Přejít na obsah

Columbus rok vyroby 2011 do vozu 2006


Petan

Doporučené příspěvky

No ze zárukou to asi není,vždyť jsme to tu řešili.Jsou to ty dva odkazy od Jardy,asi o tři příspěvky výše.

Na druhou stranu,raději koupím nový bez záruky za cca 13tis.,než za 10tis. levotu,a samozřejmě taky bez záruky a buhví jakou skládačku. :blink:

Odkaz ke komentáři

Já myslim,že jí poznáš na první pohled,zpracování,štítky atd.Ale možná mění jen vnitřky.

Někde se tu o tom psalo,že se to dá poznat i podle funkcí (Čína je ořezaná).

Odkaz ke komentáři

Nikdo nic nepozná,pokud se to udělá dobře a co se týče Columbu expedovaných do Chiny tak jediný rozdíl je mezi dvěmi tlačítky a ty se dají vyměnit.Jinak není nijak ořezaná!!!!

Tak já myslel,že se tu bavíme o colombech co se v Číně vyrábí,né co se tam vyváží.

Já sem někde četl,že mají menší pevný disk,nepřehrávají dvd,atd. :blink:

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o rok později...

Zdravím, chtěl bych oživit toto téma :-) Měl bych zájem koupit Columba do Octavie MR2006, docetl sem se, že potrebuji správnou gateway a nahrát správný firmware do Columba. Potřeboval bych tedy vědět, jaky typ gateway potrebuji a kde sezenu ten firmware do Columba. Pokud mám nyní obyčejné neoriginalni rádio, jak je to se zapojením? Mám dodelavany maxidot, MF volant a parkovaky nemám. Děkuji za rady :-)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím vás,mám OII 2006,mám dokoupený Columbus r.v.2010,dával sem ještě Gateway a ve Škodovce mi to sčuchli,aby to nevybílelo baterku.Mám maxidot a MF volant...maxidot funguje ale MF volant nešlape.Předtím sem měl Nexuse. Potom bych řekl,že není tak dobrý signál na rádio,někdy šumí a třeba se stane,že úplně stratí signál,patici antény sem měl rozebranou a nebyli vidět nějaké velké zámky oxidace,vše očistil a složil.Parkováky nevím,jestli chodí,páč jedno čidlo je kaput.Uměl by někdo rozchodit ten MF volant a s ostatním poradit?Sem z jižních Čech,díky za reakce.

Odkaz ke komentáři

ono opravdu hledat asi není tak lehký :) Druhá anténa se umisťuje běžně do palubky, místa je tam dost. A SW se nahrává přes CD.

 

Jinak špatný signál: Pokud nemá druhou anténu, tak ani neladí automaticky a nejdou TMC, phase diversity prostě potřebuje druhou anténu a nebo frekvenční rozdvojení - origo seat, nebo uděláná z koaxu.

 

Parkováky 2006 těžko půjdou na Columba, musíš vyměnit za obojetnou jednotku předFL - FL a nebo rovnou za FL, přepojit CAN musíš vždy.

Upraveno uživatelem ka_r_los
Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Ahoj pořídil jsem novýho Columba dle štítku by to měla r.v. 2014, 3T0 035 680B, HW71 SW4120 a téměř vše se mi podařilo zprovoznit až na MF volant - mám předFL pro ovládání radia. Tady jsem se dočetl, že by se to mohlo rozchodit po úpravě SW.

1.Půjde to i tady??

2. zprovozní se i zobrazování navi a audia na maxidotu?

3. půjde zprovoznit hlasové ovládání - mám origo HF sadu 1Z0035729B

 

Mám O2 MR 2007

 

Díky moc

Upraveno uživatelem Tomasoct
Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...