Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


Jurajus

OctaviaClub
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

About Jurajus

 • Rank
  hodnost: ACTIVE
 1. Mikrospinač kufru

  Já taky při zatáčce. Nakonec to asi bude kabeláž v průchodce mezi střechou a víkem.
 2. Mikrospinač kufru

  Já jsem koupil nový zámek a mám problém v tom, že mi signalizuje otevření pátých dveří, i když jsou zavřená. Pak nefunguje ani zadní stěrač. To by bylo taky v průchodce?
 3. Centrál OI 1997 bez dálky

  Podívej se do kabeláže mezi dveřma a sloupkem. V těch ohybech to bývá úplně vylámané. Mě takto blbnou zadní dveře. Rozdělal jsem to a jak je ta izolace prolámaná, tak jsou i dráty jakko by vyhořelé, zkorodované a nevodí.
 4. 1,9 TDi 81 Kw přestane jít

  Jo dal, ale jen preventivně. Ono to udělalo jen dvakrát a pak už nic. Najel jsem sice od té doby jen 40 Km. Tak jsem zvědav. Snad to bylo ono.
 5. 1,9 TDi 81 Kw přestane jít

  Tak na VAGu to neukázalo žádnou závadu. Dost divný. Ale pro jistotu jsem to relé dal nové. 164,- Kč není moc. Ale že to nenapsalo žádnou závadu mě překvapuje.
 6. 1,9 TDi 81 Kw přestane jít

  Aha, takže jen blbne to relé, když se to po dvou minutách normálně rosvítí a fachá dál?
 7. 1,9 TDi 81 Kw přestane jít

  Ahoj. Mám 1,9 TDi 81 Kw r.v. 1999. Jel jsem, najednou mi padli otáčky na nulu, na PC spotřeba 54l a motor přestal jet. Zastavil jsem, chtěl znova nastartovat, ale vůbec se mi nerosvítilo žhavení. Motor ale normálně točil, nenaskočil. Asi po dvou minutách jsem to zkusil znova, žhavení se rosvítilo a motor naskočil na první škytnutí. Výkon úplně normální, jako by se nic nestalo. Ujel jsem asi 20 Km a to samé. Kde mám začít kromě Vagu, ten musím pořešit až v úterý a potřebuju jezdit. Díky
 8. Věnuji OI predface interier

  Ahoj. A kde by bylo to vyzvednutí?
 9. Poruchy a problémy

  Mám taky sem tam problém se zacukáním zhruba při otáčkách 1800. Chci se zeptat na to přehrátí ve Škodovce. Když mám načipováno, tak tím pádem mi to zruší, nebo to na to nemá vliv? Jinak vždy stačí podřadit a je to OK, ale jestli to je špatným softem, proč to nenechat udělat. Nechci ale přijít o čip.
 10. Rez předních dvěří u řidiče

  Já jen nechápu, proč musí být ta serviska. Jednou je to auto Škoda, tak by to snad mělo být jedno. Já servisku nemám, takže se nechytám??? Zkoušel to vůbec někdo??? Když stahujou auta na opravy, taky nemusí bejt serviska.
 11. Poruchy a problémy

  Já mám problém v tom, že teď jsem dojížděl opravdu na prázdnou nádrž. Nikde žádná pumpa, tak jsem jel snad už jen na výpary. Natankoval jsem a začalo mi to dělat taky. Studený motor nastartuju v poho a ohřátý to nemohu pořádně nakopnout. Je tam vzduch, nebo špatná nafta. Před tím mi to nikdy nedělalo až teď. Ještě jsem tu naftu nezředil. Tak nevím, na co se mám připravit.
 12. Kontrolka opotřebení brzdových destiček

  Jo asi máš pravdu. Ono se to jednou rosvítí a potom to třeba nesvítí týden. Už jsem zkoušel jít po kabelu, ale nic jsem nenašel. Zkusím ho celej omotat páskou a uvidíme. Díky
 13. Kontrolka opotřebení brzdových destiček

  Kontroloval jasem ty desky ještě jednou. A tam, kde je čidlo mají tloušťku brzdící hmoty na desce zhruba 6 - 7 milimetrů. Je možný, že už to zabírá to čidlo a maj se dát jiný?
 14. Ahoj. Stává se mi, že se mi rosvítí kontrolka na opotřebení brzd. Zadní sice nebyly nic moc, ale vymněnil jsem je. Pak se to delší dobu neobjevilo. A teď se to zase rosvítilo. Divné je, že čidlo na těch zadních nebylo. Přední desky jsou OK. Co to může být?
 15. Smerovky pri panickom brzdení

  Tak to jsem zvědav. Vyzkouším to a dám vědět. Teď musím rozdělat zrcátka, protože jsem si zapnul osvětlení nástupního prosturu v zrcátkách a nic se neděje. Tak se chci podívat, jestli tam vůbec jsou žárovky. Škodováci taky šetří kde můžou a hlavně aby člověk šel k nim a nechal si to udělat. Vydřiduši.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

 • RR Tonery Eshop
 • Potisk triček a mikin

  Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

 • SÍTODÍLNA
 • Prostor pro reklamu

  Zde může být i vaše reklama.

  ×

  Important Information

  Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Guidelines, používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. a politikou ochrany osobních údajů - Privacy Policy.