Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


kytrtl

Uživatelé
 • Počet příspěvků

  21
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli kytrtl

 • Hodnost
  hodnost: ACTIVE
 1. Tak mám totéž na TDI 2.0 110kw 4x4 MR2018, motor CRMB, 22000km motor vibruje do volantu, sedačky řidiče a kastle. Navíc při rychlostech od 140km/h vibrace od zadu (pneu převážené, zlobí to i na zimních)
 2. Stálý dunivý zvuk v interiéru při jízdě

  Která část kufru může dunět bez ohledu na to, co naložíme? Je to vana pro rezervu. Když vyndám rezervu a bouchnu do dna, pekelně to duní, jako velký plechový buben. Všiml jsem si, že je ten plech dost poddajný, když utahuju matku co drží rezervu na svém místě, celý dno se prohýbá. Rezerva leží na dně tak, že se opírá jen v několika málo bodech (plech je prolisovaný ), takže i když tam ta rezerva je, duní to jak prase...
 3. Hluk

  to zni slibne, neco podobneho psali i majitele O3 na briskoda.net, coz je opravdu velke forum pro skodovkare. Jen mi neni jasny jak k tomu odezneni doje, neco se povoli nebo si neco ' nejak sedne'? A co bylo v tom servisu?, byla nejak vymena? Ja mam zatim 3000 km takze jeste musim jezdit :-)
 4. Hluk

  Nejde o problém, to auto je ošizený úplně všude a počítám, že nádrž bude taky z nějakého tenkostěnného materiálu, který prostě netlumí ty zvuky. Šplouchání je normální
 5. Hluk

  Jo to ale pomůže jen když hraje nějaka muzika ne? Ale nedokážu si představit jak to muže pomoci s tím problémem dunění, jako že to přehluší ty dunivé zvuky?
 6. Stálý dunivý zvuk v interiéru při jízdě

  Martinger: ja mam MR2015 a děla to přesně ty dunivé zvuky
 7. Stálý dunivý zvuk v interiéru při jízdě

  No, tak to je stejný příběh jako náš kočárek - máme mladší dítě v kočárku, ale kočárek má taky cca 10kg a neřeší vůbec nic, snad bych i řekl, že je to horší. Prostě každá díra nebo nerovnost na silnici a bomba do uší, dlažební kostky - očistec
 8. Stálý dunivý zvuk v interiéru při jízdě

  No ja nevím, ale čím tenčí pneu, tím tvrdší kolo = větší rány do kastle= víc hluku. Pochybuju, že by golf duněl tak hrozně jak O3.
 9. Stálý dunivý zvuk v interiéru při jízdě

  Mam to na zimních 15" ( plech + Barum Polaris)
 10. Stálý dunivý zvuk v interiéru při jízdě

  Rezervu mam, ale jsem porad přesvědčen, že to má něco společného s pátými dveřmi, když je nedovřu úplně a nechám je jen na te bezpečnostní pojistce, tak ty dunivé zvuky zmizí
 11. Hluk

  Ano, jenže jsem měl v kufru naložené letní pneu a nebylo to tak hrozné, prázdný kufr je jak plechový buben
 12. Hluk

  Mam modelových rok 2015- tedy posledni verzi, duńi to pekelně. Fakt ale nastavení patých dveří trošku pomohlo. Kdybych jen věděl, která část kastle to dělá! Teď už mi přijde, že duní i přední dveře.
 13. Hluk

  Kde budete nechávat to auto na vytlumení?
 14. Hluk

  Jestli mate liftback, tak si ověřte, že máte ty novější tlumiče a taky novější dorazy pátých dveří, byla na to svolávačka a měnili do zdarma, mnoha lidem to pomohlo od toho dunění - tlaku do uší !
 15. Hluk

  Tak jak jste dopadl?

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.