Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


noxik600

Uživatelé
 • Počet příspěvků

  115
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli noxik600

 • Hodnost
  hodnost: AMBITION

Návštěvy profilu

350 zobrazení profilu
 1. Mám takovou myšlenku a chtěl bych ji potvrdit nebo vyvrátit. Jde o toto: Od příštího roku budou přísnější emisní limity pro nová auta. 1, Takže auta pravděpodobně zdraží?? 2, Pokud zdraží bude větší poptávka - tudíž i cena - ojetin? 3, Znamená to, že se vyplatí koupit ojeté auto teď? Jaký na to máte nazor/zkušenost? Předem diky za odpovědi.
 2. Jel na 3 válce, špatné starty, kouř z výfuku. Příčinou bylo moc vstřikovaného paliva. Následek: výše popsané problémy + viz foto.
 3. Ethanol e85

  Já na to prdím. V sobotu vyndám jednotku a pojedu jen na benzin.
 4. Vysoká spotreba

  Auto má vysokú spotrebu, diagnostika vykazuje: Lambda regulace - překročení spodní meze regulace , 1.6 74 kW
 5. Vyměn svíčky a uvidíš. A proč chytne později : Samotná jiskra vznikne v okamžiku, kdy nastane překročení přeskokového napětí mezi střední a boční elektrodou. Díky přebytku paliva se posune ta hranice a válec chytne později.
 6. 16685 / P0301 / 000769 - Zjištěno selhání válce 1 Možné příčiny Systém zapalování Vstřikovače paliva Tlak paliva Vyčerpání paliva EVAP čistič ventilu kanálu Systém emise výparů Nízká komprese Problémy se základním motorem Ovládací modul je poškozen Zvláštní poznámky Tato funkce vyhledává vynechání motoru v určitém válci. Většinou je příčinou ztráty zapálení nedostatek spalování ve válci kvůli nepřítomnosti jiskry, špatného měření paliva nebo špatné komprese.
 7. Octavia více problémů 1.6 75kw

  Nejlepší rada bude: HLEDEJ. Stejných témat je tu hodně.
 8. Divne správajúci sa klimatronic

  Někde je špatný kontakt.
 9. Ethanol e85

  Nejen spotřeb ale i limity výfukových plynů. Nedávno o tom mluvil někdo z STK v televizi a říkal, že se automobilky motory testují ve zkušebnách, přitom je to zcela nereálné, protože za jízdy jsou ty hodnoty zcela mimo. Já bych třeba bral auto, které by mělo jenom dva válce! Splní normu euro 8, nádrž na 33litrů(3 jsou rezerva) a vrátíme se zpátky do doby wartburgů, tedy ekowartburgů[emoji23]
 10. Katalyzátor? 1,6 75kW

  Pěkný zvuk, jak kdyby tam byla díra, nebo laciný polský výfuk?? Mě tam něco chrastilo, ne jak tobě (volný šroub v plechovce) a pod krycím plechem katalyzátoru jsem měl plechovou síťku, která se rozpadla a uvolněná dělala neplechu. Chtělo by to se kouknout do katalyzátoru..
 11. Ethanol e85

  Dobrá slevová karta. Začne se vyplácet po třistatřicetičtyřech natankováních[emoji3] Jinak v okolí Jihlavska je jen TO ONO. Petra, přejmenovaná na Prim ethanol v nabídce stále má, ale už měsíc a půl jsou pistole přivázané provázkem ke stojanu. Paní za pultem mi řekla úsměvem na tváři, že všichni šetřílci si budou muset tankovat benzín, protože nákupní cena je tak vysoká, že se jim ho nevyplatí vůbec nakoupit a prodávat. Bohužel se mi zdálo, že na jejich E85 jelo auto lépe, než na to z TO.
 12. Velká spotřeba oleje

  Aby to taky nebyl píst..
 13. Pískání řemene za mokra

  Spíš je vyosená řemenice a jak se dostane na určité místo, vyhodí ho to do původní polohy.
 14. Ethanol e85

  Ale blbý je to, že většina atestovaných servisů v mém dosahu nemá ani www stránky a jsou už jen určití mechanici, na které je jen telefon. Psal jsem na flexcar stránky, ale noc. Tak jsem našel pár funkčních webů a odpověděl mi jen pán až z Budějovic. A taky nevím jak vyřešit to, že jednotka není v techničáku a nemám od ní ani žádné papíry, protože je původně z jiného auta a instalována do mého kdo ví kým. Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
 15. Můj tchán se se mnou před měsícem kvůli oleji hádal. Měl jet na STK, ale poprosil mě, tak jsem tam jel a emise prošli jen díky domluvě. Technik se ptal, co tam je za olej, protože měrka byla jak od vazelíny. Tak jsem mu auto dovezl a on mi sdělil, že olej měnil asi před čtyřmi lety , ale rozhodně měnit olej nebude, protože ještě neujel 10000km, jezdí jenom po městě a jeho před 36lety učili měnit olej až po ujetí 10000 km, že měnit každý rok je kravina. Auto už má skoro 15 let a pořád jezdí.. nemění olej, rozvody jsou stále původní a čekám kdy přeskočí, protože rozvoďák doslova tleská o kryt, svíčky tam má taky původní, rv 1997, najeto 134tis. km, taky má Fiat, ale Punto 55s 1.1. A teď se rozmyslel, že auto vydrží ještě čtyři roky a pak si koupí Peugeota 206. Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

 • RR Tonery Eshop
 • Potisk triček a mikin

  Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

 • SÍTODÍLNA
 • Prostor pro reklamu

  Zde může být i vaše reklama.

  ×

  Důležitá informace

  Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.