Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic
Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

0266

Uživatelé
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

About 0266

 1. Plivárna

  https://youtu.be/ZSc9fEDs-UA
 2. World of Tanks

  Není problém, až budeš ve hře napiš mi - AritmaCZ
 3. World of Tanks

  Jestli chceš NTB na hry, tak nejlépe s grafickou kartou NVidia GeForce GT .... (já mám GT650M a vetšina her jede na střední nebo vysoké detaily).
 4. World of Tanks

  Také hraji - AritmaCZ
 5. mischicky POČÍTAČOVÁ KAVÁRNA

  Já vím, že Dell není zase tak moc extra, ale jedna z hlavních věcí je pro mě ten jejich rychlý servis. Když jsem měl Acer, tak jsem kvůli vadné mechanice musel NTB posílat na 3 týdny do Brna. Můj poslední NTB byl Dell a když jsem měl nějaký probélm, hned mi poslali náhradní díl nebo přijel jejich servisák. Je také ale pravda, že tento NTB byl pěkně poruchový (2x HDD, vadný displey), ale zase byl hned opravený. A to je pro mě velmi důležité. PS. jinak s myší dělám levačkou, takže výdech na pravé straně mi nevadí
 6. mischicky POČÍTAČOVÁ KAVÁRNA

  Tak nakonec se mi asi nejvíce líbí tento NTB: http://www.kamennyobchod.cz/ntb-dell-inspiron-se-7720-i7-3630qm-8gb-32-1000gb-17-3-dvd-r-rw-nvidia-gt-650m-2gb-bt-cam-w8.html Stále ale váhám, jestli jsem vybral dobře (zlatá doba 486-ek, to byl rychlý výběr). Jediné co mi tam vadí jsou Win 8, ale asi to holt budu muset nějak přetrpět.
 7. mischicky POČÍTAČOVÁ KAVÁRNA

  Já se v tom už vrtám skore celý den a někdě píšou že je lepší GT750 nez AMD 8870, jinde zase naopak. Takže to je asi jedno, jako vyberu. Ach jo, jdu hledat dále. Jsem z toho už jelen. a jaký procesor by byl lepší i5 4200U 2600 MHz nebo i7 4500U 1800 MHz. Pžedpokládám že i7, ale jen pro můj lepší pocit.
 8. mischicky POČÍTAČOVÁ KAVÁRNA

  Zdravím. Potřebuji poradit. Potřebuji nový NTB (já na práci, synáček na hry). Nejvíce se mi líbí Dell 7720, tedy hlavně kvůli řešení reklamačních oprav. Nevím ale, jaká grafická karta je lepší - AMD HD 8870M nebo GeForce GT750M (popř GT650M). Prosím, poraďte mi klidně i jinou značku, ale po předchozích zkušenost (Acer, Dell, Toshiba) chci je značku, která mi reklamaci vyřídí (opraví) co nejdříve. Díky
 9. číslo jednotky je 5N0035730C
 10. Zdravím, mám GSM III a teď nově Samsung Galaxy S4. Nemohu se ale s telefonem vůbec připojit, resp dojdu k zadání hesla, pak to navazuje spojení, ale potom vyskočí hláška "spojení se nezdařilo". S původním telefonem S2 bylo vše funční. Prosím poraďte! Děkuji.
 11. mischicky POČÍTAČOVÁ KAVÁRNA

  Zdravím, potřebuji poradit. Chci si koupit nový NB, ten starý se už pomalu rozpadá. Já jej potřebuji pouze na klasickou kancl práci, ale NB používají i děcka na hraní her (já tedy občas taky). Proto mám na NB požadavek na kvalitní graf kartu. Docela se mi líbí tento NB: http://www.mironet.cz/dell-inspiron-7720-173quot-led-intel-i73610qm-23ghz-8gb-2x750gb-nvidia-650m-2gb-dvdrw-w7hp+dp183977/# Co odborníci na to? Popř nějaký jiný, cenový strop mám cca 26.000. Díky moc.
 12. Má čerstvá zkušenost se Samsung Galaxy S2 a GSM III (rSap). Dcerka si půjčila můj telefon na hraní a nějak se jí povedlo aktualizovat androdid z původní 2.3.5 na 4.0.4. (Ice cream sandwich). Se zděšením jsem na telefonu sledoval, jak aktualizace probíhá. Výsledek - telefon se prvně připojí, pak vše funguje jak má, ale má problémy se odpojit (telefon je jako připojená k HF a tak jsou všechny sítě nedostupné), někdy se korektně odpojí, ale na telefonu je zobrazen "režim vzdálené SIM karty" a s telefonem jde normálně volat (už to neukazuje sítě nedostupné), ale pak se zase zpětně nechce připojit k HF. Pak pomuže jen restart telefonu, ale korektně funguje zase jen chvíli, pak opět výše zmíněné problémy. Telefonní seznam jsem raději ani nezkoušel stahovat, abych si náhodou nevymazal ten co tam už je stažený. Zkusím počkat na verzi 4.1. (jelly beam), snad vyjde brzy. Jestli to nepomůže, zkusím tu aplikace z rsap.com. Z jakékoliv jiné rady budu vděčný.
 13. Zdravím, mám Samsung Galaxy S2 a pořád mi to nabízí aktualizaci na nový software (mám Android 2.3.5). Bude mi pak korektně fungovat HF GSM III (rSap)??? Bojím se abych si to neaktualizoval a pak bych se nemohl připojit nebo by mi nešel přendat tel seznam. Díky
 14. Plivárna

  ach jo, tak ten požár v Zákolanech (http://praha.idnes.cz/v-zakolanech-hori-byvaly-cukrovar-dr6-/praha-zpravy.aspx?c=A121114_083730_praha-zpravy_jj) byl v našem skladu zbyly nám akorát auta co byly před skladem a jejiný počítač, můj NB nemít děcka a milující manželk tak už vysím na nejbližším stromě (peru do sebe lexaurin) PS: naštěstí jsme to měli pojištěné, nemá někdo zkušenosti s jednáním s pojištovnou, hlavně zkušenosti když nám shořela veškerá dokumntace, data atd....
 15. volal jsem dnes na infolinku Samsungu, ale prý 4.0.4 zatím nepodporuje rSap??? mátě někdo tuto verzi a jde Vám rSAP????

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se členem OctaviaClubu a získejte výhody.

×