Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


noxik600

Uživatelé
 • Počet příspěvků

  97
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli noxik600

 • Hodnost
  hodnost: ACTIVE

Návštěvy profilu

196 zobrazení profilu
 1. nesvítí kontrolka motoru / stk problém

  Ono záleží na závadě. Některá se objeví po x km a některá hned po nastartování. Měl jsem problém s klapkou, chybu jsem vymazal, nastartoval a bez chyb, ale pak jsem přidal plyn a objevila se. O to jde.
 2. nesvítí kontrolka motoru / stk problém

  No.. být tebou tak nechám chyby vymazat a potom auto projedou/ nasimuluji otáčkami emise/ a potom zkontroluju chyby. Ještě bych předtím projel kontakty nějak nějakým sprejem a vyměnil teplotní čidlo. S kontrolou bych začal od budiků - přerušené vedení u diody/chybějící dioda... Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
 3. Jak odpojit/vypnout pískadlo závad/poruch

  Ještě může při rozebrání budíků zrušit odpájet ledku, ale pokud to napíchnou na diagnostiku, tak se to samozřejmě ukáže a bude to podvod. Jinak je to pěkná prasárna🤮 Nechápu, že si někdo koupí auto a rozhodne se, že do toho nic nevrací.. Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
 4. Nouzovy rezim

  Odpoj baterku, prostříkej konektory sprejem na kontakty (všechny, co půjdou: ŘJ, klapku, váhu,..), mezitím bych dobil baterii(pokud by měla pod 12,4V), když už bude venku baterka, zkontroloval bych ukostření, které je pod ní + vizuálně kabely a pojistky, vzduchový filtr a škrtící klapku, jestli není zanesená. + pak VAG ze všech jednotek, mimo airbagu.
 5. Nouzovy rezim

  Krom toho: Chyba 01314: Řídící jednotka motoru vadná/bez komunikace
 6. Nouzovy rezim

  To jako po výměně a základním nastavení chyba 01314?
 7. Nouzovy rezim

  A po milion páté: co říká diagnostika?
 8. Svítící ikona airbagu na P.P.

  Vymaž to VAGem a pak nekoukej na jednotku airbagu, nebo se rozsvítí znovu.
 9. Třetí brzdové světlo - levná alternativa

  Např toto https://m.aliexpress.com/item/32792668227.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32792668227&aff_trace_key=67d33b8e47344ec4ba2774312ce86311-1524770368295-07453-meaynUvrB&aff_short_key=meaynUvrB&aff_platform=msite
 10. Třetí brzdové světlo - levná alternativa

  Ebay, aliexpress.
 11. Chtějí si vydělat? Spíš to bude nějaký blbý kontakt, zlomený drát,špatná kostra... Chtělo by to proměřit, ale to se jim asi nechce.. A vyžádej si výpis z VAGu, ať se ví, cobtam přesně bylo. Mě asi rok po koupi přestal jít centrál, pak blbnul, kdy se auto samo odemklo, nebo neslo zamknout.. Tobjsem ještě neměl diagnostiku, takže deset odpojením baterky(vykázaly se chyby) a hle, vrátilo se ti do normálu.
 12. Stahovačka zadních pravých dveří

  Přehodit dráty v zapojení stahovačky.
 13. Denní svícení

  Denní svícení mi svítí po otočení klíčku, po startování, po přepnutí na potkávačky zhasnou. Tak to ma být. A tobě zadní vůbec nesvítí? Jde tam proud?
 14. Výměna alternáítoru

  Pokud bude sedět, směle do toho.
 15. Vytáčení motoru

  Když tak pak napiš (TheMystiQueCz) jestli jsi neurval nýty na diferáku ??

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.