Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


motorpower

Partner OctaviaClubu
 • Počet příspěvků

  553
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Vše od uživatele motorpower

 1. Možnosti kodování OIII

  V Praze není problém.
 2. EGR VENTIL

  Na dálnici to docela funguje, ale při kratších jízdách a po městě nenastupuje teplota a podmínky pro regeneraci se nevytváří. Všechny výfukové plyny, které se vracejí zpětným okruhem do sání, proudí přes chladič. Tím jsou chráněny ostatní komponenty okruhu recirkulace před vysokými teplotami. Na vstupní straně chladiče je umístěn filtr z nerezové tkaniny, který zabraňuje průchodu nečistot z katalyzátoru a filtru pevných částic směrem k turbodmychadlu. Na výstupu chladiče AGR je umístěn nechlazený ventil zpětného vedení výfukových plynů. Správná funkce EGR též napomáhá rychlejšímu ohřevu motoru při kratších trasách.
 3. EGR VENTIL

  Kdo to proboha nabízí, pouze zlikviduješ DPF. Zvlášť při provozu po městě.
 4. EGR VENTIL

  V Praze ti nahraji co chceš, cca 15min.
 5. EGR VENTIL

  Vždyť ti diagnosika píše, že EGR to asi nebude, zatím čtu N18, ten, řídí, ale vzhledem k provázanosti závad s měřičem hmotnosti může jít třeba také o kabeláž. Takže se zastav u někoho kdo ví co a jak a nechtěj věštění z koule.
 6. Možnosti kodování OIII

  Ano, zavolej...
 7. Úpravy výkonu pro tyto vozy nabízím včetně měření před a po úpravě, včetně diagnostiky, včetně vypnutí stop start, případně dalších bonusů. Možno upravit i DSG launch control. Hodnoty úprav jsou naprosto reálné. To znamená, že kůň změřený u mě se nerovná oslům naměřeným u konkurence. A je jedno o jakou se jedná firmu. Není třeba vyhazovat peníze za sání, výfuky atd. Rozumná úprava nevyžaduje změnu HW, a 280-350 PS na přední nápravě je až dost i při systému VAQ. Dost z vás ještě nepochopilo, že závodní auto vypadá úplně jinak.Naopak pro běžné ježdění je úroveň jedna naprosto dostačující a doporučuji většinou především výměnu inercooleru za větší např. APR, Wagner, Holle, atd. Pro více dotazů neváhejte zavolat.
 8. CHIP 110kW

  Koně problém nejsou, ale točivý moment už je přes čáru. Zbytečně. Na naftu se VAQ nedává.
 9. Mapy

  Na mapy není mechanika potřeba, nemusí fungovat vůbec.
 10. Úprava výkonu -chip pro 2.0 TSI

  O APR jsem vůbec nemluvil, ale když už jsi to nakousl, jejich měření je také docela sporné. Pokud na autě, které má 365PS / a tuto hodnotu uvádí i APR/ naměří 418PS, tak je asi něco špatně. Točivý moment 570Nm seděl, ale na předokolku bych řekl, že naprosto zbytečný. Plnící tlak 3,2 je taky až dost. Jsem zvědav kolik s tím dotyčný najede. 20-30 tis. neberu jako dobrý výsledek. To opravdu ukáže až čas. A k odezvě na plyn, spíše jde o zvuk a odezvu na meziplyn, nikoliv v zátěži. To je placebo. Rozšířený vstup má vliv až u většího turba , či otevřeného výfuku/sport kat apod. Auto ti klidně i pár jedincům změřím zdarma, jde mi o to vnést trochu pořádku. Bohužel přeměřuje i např. MAHA na Jarově i v Roztokách / nevím proč/ a všem je to jedno. V klidu změří motor pro Svět motorů 1.0TSI 99 či kolik kW. Přitom mám tři měření z hřídele, /příméměření / a ani jedno nemělo víc než 91 kW, včetně měření u mně /83-89kW.
 11. Úprava výkonu -chip pro 2.0 TSI

