Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


Ratlik

Uživatelé
 • Content count

  186
 • Joined

 • Last visited

About Ratlik

 • Rank
  hodnost: AMBITION

Recent Profile Visitors

720 profile views
 1. Otázky Václava Hlodavce

  V tom případě Tomáši ihned piš na hrad, ať tu cestu okamžitě ruší, jelikož nevidíš výsledek a přínos pro tvůj byznys :-)) Děláš obchod a očekáváš okamžitý výsledek? Sám musíš vědět, že to nějaký čas zabere....
 2. Otázky Václava Hlodavce

  Díky, že si to i ty zkusil zdejším odborníkům vysvětlit[emoji106].
 3. Otázky Václava Hlodavce

  S Čínou naše firma přímo obchoduje a vyváží tam. A není jediná, co se týče automotive. To už jsem psal. Osobně jsem tam nebyl. Tatra je v prdeli a o tento stav mi ani nešlo. Jde o to, že se tady vy odborníci opíráte do Zemana, jaký je to pohůnek Číny. Ptám se tedy, zda-li vám to u ostatních vysokých státníků nevadí, že ve velkém obchodují s Čínou :-)). Bože, celá Evropa je na Automotive závislá a my si budeme vybírat. Co se stalo za Havla s Tatrou a o jakou zakázku se jednalo, si můžeš zcela jistě vyguglit. Dopadlo to tak, že prakticky pak celý region neměl co žrát. Hlavni bylo, ze humanista Véna byl spokojeny.
 4. Otázky Václava Hlodavce

  Jak krákozraké a opět ti samí. Nedivím se. To, že Čína živila a ještě stále živí Evropu velkými odběry produktů z automotive a že tím pádem dává práci lidem z Evropy, raději přehlížíme nebo spíše nevidíme a neznáme, co? Uděláme to jako náš “top” prezident Véna Havlů, který odřekl Tatře velikou vojenskou zakázku s tím, že Tatra nebude podporovat bojůvky a ihned po ní skočili Němci a Nizozemci. V Tatře se v důsledku toho propustily tisíce lidí. Nevím, kde máte tu svoji hlavu vraženou, ale už ji vystrčte velevážení pánové OSVČ. Peníze nesmrdí od nikoho, tak netřeba si hrát na slušňáky, když bere od Číny i celé Německo, Škoda Auto nevyjímaje. Budu se opakovat, ale skutečnost, že do Číny jezdí Merkelová, Macron a jiní státníci vám nevadí? Nebo opět nevíte? Tady je to vážně přehlídka euroovcí, bože.
 5. Aktualizace navigace Amundsen

  Můžeš, nutnost to ale není.
 6. Otázky Václava Hlodavce

  Jak bylo uvedeno, jedná se o prozápadní političku, o které dosud nikdo neslyšel. Slováci si zvolili změnu namísto prohnilého Ficova SMERu, což se po oné vraždě není čemu divit. Otázka také je, co z toho prozápadního následování mají. Lékaři utíkají do Prahy, skládali se na “chudé” Řecko atp. Jen aby nedopadli jak Francie, kde taky všichni levičáci jásali nad Macronem a ani ne po roce rychle vystřízlivěli. A stále se diví, viz. aktuální stav ve Francii. Viděl jsem tu článek, že Zeman leze do zadku Číně a aby ne, když delší dobu drží automotive v Evropě. Navíc tam byla také Merklová a spolupráci kvituje a podepsal i Macron...
 7. Otázky Václava Hlodavce

  @Petr81 Díky za upozornění! Já si pravidla četl, to mi věř. Budu si dávat samozřejmě pozor v osadě velevážených a nedotknutelných členů OctaviaClubu. Měl jsi zde napsat, že se jedná o fórum s jednostranným názorem a pouze ti vyvolení můžou urážet. Snad to v pravidlech bude upraveno, ať nedochází v budoucnosti k překlepům :-)). [mention=226]TomasB[/mention] Hele, pravopis tě měli učit rodiče nebo škola. Ani jedno neproběhlo, tak zkus google a třeba najdeš odpověď. Ikdyž, no.....
 8. Otázky Václava Hlodavce

  @TomasB Uz sis nasel, jak se to pise? Pomuzu ti. Vidím, že v tom plaveš - shůry dáno. Tak pro příště.
 9. Otázky Václava Hlodavce

  Forum neni formalni a ani si na formalnost nehraje, tudíž si velké T v žádném případě nezasloužíš. To jen pro tvé doplnění “znalče”. S tím “s” máš samozřejmě pravdu. Bohužel, stalo se. Už sis při tom sraní nastudoval, jak se získává titul z práv a jak dlouho to trvá? Zřejmě ne, tak pokračuj. [mention=226]TomasB[/mention] To máš pravdu. Né každý se zde může prezentovat jako totální hňup. Na to máš tady výsadní právo jenom ty :-)). A když už, nauč se to psát správně ty kopyto.
 10. Otázky Václava Hlodavce

  Jdi a koukej se do té doby, než si uvědomíš, že obhajuješ podvodem získaný diplom. Kdo ví, co dále jsi schopný skousnout pro tobě dobrý výsledek pane inteligentní.
 11. Otázky Václava Hlodavce

  Nj, Drahoš v sukni. Navíc s neplatným diplomem a vyloučením z advokátní komory. Pohoda[emoji106]
 12. Opět - je to marný, je to marný, je to marný.
 13. Ano, měl jsi pravdu, i novinky.cz ti to potvrdily. Bulvární žumpa. Můžeš se opravdu radovat :-D.
 14. Jediny kovboj si tady ty... Jednal slušně, nebyl arogantní a řádně se legitimoval. Ten řidič byl na facku. A že nemá vestu? To je snad jeho problém a né řidičův.
 15. Přesně tak. Být to dopráváci, tak tíkate jak hodinky a ani nepípnete. K TomášB se ani nevyjadřuju. Říct, že jeho názory jsou jak z Marsu, Mars by se urazil. To je neskutečný egohonič.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

 • RR Tonery Eshop
 • Potisk triček a mikin

  Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

 • SÍTODÍLNA
 • Prostor pro reklamu

  Zde může být i vaše reklama.

  ×

  Important Information

  Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Guidelines, používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. a politikou ochrany osobních údajů - Privacy Policy.