Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


Valbura

Uživatelé
 • Počet příspěvků

  19
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Valbura

 • Hodnost
  hodnost: ACTIVE
 1. (OI) Díly RS a TDI

  ahoj,máš ještě RS sedačky a v jakém jsou stavu ?
 2. kopající brzdy na 1.9 TDi 81KW

  Ahoj, mám octávii 2004, 81Kw a udělal jsem přestavbu z 280 na 312/kotouč Bosch a vzadu/kotouč Ferodo/ na 256,destičky přední bosch,destičky zadní ferodo. Třemeny originál nové RS předek i zadek, pružiny předek bilstein,zadek sachs,tlumiče bilstein B6,silentlblok lomferder,čidla ABS Bosch.,ložiska moog,ložisko zadní germany. Mám úplně nový podvozek - kompletně vše nové. Problém: při dobrždování,víceméně pomalu zastavení,brzdy křoupou,ovšem při zpátečce brzy nekřoupou,takže pouze ve směru vpřed při minimální rychlosti. Při vyšší nic neni slyšet. Mechanik našel hlášení ABS čidlo - chybu vymazal,leč to stále křoupe.Zítra bude volat do škodovky a pokusí se zjistit,co by to mohlo být.Můžete mi někdo poradit,na co se máme zaměřit ?
 3. Jihočeský kraj

  Zdravím Kluci, mám k vám prosbu, sháním majitele jedničkové kokty,která mám xenony oblast : Bechyně a České Budějovice,Tachov. Mám tam připravené xenony a potřeboval bych na vašem autě vyzkoušet,jestli jsou funkční - tedy bude se jednat o test,kdy se přehodí na chvilku xenony a vyzkouší se funkce světel. Najde se tu někdo ? díky martin
 4. Chip

  Tak záleží,kdo s tím jezdí a jak moc do toho investuje. Já to pojal jako mazla,takže mé auto má nové tlumiče B6 bilstein,horní uložení,termostat,váhu vzduchu,čidlo teploty, třmeny,saharu atd. Rozhodně nešetřim a jestliže se vyskytne nějaký problém,tak to řešim hned a pokud možno origo-dílem,pokud je to finančně únosné. Co se týče samotné úpravy od DP,ano souhlasim s motorpower: je to drahé,ale dieselpower svou práci dělá kvalitně a řekne si za to velké peníze,nicméně všude jsou jen kvalitní recenze na tuto firmu.
 5. Chip

  Díky pavle,takže v tomto případě zvolim DS a tuto modifikaci,kde asi nebude potřeba hned měnit spojku a s tím spojenou převodovku - časem stejně hodlám vyměnit pětikvalt za šestikvalt cca v létě - jezdim převážně po dálnici. http://www.dp-race.com/shop/skoda-cs/octavia-cs/octavia-i-1u-96-10/1-9-tdi-81kw235nm-106kw305nm-stage-ii/ Díky moc
 6. Chip

  Ahoj, rád bych nechal načipovat mou octu 81kw ASV, pravděpodobně to nechám udělat v dieselpoweru nebo RF auto,nicméně našel jsem i tuto firmu TDICHIP : http://www.tdichip.cz/vykonove_tabulky/skoda/octavia/1.9%20TDI%20-%2081kW%20-%20stage%20II./ kde firma slibuje nárust o 54kw,ale bez výměny spojky,pokud bude v pořádku,dle mého názoru/ a to jsem niemand/ ta spojka dle stylu jízdu musí logicky velmi rychle odejít a to nemluvim o dalších dílech. Zná někdo tuto firmu poblíž Berouna a má s ní dobré zkušenosti ?
 7. Vyměním 17 Pegasus za 15 ci 16, octavia

  Ahoj, mohu nabídnout výměnou origo.kola alu 16 knife r.v. 2004
 8. Vaše spotřeba s 1.9TDi 81Kw

  Viděl bych to také na 4.5L nejsem žádný závodník,spíče šetřil,takže byt mám čip na 97kw,nevyužuji potenciál vozu,max když předjíždím dvoukolák :-)) Počkám si na ten propočet a pak se uvidí.
 9. Vaše spotřeba s 1.9TDi 81Kw

  Takže termostat vyměněn a spotřeba klesla na 5.5l,ale dle pana Jandy i to je moc a měla by se po čipu pohybovat v rozmezí 3.5l až 4.5l dle stylu jízdy. Takže ještě si počkám na výsledek kolik najedu na plnou nádrž - tankuji prémiovou naftu veru a jestliže pc počítač nelže,tak se zaměřim na čidlo teploty, koupim novou váhu vzduchu.
 10. Praha a Středočeský kraj

  Ahoj,měl bych těké dorazit na tu 18h,ale ještě to zítra potvrdim. zatím
 11. Vaše spotřeba s 1.9TDi 81Kw

  Ahoj, automechanik nic nezjistil dle pc, Pan Janda dle svého softu přišel na špatný termostat a plus ještě vyčistí EGR ventil a zkontroluje sání.Takže v pátek uvidím,kolik ta mrcha bude polykat. Příští týden dostane nové tlumiče bilbstein B6, silentbloky/puky audi TT,febi tyčky řízení,čepy,ložiska. Zadní páté dveře při otevírání na těch dvou držácích jsou lehce rezavé,tedy ty železné uchyty,takže to nechám vybrousit včetně prahu - lehounká koroze,nástřik dvou blatníku,kapoty a jednoho sloupku a limuzína - meluzína bude jako nová. Zatím se mějte - Martin
 12. Vaše spotřeba s 1.9TDi 81Kw

  Ahoj, zítra uvidím co mi řekne pan Jandák, pak se uvidí. Jinak děkuji za pomoc,pokud se nic kloudného nedozvím,tak se na tebe obrátím. Zatím se měj.
 13. Vaše spotřeba s 1.9TDi 81Kw

  Zdravím, tak jsem byl na diagnostice a mechanik mi oznámil,že nebyla nalezna žádná chyba a tímto bylo ukončeno. Holt,mám z výroby žravý kousek - 81Kw RS západní německo a musim si zvyknout. Ještě mne v uterý čeká pan Jandák - cimbu motorsport a pak mohu zajet do dieslpoweru,nicméně to bude velmi drahá návštěva....Ketys nemáš někoho šikovného ve svém okolí ?
 14. Vaše spotřeba s 1.9TDi 81Kw

  Ahoj Ketys, váhu vzduchu jsem nekotroloval,nicméně pokud by byla špatná poklesl by výkon motoru,což se mi nezdá. O pár řádek výše,jsem nalezl toto: termostat, teplotní čidlo, co vštřiky? Nu,holt mně nezbývá nic jiného než zajet k odborníkovi. Víte o někom ? Ketys mám ještě dotaz,díval jsem se na tvou černou chrochtu co jsi vše vyměnil. Píšeš že proběhla výměna ve 215 silentlbolky - puky z leon cupry a pak ve 275 komlet celá ramena ale nasadil si puky z Audi TT. čeká mne také výměna tlumičů - nasadim bilbstein b6 sport při zachování světlé výšky vozu, vyměnim silentbloky,plus ložiska,čepy a tyčky řízení. Tedy asi bude lepší použít silentbloky z audi TT,že ?

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.