Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


KaJe

OctaviaClub
 • Počet příspěvků

  1 146
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli KaJe

 • Hodnost
  hodnost: ELEGANCE

Návštěvy profilu

1 050 zobrazení profilu
 1. Kvalitné autopohay

  To jsem kdysi také tvrdil, ale takové potahy Taso z Bolky jsou také super.
 2. Dotaz ohledně kloubů poloosy

  Vnější jsou stejné - 357498099E a vnitřní jsou úplně jiné - 1J0498103KX. A jestli etka nekecá, tak je stejný levý a pravý.
 3. Zadní pás

  Jsem to říkal, že to bude špínou v zámku, ale takovou jsem fakt nečekal. 😀
 4. výfuk

  Hustý! V katu nic takového není, musí to být ze středu, nebo spíše koncáku. Ale většinou se do výfuku nic nedává, jen pár výrobců tam "vatu" cpe. Hlavně mi neříkej, že je to výfuk Polmo.
 5. Přívěsný vozík za auto

  Jo jo,pěkný je, ale možná by to chtělo jiný auto. Když si vezmu, že do něj může Konny z hlediska zákona naložit jen 280 kg. Ale taky bych ho bral, kdyby mi ho někdo dal. Takhle musím vystačit se svým obyč jednonápravovým s dvoumetrovou ložnou plochou.
 6. Přívěsný vozík za auto

  A já to taky chápu, občas se něco přihodí abych nemusel jet dvakrát. Ale tak nějak rozumně. Jestli měl Konny 1 - 1,5 tuny hlíny a vozík má 220 kg, tak v tom nejhorším případě je to 1720 kg a to fakt už je zatraceně dost.
 7. Přívěsný vozík za auto

  Jestli je to moc nebo ne zjistíš, až když budeš muset jít do plnech brzd. Si to klidně můžeš příště vyzkoušet, v 90-ti naplno zabrzdit až do zastavení. Kolik má ten přívěs vlastně pohotovostní hmotnost a kolik můžeš tahat za Oktou na nebrzděném?
 8. 2.0 + LPG

  Čeká mě to příští rok, nádrž místo rezervy na 51 litrů, jen samotná bez multiventilu, se vším všudy za 5.500,- Kč.
 9. Tece olej z rozvodovky jak je poloosa

  Pokud máš kola rovně tak ne, ale stačí je vytočit do rejdu a jde to. Dělal jsem to tak na svém.
 10. Zkušenosti

  To raději Cruze v sedanu, to je celkem pěkné autíko.
 11. Zkušenosti

  Naftu určitě ne a pokud by to šlo, tak bych rád zůstal u nějaké atmosféry. Což je problém. Klidně bych asi oželel i výkon. Strašně se mi líbí Tipo v sedanu s 1.4 MPi a 6° převodovkou. Vůbec to nejezdí špatně, je to takový točivý motor nenáročný na údržbu, plyn by to toho šel taky a má to 4 válce.
 12. Zkušenosti

  Tak to jsme na tom stejně, plus mi ještě na jiné auto chybí peníze. 😀 Včera jsem se vrátil z Chorvatského Pagu, najeto celkem 1876 km, spotřeba 8,12 litru LPG na 100 km. Šlapala jak víno, výkon na provoz dostačující, jen ta hlučnost na dálnici je trochu možná vyšší.
 13. Dodatečná montáž ABS

  Kroužek na zadní náboj nedáš, demontáží se ložisko zničí, takže musíš mít náboje celé nové. Co je to prosím tě za TDi že nemá ABS? Vždyť ty se snad dělali od verzí GLX a ty ho měli vždy a pak bylo standartem vždy.
 14. Kostra v kufri - osvetlenie

  Vše vypadá jako origo. Můžeš být klidný.
 15. Palivový filtr

  Nebo se na to vykašli a dej tam pár centimetrů obyčejné vysokotlaké benzínové hadice a dvě spony a bude to taky jezdit. Prostě ten ulomený díl nahradit kusem hadice. Mě se podařilo jak jsem psal urvat tu na druhé straně. Z jiného rozbitého auta jsem vzal tu samotnou plastovou koncovku, ale ta se prostě v domácích podmínkách do té hadice nedostane, takže jsem to dělal provizorně tak, že jsem tu plastovou koncovku obrousil, tak nějak akorát aby šla do té plastové trubičky, tu jsem nahřál, promáznul olejem a narval jsem to tam jako by to mělo závit, točit a mačkat. šlo to tam fakt ztuha. Potřeboval jsem jezdit. Provizorní oprava je tam již přes 11 let a 200 tisíc km.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.