chyb? Pokud to udělají opravdu věrně, tak není šance. A google o útoku něco řekne až se zpožděním, když to bude čerstvé, tak nemůžu předem zjistit nic. Před pár dny jsem se na tu peněženku přihlašoval, včera to neriskoval a dnes nakouknul, že nic nezmizelo. Mám tam jen pár neveřejných tokenů SGN (Signals), koupil jsem to v ICO fázi, třeba z toho něco bude. Vybrali jen třetinu požadovaných peněz, tak aby se vůbec dostali na burzu.
 15. Kryptomeny

  V Asii už dalo. Spíš mě zajímá, jestli se konečně pohne LTC. A taky, co je za šíleným růstem BCH, který jsem čtyři měsíce ignoroval a od včerejška s ním koketuju a beru pár EUR na vlnkách.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

 • RR Tonery Eshop
 • Potisk triček a mikin

  Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

 • SÍTODÍLNA
 • Prostor pro reklamu

  Zde může být i vaše reklama.

  ×

  Důležitá informace

  Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.