Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


twe2000

OctaviaClub
 • Content count

  126
 • Joined

 • Last visited

About twe2000

 • Rank
  "Live to ride. Ride to live"

Recent Profile Visitors

1 121 profile views
 1. POPLATKY OCTAVIACLUB

  2019 zaplaceno
 2. 10.OCTAVIA SRAZ 2018 - ŽAMBERK

  Taky bych chtěl poděkovat Viktorovi a celému jeho organizačnímu týmu za 10. OCTAVIA SRAZ. Taky bych byl pro, aby tento Žamberk nebyl poslední. Prostě a jednoduše, bez Viktora a spol. by to už nebylo ono.... přikládám odkazy na nějaké fotky ze srazu https://uloz.to/!eyhkTlbClkcu/10-oc-sraz-2018-rar https://uloz.to/!LSEPiRHn5zmC/zlutasci-2018-rar heslo pro oba soubory je: zamberk
 3. led zarovky predni svetla,mate nekdo?

  Máte někdo nějaký přímo konkrétní tip/ odkaz - nebo dobrou zkušenost na LED žárovky do parkovaček, tak aby to ladilo s xenony ? Co na to budou říkat na STK a co PČR ? Bude signalizace na maxidotu něco hlásit při výměně původní žárovky za typ LED ? Když mi odešlo 3.LED brzdové světlo na kombíku, tak maxidot neodbytně hlásil poruchu do té doby než jsem to vyměnil.
 4. 10.OCTAVIA SRAZ 2018 - ŽAMBERK

  Tak to je velká škoda, byl jsem na srazu jen 3x , ale vždy to mělo neopakovatelnou atmosféru. Ale na druhou stranu chápu, že dát to dokupy organizačně, je docela velká fuška Smekám klobouk dolů Viktorovi, jeho rodině a všem, kteří se na srazu podílejí. Takže se budu těšit na 10. poslední sraz v tomto stylu v Žamberku...
 5. Třetí brzdové světlo - levná alternativa

  Lepil někdo to brzdové světlo do RS křídla tímto lepidlem https://www.cc-autodily.cz/lepidlo-na-lepení nebo tady tím https://www.cc-autodily.cz/lepidlo-terostat-ms930 ? Oba jsou prodávany jako originální přípravky ve škodovce. Nevím který by byl na to vhodnější.
 6. Navigace dx

  Neseká se to někdy ? Kvalita zvuku je OK ? Kolik ti to vezme max písniček do jedné složky CD 01 atd... až CD 06 ?
 7. Navigace dx

  Nemá někdo náhodou v O1 zapojený USB adaptér místo CD changeru na origo navi DX , tady ten https://www.stualarm.cz/z5838-yatour-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vw-aux-vstup-55xcvw003 nebo https://www.stualarm.cz/z4536-connects2-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vw-skoda-seat-iso-aux-vstup-55usbvw003 nechci vyhazovat navi a kupovat jiné rádio. Zajímá mě jestli má s těmito zařízeními někdo nějakou zkušenost. Nebo je lepší zapojit vlastní mp3 přehrávač přes kabel. redukci AUX 3,5 jack - do kulatého konektoru na zad. straně navi ? Díky za každý radu.
 8. 10.OCTAVIA SRAZ 2018 - ŽAMBERK

  Registrováno
 9. Třetí brzdové světlo - levná alternativa

  Mám stejný problém, přestalo mi svítit 3. brzdové světlo v RS křídle na combi a chci se zeptat jestli jde jenom to červené překrytí vyloupnout tak ,aby spodní část světla zůstala přilepená na křídle ? abych se dostal k těm diodám, nebo je i ten červený kryt přilepený ke křídlu ? a když koupím neorigo LED pásek, nebude to signalizovat na maxidotu poruchu na brzdovém osvětlení ? nevím jaký proudový odběr má to origo světlo.
 10. POPLATKY OCTAVIACLUB

  Zaplaceno :)
 11. CC-AUTODÍLY

  Chtěl bych poděkovat Martinovi za ochotu, rychlost, perfektní komunikaci, idividuální přístup, velkou snahu a čas, který mi věnoval při telefonických objednávkách a vyhledávání a objednávání dílů. Až na drobný zádrhel při dodání al disků L&K , který navíc nebyl zaviněný CC autodíly a který se podařilo vyřešit, jsem byl velmi spokojen s profesionálním přístupem. :) toto není placená reklama :)
 12. (UNI) BEZPEČNOSTNÍ ŠROUBY KOL pro vozy ŠKODA

  Ahoj, máš ještě ty bezp. šrouby CFA 071004 ?
 13. Díky Viktorovi a všem ostatním za pohodový sraz. BigTrip se líbil. Příští rok se snad uvidíme opět v Žamberku :palec: nějaké fotky ze srazu: https://ulozto.cz/!mGUase53ZB3b/oc-sraz-2017-rar a ještě nějaké fotky pro ty komu se líbí žlutá barva :D https://ulozto.cz/!SyYoV6CHDZ3P/zlutaci-rar heslo pro oba soubory je: zamberk
 14. Automatické svícení

  Dík za odpověď. Tak to budu muset navštívit nějakého autoelektrikáře. Leda, že že by mi to pan Rolbař přepojil na OC srazu :D ale to asi ne. Budou jiné povinnosti :)
 15. Autobaterie do RS

  Vyřešeno :palec: Koupil jsem Vartu Silver dynamic 63Ah / 610A D15 Nějak mi nedošlo, že ta 70Ah je rozměrově větší.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

 • RR Tonery Eshop
 • Potisk triček a mikin

  Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

 • SÍTODÍLNA
 • Prostor pro reklamu

  Zde může být i vaše reklama.

  ×

  Important Information

  Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Guidelines, používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. a politikou ochrany osobních údajů - Privacy Policy.