Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


KaJe

OctaviaClub
 • Počet příspěvků

  1 118
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli KaJe

 • Hodnost
  hodnost: ELEGANCE

Návštěvy profilu

902 zobrazení profilu
 1. Já třeba dokážu pochopit, že se to může stát. Někdy ty nájezdy na dálnice nejsou nic moc, chce to pořádně čučet, ale nechápu, jak pak někdo může po té dálnice v protisměru jet. To musí být myslím hned jasné, že je něco špatně. Ještě by mě zajímalo, kdy boural s tím fordem.
 2. Teda určitě je to debil největšího kalibru, ale mě jako šťourala se nabízí otázka, proč ten Renault jel v levém pruhu. To já jen tak, aby se rozjela pořádná diskuze. Zajímalo by mě, jak dlouho ten debil v tom protisměru mohl jet, ale debilové mají jak je vidět štěstí, vždy to odsere někdo jiný.
 3. Demontáž poloosy

  Odkloniv kloub z unášeče v převodovky půjde, stačí k tomu když tak vytočit kola na stranu. Ale měnit vnitřní kloub na autě jsem ještě nezkoušel, ani mě to nenapadlo, místa je tam málo na práci. Kdybys vytočil tu hlavni matku 32ku, možná by šla poloosa vytáhnout ven z náboje bez rozebírání čepů atd.
 4. Sviti ikona airbagu

  A nezapnul si zapalování když si měl sedačku odpojenou?
 5. AL kryt nad vyfukem

  Jestli myslím ty vějířovitý podložky, tak to je N90335005 https://www.cc-autodily.cz/search/?keyword=N90335005
 6. Je toto OK?

  Jinak řečeno, vše co je na fotce tam má být.
 7. Vyplatí se sehnat zachovalou Octavii ?

  Co máš na svém autě tak moc opotřebované? Jestli by se nevyplatilo třeba zainvestovat do něj.
 8. Zkušenosti

  1 - To nikde nezjistíš, nikde to nevyčteš, tak nějak se to říká a nikdo ani neví, jestli je to fakt pravda. 2 - Já platím 2710,- Kč ročně, pojištěné 140 miliónů a skla na 10 tisíc - AXA.
 9. Zkušenosti

  Převody má delší než 1,6tka, má převodovku jako 1,8T. Při 90km/h točí cca 2600 otáček, při 110 tak 3100 a na dálnici tak 3600. Mrkni sem - a
 10. výfuk

  Bral jsem ho tady - https://raglu.cz/zadni-tlumic-vyfuku-polmo-2455 v neděli byl ještě o 20,- Kč levnější.
 11. výfuk

  Tak výměna proběhla dnes. Montáž nového Polmo 24.55 byla celkem bez problémů, padl přesně, nikde neklepe atd., takže z tohoto pohledu spokojenost. Starý Tyll se chová jak přesýpací hodiny, něco se v něm sype, jestli je to rez nebo jiný bordel zjišťovat nebudu, už jsem ho odvezl do sběrného dvora.
 12. výfuk

  Tak hlásím, že se se mnou loučí zadní díl Tyll ekonomy a to bez 2 měsíců po 5 letech a asi 90 tisících km. Plášť jako vždy bez známek koroze, ale u vstupní trubky zase díra. Takže dnes objednán nový výfuk, jak jsem psal minulý rok, Polmo 24.55, tvarově stejný jako originál, tak snad tam padne dobře.
 13. Svítící ikona airbagu na P.P.

  A napíšeš nám co si dělal že to píše tu chybu? Jestli si tu jednotku zničil, tak ti žádná krabička z ebaye nepomůže.
 14. Svítící ikona airbagu na P.P.

  304 normálně chyby airbagu vymaže, pokud ne, tak tam bude chyba trvalá. Nevím co si mám představit po pojmem: Trochu jsme si hrál s VAGEM 304 a teď mi to píše ....... Odpoj na chvilku baterku, pak to zkus znovu.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.