Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


mikl

OctaviaClub
 • Počet příspěvků

  1 020
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Počet nej dní

  2

O uživateli mikl

 • Hodnost
  hodnost: ELEGANCE

Návštěvy profilu

1 542 zobrazení profilu
 1. Udělat si krátkou redukci je ten nejmenší problém.Na vstupu zesilovače je samice DIN,koupíš si samce DIN http://www.hifiauto.cz/Antenni-redukcekonektoryprislusenstvi-C262/Antenni-konektor-samec-(jack)DIN-P1054/ Na druhou stranu redukce samce podle toho jakou máš samici na anténních svodech.Nevím co tam máš,DIN,ISO,FAKRA RAKU?To samé na výstupu zesilovače,je tam samec DIN,pokd potřebuješ jiný,jednoduš to zredukuješ.Všechno bez řezání do oig koaxiálu.
 2. S výše uvedeným zesilovčem Correct mám dobré zkušenosti.Dělá se i se vstupem pro dvě antény.nyní i ve vylepšené verzi 2018. http://www.correct.cz/detail.php3?typ=Za1.2&odvetvi=auto.zesan
 3. KESSY pro O1 ???

  1)Buď objednáš bypass https://www.aliexpress.com/item/Universal-Car-Immobilizer-Bypass-Module-For-Car-with-Chip-Key-Applied-in-remote-engine-start-start/32773902562.html nebo orig RFID z klíčku vjmeš a připevníš někam ke spínačce.Možná existují další možnosti,ale to jsem neřešil. 2)Ano,je potřeba zušit,já řešil vložením zkrácené planžety. 3)K zapojení nepotřebuješ DP.Do té velké 6 pólové svorkovnice zapojíš to co jde do spínačky +,-,ON1,ON2,ACC a sepnutí starteru.Jenom je třeba dát pozor a neprohodit ON1 a ON2.Jeden se při startu odpojuje,druhý ne. Tlačítko se zapojuje jenom do jednotky a ta malá svorkovnice je dostatečně popsaná.Nutné je zapojit aktivaci,deaktivaci a kontakt spínače brzdových světel.Další jenom podle toho,jestli chceš využívat fci dálkového startu.
 4. KESSY pro O1 ???

  Na zapojení to je velmi snadné,jenom to co jsi dal do odkazu není asi RFID.Podle fotek je to provedení,kde se ŘJ aktivuje impulzem.Odpovídá tomu ta svorkovnice s pěti vodiči. A není tam čtecí cívka ani RFID klíčenky.
 5. Jakou pračku?

  Konny tak chybička se vloudila Ono je to tady o pračkách a je píšu o myčce
 6. Jakou pračku?

  Nestraším , postraším tě až teď ,když jsem řešil jestli tu Bosch opravovat,nebo ne,tak mně servisák provedl po dílně a ukazoval mi komponenty současných a starších modelů.Ty starší,konkrétně čerpadla,poctivá práce,současná samý plast a pokud možno monolit,aby to šlo co nejhůřeji,pokud vůbec opravit.Ale zase abych tě uklidnil říkal,že situace je obdobná celým spektrem výrobců,tak asi záleží jenom na tom,zda na Tebe vyjde pondělní kus.Proto jsem se na opravu vykašlal,manželka si vybrala podle designu,jenom se zkouklo v jaké je energetické třídě a hotovka.Asi jsem měl štěstí,protože nejede tři,ale čtyři roky v kuse.
 7. Hučení kol

  Pokud je to ložisko,dá se to poznat při ostřejším průjezdu zatáčkou,aby si auto trochu sedlo.Dokonce se mi zdá,že to tak na prvním videu je.Při průjezdu pravou si auto lehne na levou stranu,ložiska se zatíží a přestanou hučet.
 8. Jakou pračku?

