Přejít na obsah

Kodování komfortky


Doporučené příspěvky

Sentinel: No jezdím každou chvíli na Karlovarsko a jezdím buď přez Plzeň nebo přez PHU, takže to zase tak daleko do Kladna s té PHY taky není... :-D Ale tak Janek nemá problém tak snad to nějak klapne s ním... Bylo by to pro mě malonko snažší pač tam budu celej víkend...

 

Janek: Tak když se mě nebude otevírat okno u řiiče tak je to v pohodě... :) Tak se pak nějak domluvíme. ;-) Zvládáš rovnou vymazat aj servisní interval?

 

Vymazat interval jsem zatim delal jen u 1,9TDi mr2001 snad to zvaldnem i u Tvoji motorizace. Detaily domluvime pres SZ.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Ahoj, koupil jsem kabel + VAG... Původně pouze na diagnostiku. Ale někde jsem se dočetl, že lze pomocí VAGU aktivovat funkce, kontrolky a podobně.. Ale ve VAGU, který mám já jde pouze diagnostika a když kliknu na nějaké úpravy, tak to chce registraci. Nehodil by mi nějaký "dobrák" odkaz na VAG + crack?

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o měsíc později...
  • o 6 měsíců později...

Ahoj,dnes jsem to zkoušel na me oktávce a nefunguje to mám rok 1999 plná vybava 1.9 TDI pak jsem to zkusil na otcové ten má 2001 a tam to šlo a pak na bráchové tan má taky 2001 ale benzín a tam to zas nešlo? prý to není podporováno dá se to udělat jinak nebo čím to je díky moc za radu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Kámoš má problém se stahováním oken. Má komfortku 1J0959799L a všechny okna v elektrice. OI 1998. Začalo mu zlobit stahování všech oken, kdy to občas zlobilo a skončilo to tak, že nešlo ani jedno okno a ani vag se nedokázal z komfortkou spojit. Jiné jednotky to našlo. Klíčem v zámku při zamykání se okna zavřou a při odemykání otevřou. Tak koupil jinou komfortku, stejnou a okna po výměně fungovala a je to tady opět to samé, asi po týdnu.Okna mrtvá, jen klíčem jdou a diagnostika se s komfortkou zase nedokáže spojit. Tak prosím o vaše rady. Na co mrknout.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...
  • o 4 týdny později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Podle VIN to nepoznam. V podstate to zalezi na tom, jakou verzi komfortni jednotky tam mas. A to neni uplne vazane na VIN (clovek to muze kdykoliv vymenit). Nejjednoduseji to zjistis kdyz se pripojis pres VAG a spustis Motordiag Komfort Manager. Pro tento ucel je zdarma.

Kdyztak napis na PM a nejak se dohodneme ;)

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

dotaz, už jsem zkoušel vše, ale stále bez výsledku. Zlobí mě do klíčem auto zavřu, dálka jde jen pro dveře krom řidiče. Zkusil jsem projít kabely, jednotku ve dveřích a teď jsem skončil na komfortce. Mám 1C0959799A  ZM mifimax 5DK 008 213-00 III 64604 H01/S004. Od známého jsme měl dnes půjčenou stejnou č. 1C0959799A  ale ZM mifimax 5DK 008 213-00 II 30403 H01/S003 a nejde už ani dálka celově, když otevřu vzadu dveře sepnou se výstražný spínaný komfortkou. Pls o radu. Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
V 30. 6. 2018 at 9:17, MartinSt napsal:

Podle VIN to nepoznam. V podstate to zalezi na tom, jakou verzi komfortni jednotky tam mas. A to neni uplne vazane na VIN (clovek to muze kdykoliv vymenit). Nejjednoduseji to zjistis kdyz se pripojis pres VAG a spustis Motordiag Komfort Manager. Pro tento ucel je zdarma.

Kdyztak napis na PM a nejak se dohodneme ;)

 

Ještě jednou děkuji MartinoviST, dneska jsem u něho byl a nakódoval mi stahování oken na dálkové ovládání, vše funguje super :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...