Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


MartinV

OctaviaClub
 • Počet příspěvků

  57
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli MartinV

 • Hodnost
  hodnost: ACTIVE
 1. Octavia II RS FL DRL

  Zdravím, sháním denní svícení pravé i levé na OII RS FL. Může být i čína s čirým sklem, pokud to svítí bíle a netlumeně jako obrysovka.
 2. Chip 1.8tsi

  Trochu bych to rád oživil. Uvažuji o chipu, zajímají mě zkusenosti po vice km a u koho jste delali, dival jsem se na xtuning, nabizi cca 200 koni, pote BSR, tam nabizi dokonce 215 koni, jak to? Motor po GO, najeto po nem 30 tisic. Spojka stara rok. Doporuceni aktualni nejake? Spokojenost a motor ok?
 3. Poruchy a problémy 1,8 TSI

  No já jsem v autorizáku nechal motor dělat, hodně jsem se rozhodoval, zda to má smysl, přece jen nejde o opravu za pár tisíc. No, nechal jsem tam skoro 100 tisíc, GO hlavy, nové písty a ojnice, kroužky, rozvody, při tom jsem nechal dělat spojku atd. Fotky bych našel pokud bude zájem, motoru v rozebraném stavu. Váhovou zkoušku jsem ani nedělal, vzhledem k tomu, že to žralo oleje snad víc jak benzínu bylo jasné, no od opravy najeto asi přes 30 tisíc, vše ok, příjde mi, když to kontroluju občas, že to nežere vúbec nic. Ale tak asi dost záleží od servisu/mechanika.
 4. Octavia II RS a XDS?

  Octavia ii face 2009 1.8 tsi manual, esp mam, dle cisla rj by to xds melo podporovat. 1K0-907-37?-AN ; MK60EC1 (PR-1AT, UG0/UG3) PR-1AT = Electronic Stabilisation Problem (ESP) PR-UG0 = Hill Hold Control (HHC) OR Comfort Driving Assist NOT installed PR-UG1 = Hill Hold Control (HHC) installed PR-UG3 = Comfort Driving Assist installed = XDS PR-UG4 = Hill Hold Control (HHC) & Comfort Driving Assist installed
 5. Octavia II RS a XDS?

  Neví někdo co s tim? Uaškrknul jsem XDS v long code a nejde to poté uložit.
 6. Octavia II RS a XDS?

  Jde to dokodovat i pro OII FL ne RS? Jakou verzi softu používáte?
 7. Zdravím, zajímalo by mě, co vše je potřeba k dodělání bluetooth k boleru u OII FL tak, abych mohl se připojit IPhonem a telefonovat a pouštět hudbu? Přibližná cenová náročnost? Má bolero MDI? Dá se nějak jej využít pro nějaký bluetooth adaptér? Nebo jiné řešení krom bluetooth do AUX konektoru a tahat napájení?
 8. OII - Diely Octavia 2 facelift L&K

  Přihrádka před spolujezdcem a ovládání oken u řidiče ještě je? A cena?
 9. Poruchy a problémy 1,8 TSI

  Tak pro změnu už nešel pustit ventilator ani přes diag, ani to nevyhodilo chybu, když jsem pak pustil klimu, roztočil se jen ten velký.....
 10. Poruchy a problémy 1,8 TSI

  Ok, kouknu na ty konektory, díky všem za rady, snad to bude řešení problému.
 11. Poruchy a problémy 1,8 TSI

  Kontroloval jsem pojistky i v motoru, vše ok. Kde se ta jednotka nachází? Na chladiči nebo někde pod? A dobrý přístup k ní? Dá se přes diag zjistit funkčnost té jednotky? Třeba v měřených hodnotách někde?
 12. Poruchy a problémy 1,8 TSI

  Pojistky jsem zkontroloval, v pořádku, pokud zapnu klimu, točí se obě vrtule, přes diag jsem si je pustil, točí se obě. Ovšem teď si nejsem 100% jistý, zda, když jsem se na ně díval, když se přehřívala voda, zda se točil ten malý nebo ne, případně, pokud se netočí, co by s ním mohlo být? el. motor? Každopádně teď se točily v garáži oba, tak to asi dělá jak kdy a vůbec mě nenapadá, co s tím.
 13. Poruchy a problémy 1,8 TSI

  Zdravím, pokud auto dlouho stojí, začíná teplota vody stoupat. Diag píše: Control module 1 for cooling fan - P1945 - output short circuit - intermittent Radiator fan (v7)- P1950 - movement restricted / jammed - intermittent Control module 1 for cooling fan - P1946 - defective - i termittent Radiator fan 2 (177) - P1951 - movement restricted / jammed - intermittent Control module 2 for cooling fan - P1948 - output short circuit - i termittent Ovšem jak kdy, někdy se přehřívat voda začne a někdy ne, ventilatory se oba točí, takže sepnou taky jak kdy...... Nějaká rada? Nebo je to na výmenu chladiče?
 14. zápis do TP

  Uvažuji o koupi kol ale nechce se mi dávat za nové 40 tisíc. Dá se přes někoho zde zapsat rozměr do TP? Líbí se mi i z trojkového RS, Audi Rotor, určité OZ nebo Japany, ovšem k některým není TL a nebo za novou sadu nechám 40 tisíc a k tomu se mohu modlit, ať projde německý TUV když vyžadují na STK český, který není (už jsem si to prošel u nových R17 ale uvažuji o R19 na OII)....tak hledám zatím přijatelnější alternativu.....
 15. Dotaz na LED žárovky v Denním svícení

  Mám tam v denním CREE LED s canbus a chybu nehlásí.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.