Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


jindra999

Uživatelé
 • Počet příspěvků

  328
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli jindra999

 • Hodnost
  hodnost: AMBITION

Návštěvy profilu

267 zobrazení profilu
 1. Kryptomeny

  Jo, období, kdy to lítalo o sto EUR za den už je pryč. Aspoň míň proděláš. Já jsem prodělal šíleně.
 2. Na Alíkovi prodávají tvrzené sklo s přesnými rozměry, jeden dokonale pasoval na moje rádio. Ale nelepil jsem ho, mám displej poškrábaný, sehnal si nové krycí dotykové sklo, ale nebyla ještě chuť si to přehodit. Na nový displej bych to dal neprodleně. U mého modelu je povrch dotykového displeje měkký, už jsem tady tenkrát psal, že při zoomování mapy se mi doslova zaseknul nehet do displeje. Vyloženě jako zadrhnul a výsledkem byla rýha. Kterou se marně snažil rozleštit zubní pastou a přidělal si tam mikrošrkábance ještě kolem. Tak mě to štvalo, že jsem si od prodejce rádia nechal poslat přímo z fabriky nové dotykové sklo za 25 EUR, ale pak se mi to ve výsledku nechtělo kuchat a instalovat.
 3. GPS anténu mám vyvedenou do kastlíku uprostřed palubky nahoře (měl jsem tam vyvrtanou díru z dřívějška, je na spodu jen tenký plech, ale musí se vrtat uprostřed, protože po stranách je rozvod vzduchu z topení). Kabel jsem nechal delší, takže ji můžu vyhodit kdykoli přímo na palubku za jízdy, ale není to potřeba, signál je perfektní. S tím, že asi dvakrát za ty dva roky nebyl signál vůbec a musel jsem restartovat rádio. Takže problém může být s horším přijímačem GPS u některých modelů nebo kusů.
 4. Musíš někde v menu najít povolení obrazu za jízdy. Předpokládám, že to Isudar má. Moje androidové rádio to tam má v extra settings kam je heslo tuším 123456 případně ještě 78 pokud si to nepletu.
 5. Kryptomeny

  Naštěstí mám tolik práce, že na sledování BTC není vůbec čas, ten sešup jsem zaregistroval před necelou hodinkou a nechává mě to celkem v klidu. Vím, že jsem prodrbal roční úspory a už s tím nic nenadělám, holt jsem skočil na letadlo v nevhodnou chvíli.
 6. Kryptomeny

  To musí mít nadnárodní společnost radost. Aby jim to nedocvaklo podle spotřeby a neudělali si audit a kamarád neletěl. V naší firmě taky někdo těžil nonstop, ale energetici viděli odběr, vlítli tam, naštěstí netušili příčinu a stihli to borci sklidit včas.
 7. Kryptomeny

  Eviduju si to v Excelu na cent přesně po celou dobu, nebudu psát částku, ale ztráta je 64 % za 3/4 roku.
 8. Kryptomeny

  Kdes byl v prosinci. Celej problém je, že jsem kupoval téměř na maximu. Je nás takových hodně a všichni jsme v těžké ztrátě. Jinak pozitivum je, že jsem si ověřil určitou odolnost. Nehroutím se z té ztráty, jen mě to tak občas štve ve slabší chvilce, ale ve výsledku jsem s tím smířenej. To co zbylo zkouším namnožit, ale zatím se opravdu nedaří, to máš pravdu. Protože pořád mleli na Tradingu, že jdeme na 5k, ale už v květnu to omílali. Tím mi utekly přiležitosti koupit na 6k. Já teda jedu v EUR, ale beru, že je zvykem vše přepočítávat na USD. Jo a nový prachy do toho od dubna nedávám, ani korunu. Co jsem tam narval od prosince do začátku dubna, to je holt v banku a buď z toho bude časem nula nebo cokoli jinýho. V podstatě je to hra. Investice určitě ne. Když kdejaká velryba může za půl hodiny shodit týdny budovaný růst, tak se to nedá brát jako solidní investice.
 9. Kryptomeny

  Jo, platil jsem si pár měsíců Trading11, ale vyhozené peníze. Pořád mleli, že to půjde na 5k, tak jsem nekoupil na dosavadním dnu, ale vždy až draze. A kolikrát malovali, jak to vyleze vysoko, ale vylezlo to prd. Takže mě ty analýzy ve výsledku vůbec nepomohly.
 10. Kryptomeny

  Tak myslíš, že teď proběhla jen korekce a nesměřujeme k novýmu dnu?
 11. Kryptomeny

  Že to na 5k nedojde může a nemusí být pravda. Klidně to tam dojít může, lidi vypráskají veškeré úspory a nakoupí a vzápětí to vezme strmý pád na 3,7k a může to skončit třeba za rok nebo dva na 0,7k a pak teprve začít pořádně růst.
 12. Kryptomeny

  Ztráta je ve skutečnosti výprodej, no nekup to:) Utrpěl jsem dnes další ztrátu, moje blbost, že mě nevarovalo totální zastavení obchodů a zapomněl jsem, že je středa.
 13. Pokud jsi to dal za klíček, tak tam nemůžeš mít napájení pořád, pak by ti to vybíjelo baterku. Změř si proud po vypnutí všeho, vč. počkání, až usnou jednotky, už nevím jak dloho, do pár minut jsem to testoval. A rádio celé tmavé, tím myslíš displej? Měl by jít regulovat jas v několika krocích, já na to měl extra HW tlačítko, ale přemapoval jsem si funkci na jinou, tak už to nevyužívám, jas je dost vysoký.
 14. Já ji umístil přímo pod SPZ, je pěkně schovaná v mřížce. Problémek je, že ukazuje stranově převráceně (L/P), pro ten účel podélného parkování to ale nevadí. A taky tím, že je nízko, tak mám pocit, že jsem od auta předemnou ještě daleko, ale ve skutečnosti je už můj nárazník blízko jeho. Protože prostě koukám moc dospod auta předemnou a ne do oblasti největšího výstupku nárazníku. Naklonit ji nahoru ale nechci, protože pak je obraz oslňovaný sluníčkem. Zapínám si ji minimálně.
 15. Já nevím, co řešíš za složitosti. Couvací se zapojí do vstupu pro zadní kameru, napájení se bere z couvacího světla, funguje to výborně a automaticky. Zapínat si ji ručně je blbost, to prostě člověk dělat nebude, při každém zařazení, takže tam ta funkce bude využitelná jen při složitém nacouvávání do těsného místa. A přední kamera jde do AV IN nebo jak to tam mají označené a zapne se ručně, nadefinovaným HW tlačítkem pokud ho rádio má, příp. SW. Zapínám jen při složitých manévrech mezi dvě auta podél. Napájení mám brané někde přes klíček z pojistkovky, z místa, kde jsem dřív měl dobastlenou USB nabíječku pro navigaci a ta teď není potřeba. Nečetl jsem vše, pokud řešíš nějaké detaily co mi unikly. Jinak mé řešení po ručním zapnutí přední kamery umožní dál nic nepřepínat a při manévrech dopředu-dozadu, se obě kamery samy přepínají. Zadní při zpátečce a přední se tam automaticky vrací jako naposledy navolená funkce. Proto stačí zmáčknout jen jednou na začátku manévrování.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

 • RR Tonery Eshop
 • Potisk triček a mikin

  Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

 • SÍTODÍLNA
 • Prostor pro reklamu

  Zde může být i vaše reklama.

  ×

  Důležitá informace

  Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.