  To ti nikdo nebere, sání hezky vypadá.
 12. Úpravy pro 1.8 TSI

  Nová generace 1.8 je oproti staršímu motoru spolehlivější a má poměrně velký potenciál pro úpravu výkonu. Není třeba velkých peněz / max cooler/, k tomu aby vaše auto výrazně zlepšilo svůj jízdní projev. Pokud máte pocit, že by váš vůz mohl jet lépe, zavolejte.
 13. CHIPTUNING - zvýšení výkonu vašeho vozu. Kvalita a spolehlivost služeb je u nás jistotou. Ceny jsou na stránkách, případně dohoda. Vrácení sw dle potřeby zdarma v ceně. VŠECHNY ÚPRAVY PROŠLY STK !!! Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4. Facebook Nabízíme vám změření výkonu Vašeho vozidla včetně 4x4, na kvalitní a přesné zkušebně. Cena za měření na válcové zkušebně : a) při úpravě vozidla zdarma B) měření výkonu standard 1800,- + DPH c) měření výkonu pro 4x4 1800,- + DPH V ceně jsou jedno až dvě měření kvůli objektivitě a korektnosti měření, dále dle dohody. Měření výkonu je na vlastní odpovědnost zákazníka, neručíme a ani nemůžeme za stav bržděného vozidla. Vozidla v nepřípustném technickém stavu nepřijímáme. Dále provádíme : Opravy řídících jednotek motoru, kódování funkcí / např. ledky /, zpětné flashování po dieselgate sw, funkce budíků, stop-start systém OFF, nové budíky do OII a FabiaII před FL, úpravy DSG, kontrola před STK.
 14. Clubsporta jsem pochopitelně upravoval také, stejně tak Rka, S7, RS7 , RS6 atd. Mezi novinky patří zatím úpravy 1,6CR Delphi, nové naftové dvoulitry a litrové motory které mají překvapivý potenciál. Snad budu mít čas sem vložit nějaké foto. A koukám na datum, že jsem odpověděl pozdě. Ale přeci jen ano.
 15. Chtít odškodné, ale ne jak to prezentují právníci, ale v momentě, kdy přehrátím sw, maskuje koncern svůj podvod a z uživatele vozu je rukojmí.A stát místo aby hájil občana a jeho zájmy, odsoudí jeho, místo skutečného viníka. Zde teprve totiž vzniká skutečná škoda a nikdo mě nemúže nutit ke změně sw pokud nechci. A pokud je tedy opravdu vozidlo tak nezpůsobilé, je adekvátní náhrada v ceně nového modelu, který je, v pořádku. Nebo zase ne?? A že musí jezdit?? Právě proto, bych nové požadoval. Už bylo pro tento typ technologie navrženo, předchozí modely fungují po update stejně, jako když se na PD motory začaly nasazovat filtry DPF, tj. nic moc.
 16. A to je ta levárna, copak jsi si ho homologované nekupoval?? Divím, se že i němci si nechají srát na hlavu. Je to jen důkaz, že lidi jsou stádo poslušných oveček.
 17. Maxidot

  V Praze budíky přizpůsobím.
 18. Vypnutí imobilizéru O1

  Pard..
 19. Vypnutí imobilizéru O1

  Do Strakonic 70 a do Prahy 100 po dálnici. Lepší jedno nebo druhé než vymýšlet nesmysly. Pokud se nejedná o budíky s Fordu.
 20. Diagnostika Octavia 1 1.6 55kw

  Správná odpověď.
 21. Nastavení vyčištěného filtru DPF

  Když nevěříš... Za a je na úrovni vykuchaného, za b není, ale stejně se ucpe. Na něco jsem zapomněl??
 22. Nastavení vyčištěného filtru DPF

  Není nový, je vpr..... Je zde o tom dost. Vyhozené peníze.
 23. 1.8 Turbo , typ AUM

  Ostuda úpravce. Měl by ti tlak paliva změřit a udělat diag.
 24. Vypnutí imobilizéru O1

  Nebo taky třeba pájet..podle roku. Udělám, a budeš to vědět.
 25. DPF čištění

  Byly to krátké jízdy a neznalost, auto bylo zcela v pohodě. A překvapil jsi mě se Shellem. U nás cuká normálně, taky ho nikomu nedoporučuji. Ale v německu ...to slyším poprvé a neslyšel jsem ani od němců. Myslel jsem, že to je specialita této značky pouze u nás.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.