  První Indesit,ta umřela stářím,další Bosch a AEG,u obou čerpadla KO.Nyní Whirlpool,třetím rokem bez jediného problému.Jede každý den,to ty předchozí zdeleka ne tak vytížené.
 9. Anténa O1

  Pokud máš anténu bez zesilovače,pořiď si k ní slušný zesilovač a máš na věky pokoj.Napoj ho pod tapec co nejblíže k anténě,nic nebude oxidovat a zesilovač bude sloužit určitě déle,než anteny se zesilovačem zabudovaným v patici antény,kde právě oxidace vlivem vlhkosti,které nezabráníš,zesik popraví.Pokud se tak rozhodneš,opatrně vybírej,protože každý druhý e-shop nabízí za zesik pouhé fantomové napájení.To slouží jenom k napájení zesilovače pokud je napájený po koaxu. http://www.correct.cz/pages/auto.zesan.php3
 10. Chcíplo a nic nejde

  NMZ,třeba to pomůže.To jiskření mohlo odprásknout něco v Magicaru,nebo v bypasu.A pokud při instalaci bypasu odpojil někdo orig čtecí cívku,tak ti to nenačítá RFID a proto to nestartuje.Hlavně zkontroluj,jestli je zapojená orig cívka pro immo.
 11. Chcíplo a nic nejde

  Ta krabička je bypass immo.Mnoho druhů,princip ale stejný. https://www.levnealarmy.cz/get_file.php?did=2996&lang=cz&download=0 Používá se pokud máš dálkový start a to myslím Magicar uměl.Připojuje se na orig cívku immo ve spínačce,nebo na její svazek,nebo do budíků.Asi bych se zaměřil nejdřív na uvedení do původního stavu odpojením bypasu,zkontrolováním,jestli je orig cívka immo zapojená. Návod.pdf
 12. Co je kde na prodej včetně ceny

  Já už ho vyzkoušel a asi dobrý,no.zapneš ho,on se natlakuje a automaticky vypne.Při poklesu tlaku o5 zapne,tak nic nemusíš vypínat a zapínat.Dosud jsem dohušťoval tím malým na 12V,tak tenhle proti němu luxus.Kontroloval jsem dvě auta,tak jsem ho asi třikrát poponesl.V návodu píší,že manometr není kalibrovaný,ale tak zle na tom není,proměřuje asi o desetinu.Jediné,co mi nevyhovuje je koncovka na ventilek,mám ty skryté s adaptery na dohuštění a na těch tenhle typ nedrží. btw:kdyby někdo chtěl kupovat hybridní rázový utahovák 12V také v Lidlu,tak určitě ne.Ten jsem jim minulý týden poslal z5.
 13. Popravdě nevím a nikdy jsem se o to nezjímal,tak jestli je to správný postup nevím,ale určitě si pamatuji,že když jsem dělal rozšíření na "C",tak jsme všichni museli položit řidičáky na stůl.Kdo neuděla na "C",ale obhájil počet bodů na "B" dostal papíry z5.Jeden určitě,byl to známý,nenapsal ani na "B" a o papíry přišel. Jinak k tomu blikání,také bych neblikal.Nemyslím,že se jedná o změnu směru jízdy.
 14. Co je kde na prodej včetně ceny

  Jasně Jardo,tak každému vyhovuje něco jiného.Primárně Jarda psal,že nechce moc investovat,tak za 15 stovek dobrý pomocník.Přívodní kabel 5 m a hadice 3 m.Dost na to,aby jsi ho ani nemusel nosit kolem auta. Jinak o litr dražší mají i s nádobou 6L.https://www.lidl-shop.cz/Gude-50089-Airpower-190-08-6-Kompresor/p100214689
 15. Co je kde na prodej včetně ceny

  Pánové,to co nabízí LIDL v akcích má zpravidla v e-shopu. Je k mání i kompresor se stejnými parametry jako je te v odkazu na alze. https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-Kompresor-PKZ-180-C3/p100234522 Navíc,pokud nebudete spokojeni,máte 90 dní na vrácení a to zcela lehce.V zásilce jsou už všechny podklady ke zpětné zásilce připraveny,tak stačí zabalit a donést do nejbližšího PPL parcel shopu.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.