Přejít na obsah

Roletky na zadní (boční) okna


borlan

Doporučené příspěvky

Zkoušel jsem k tomuto něco zde hledat a neuspěl...

 

Existuje, nebo někdo ukutil roletku na zadní boční okno, aby to bylo estetické, funkční a zároveň neomezovalo pohyb skla? Momentálně mám ty klasický "koláče" na přísavku. A vadí mi, že nemohu otvírat okno.

 

Že existují roletky vím, ale údajně jsou opět jen na přísavky na sklo...tak jestli by se nedaly nějak elegantně přidělat natvrdo na tapec a sklo by si mohlo jezdit jak chtělo?

Odkaz ke komentáři

Že by to bylo toto?

 

Roletky

 

Jestli jo, tak potom jak to přidělat na tapec? Nevím vůbec jak to tam vzadu pod tím tapecem vypadá, jestli by se muselo prošroubovávat (tedy sundat tapec), nebo jen zavrtat zvenku... ?

 

A ještě jak na to tak koukám - půjdou pak vytahovat nahoru, když základna, na kterou bych to přidělal je cca vodorovná? Z fotky vidím, že se spíše počítá montáž na svislou plochu a vytahování nahoru...já bych to měl jaksi vytahovaný přes hranu, "za roh". Tak jestli by to nezadrhávalo, nebo se nějak nervalo....? Musel bych je vidět a vyzkoušet v reálu, ale tady jsem je v krámě neviděl...

Odkaz ke komentáři

Podivej se obcas na aukro. Nekdy se tam objevi protislunecni site primo do oken.Uchyti se to nejakymi hacky a muzes okno stahovat nahoru i dolu bez toho aby si tu clonu musel davat pryc. Jen ta cena je trosku vyzsi. Tusim od 1200Kc nahoru a je to jen na zadni bocni dvere.

 

Origo skoda http://www.skoda-auto.cz/cze/SERVICE/ACCESSORIES/Pages/Accessories.aspx?id=KCD609004&searchcat=0000000110&ref=%3fc%3d0000000110%26p%3d4

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Podivej se obcas na aukro. Nekdy se tam objevi protislunecni site primo do oken.Uchyti se to nejakymi hacky a muzes okno stahovat nahoru i dolu bez toho aby si tu clonu musel davat pryc. Jen ta cena je trosku vyzsi. Tusim od 1200Kc nahoru a je to jen na zadni bocni dvere.

 

Origo skoda http://www.skoda-auto.cz/cze/SERVICE/ACCESSORIES/Pages/Accessories.aspx?id=KCD609004&searchcat=0000000110&ref=%3fc%3d0000000110%26p%3d4

 

 

Za ty prachy to okno nalakuju na cerno snad :-)

Odkaz ke komentáři

Tak už jsem ty originály viděl - ty prachy jsou šílený. Ale i tak to není to co bych si představoval...pravda výhodou je u nich, že i se staženým oknem tam nevletí hmyz. Ale já bych radši opravdu mobilní...

 

Teď na Aukru jsou nějaké cca 45x55cm - zahákne se ten tubus na okraj skla (nebo přísavkou) a pak okno může téměř celé otevřít - tubus je pořád na okraji skla. Z toho tubusu se pak dolů vytahuje ta samotná roletka a má aretaci v každé poloze. Ale takhle na dálku se mi to nechce kupovat...i když sada za 200 stojí za zvážení...

 

On je i trochu problém, že zadní okno má ještě zadní nepohyblivou část a tu je potřeba taky částečně zastínit, aby to na děcka nepražilo.

 

Kdyby tak ten tubus šel schovat do tapece a jen takovou štěrbinou by se vytahovala roletka nahoru na háček, to by byl luxus! No nic... ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 6 let později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...