Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


twe2000

OctaviaClub
 • Počet příspěvků

  122
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli twe2000

 • Hodnost
  "Live to ride. Ride to live"
 1. Třetí brzdové světlo - levná alternativa

  Lepil někdo to brzdové světlo do RS křídla tímto lepidlem https://www.cc-autodily.cz/lepidlo-na-lepení nebo tady tím https://www.cc-autodily.cz/lepidlo-terostat-ms930 ? Oba jsou prodávany jako originální přípravky ve škodovce. Nevím který by byl na to vhodnější.
 2. Navigace dx

  Neseká se to někdy ? Kvalita zvuku je OK ? Kolik ti to vezme max písniček do jedné složky CD 01 atd... až CD 06 ?
 3. Navigace dx

  Nemá někdo náhodou v O1 zapojený USB adaptér místo CD changeru na origo navi DX , tady ten https://www.stualarm.cz/z5838-yatour-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vw-aux-vstup-55xcvw003 nebo https://www.stualarm.cz/z4536-connects2-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vw-skoda-seat-iso-aux-vstup-55usbvw003 nechci vyhazovat navi a kupovat jiné rádio. Zajímá mě jestli má s těmito zařízeními někdo nějakou zkušenost. Nebo je lepší zapojit vlastní mp3 přehrávač přes kabel. redukci AUX 3,5 jack - do kulatého konektoru na zad. straně navi ? Díky za každý radu.
 4. 10.OCTAVIA SRAZ 2018 - ŽAMBERK

  Registrováno
 5. Třetí brzdové světlo - levná alternativa

  Mám stejný problém, přestalo mi svítit 3. brzdové světlo v RS křídle na combi a chci se zeptat jestli jde jenom to červené překrytí vyloupnout tak ,aby spodní část světla zůstala přilepená na křídle ? abych se dostal k těm diodám, nebo je i ten červený kryt přilepený ke křídlu ? a když koupím neorigo LED pásek, nebude to signalizovat na maxidotu poruchu na brzdovém osvětlení ? nevím jaký proudový odběr má to origo světlo.
 6. POPLATKY OCTAVIACLUB

  Zaplaceno :)
 7. CC-AUTODÍLY

  Chtěl bych poděkovat Martinovi za ochotu, rychlost, perfektní komunikaci, idividuální přístup, velkou snahu a čas, který mi věnoval při telefonických objednávkách a vyhledávání a objednávání dílů. Až na drobný zádrhel při dodání al disků L&K , který navíc nebyl zaviněný CC autodíly a který se podařilo vyřešit, jsem byl velmi spokojen s profesionálním přístupem. :) toto není placená reklama :)
 8. (UNI) BEZPEČNOSTNÍ ŠROUBY KOL pro vozy ŠKODA

  Ahoj, máš ještě ty bezp. šrouby CFA 071004 ?
 9. 9.OCTAVIA SRAZ 2017 - ŽAMBERK - 2.9.2017

  Díky Viktorovi a všem ostatním za pohodový sraz. BigTrip se líbil. Příští rok se snad uvidíme opět v Žamberku :palec: nějaké fotky ze srazu: https://ulozto.cz/!mGUase53ZB3b/oc-sraz-2017-rar a ještě nějaké fotky pro ty komu se líbí žlutá barva :D https://ulozto.cz/!SyYoV6CHDZ3P/zlutaci-rar heslo pro oba soubory je: zamberk
 10. Automatické svícení

  Dík za odpověď. Tak to budu muset navštívit nějakého autoelektrikáře. Leda, že že by mi to pan Rolbař přepojil na OC srazu :D ale to asi ne. Budou jiné povinnosti :)
 11. Autobaterie do RS

  Vyřešeno :palec: Koupil jsem Vartu Silver dynamic 63Ah / 610A D15 Nějak mi nedošlo, že ta 70Ah je rozměrově větší.
 12. Autobaterie do RS

  Oživím toto téma. Odešla mi baterka u O1 Rs. je tam alternátor 90A, dala by se tam dát baterka s kapacitou něco kolem 70Ah ? https://www.cc-autodily.cz/baterie-12v-72ah-380a?brand=SKODA&model=OCTAVIA Utáhne to alternátor, byla by dostatečně nabíjená v autě ? nebo je vhodnější těch 63Ah/ 610A ?
 13. Automatické svícení

  Zkoušel jsem hledat to relé, ale žádné s označením BEA 3090001A to z odkazu na cc dílech, jsem v relé boxu nenašel. Porovnával jsem to taky z jinou O1 RS která má klasické manuální zapínání světel, tak jediné relé které tam je navíc u té z aut. zapínáním proti té z manuálem je z označením 393 ( 4B0919471A ) viz foto. a když ho vytáhnu tak nesvítí pouze zadní světla a na maxidotu se střídavě rozsvěcují dva nějaké výstražné symboly. Xenony pořád svítí po zapnutí klíčku. Takže to není ono. A relé č. 192 u manualu je nahrazeno č. 389 u automatu, takže to taky nemůžu vytáhnout bez náhrady. Jinak ty releboxy jsou osazeny stejnými relé.Zapojení automatického svícení je originál z továrny, žádná dodělávka. Dá se to vůbec zrušit vytažením nějakého relé, nebo se musí udělat uprava zapojení ? Tak má někdo jiný nápad ??
 14. Automatické svícení

  Jo, dík za odkaz, zkusím se podívat na to relé.
 15. Automatické svícení

  Nevíš které relé to je ? je označeno číslem ? Když ho jen vytáhnu, tak přepínač světel bude fungovat klasicky manuálně ?

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.