Přejít na obsah

ZIMNÍ PLETENÉ ČEPICE OCTAVIACLUBU


Doporučené příspěvky

dneska odeslo 50 ks, ve stredu ma dorazit dalsich 30 ks.

 

bohuzel ti co byli na konci seznamu budou v te druhe varce, nemohl jsem to udelat jinak nez na zacatku risknout vyrobu jen 50 ks, nevedel jsem kolik z vas to bude chtit. vyroba neco trva a vyrabet min nez 30 mi nepovolili, takze sem objednal minuly tyden dalsich 30, ty budou ve stredu u me.

 

treba ciima objednal mezi poslednimi, mam dojem ze mu to nestihne prijit do patku :(

 

nemluve o tech , kteri objednali a do ted nezaplatili a toé byli na zacatku seznamu :(

 

navic ted jsem jich tedy musel udelat 80 a objednavky mam na 65, co budu delat s temi 15 sem zvedaf

 

ono to chlapci neni nic jednoducheho vam tohle organzovat kor kdyz objednavky chodi v prubehu dvou tydnu a penize jeste pozdeji, takze velka vetsina to bude mit behem tohoto tydne, dnes jsem s tim na te poste byl, myslim, ze do patku to maji i slovaci u sebe.

 

nekolika lidem, hlavne tem co objednali pozdeji to bohuzel asi prijde mezi svatky.

 

nezapomente, ze mam i svou normalni praci a ta bohuzel pred vanocemi znamena objizdeni zakazniku a byti 3 dny v tydnu mimo domov..

Odkaz ke komentáři

dneska odeslo 50 ks, ve stredu ma dorazit dalsich 30 ks.

 

bohuzel ti co byli na konci seznamu budou v te druhe varce, nemohl jsem to udelat jinak nez na zacatku risknout vyrobu jen 50 ks, nevedel jsem kolik z vas to bude chtit. vyroba neco trva a vyrabet min nez 30 mi nepovolili, takze sem objednal minuly tyden dalsich 30, ty budou ve stredu u me.

 

treba ciima objednal mezi poslednimi, mam dojem ze mu to nestihne prijit do patku :(

 

nemluve o tech , kteri objednali a do ted nezaplatili a toé byli na zacatku seznamu :(

 

navic ted jsem jich tedy musel udelat 80 a objednavky mam na 65, co budu delat s temi 15 sem zvedaf

 

ono to chlapci neni nic jednoducheho vam tohle organzovat kor kdyz objednavky chodi v prubehu dvou tydnu a penize jeste pozdeji, takze velka vetsina to bude mit behem tohoto tydne, dnes jsem s tim na te poste byl, myslim, ze do patku to maji i slovaci u sebe.

 

nekolika lidem, hlavne tem co objednali pozdeji to bohuzel asi prijde mezi svatky.

 

nezapomente, ze mam i svou normalni praci a ta bohuzel pred vanocemi znamena objizdeni zakazniku a byti 3 dny v tydnu mimo domov..

 

Vím přesně o čem Vitto mluví , znám to , na druhou stranu jsem rád , že jsem mezi prvními .-)

Odkaz ke komentáři

melo by jich byt v CR a SR zatim 65 :D

 

vidite, v nedeli podate, v pondeli dodame :)

 

a pak ze to nepujde :D

 

seznam odeslanych :

ol@f

Dakie

McDrapi

pepeechose

David Kuchař

stenly1972

miras

Zemík

Oto Bojanovský

Spooky1

paulmack

hamama@zoznam.sk

Tazz7

Roman Illek

bobanek66

Tomáš Koutný

Petr Novák

lisky

maros

Dodo-kolín

JimmyL

Roman Drahoš

Tomáš Řeřicha

Jaroslav Klejma

Dusoft

Martin Peterka

Ernest MÉSAR

Luckywrc

mario.tn

Jan Janota (messik)

PRETORIAN

Ladislav Chvátal

danny123

Jan Malý

juraj351

Maiden

Tomáš Kudrna

wazha

Zuzana Hegedušová

spirus89

Petr Sochor

Aleš Červenka

Jitka Janůrková

 

 

NEZAPLATILI, nebo jsem nedohledal platbu :(

Indi

Robert Vokáč

Richard Opalka

Jiří Kindl

Mirouch

marcello350

Felix Mašek

Odkaz ke komentáři

:palec: tak už ju mám taky doma (na hlavě) PARÁDA :pivo:

akorát sem se nestačil oholit :(

 

haaaa, super fotka :D

 

 

sice to oznamuji az ted ale PARAAAADAAA uz ji mam taky doma a pekne sedne na muj kedlub :D :)

 

zitra se mnou stravy cely den protoze na Vysocine mrzne jak :prcprc::lol: diky Vittorio super kup :)

 

sem rad ze se libi :)

Odkaz ke komentáři

:D tak ciapka uz je doma vcera prisla super sedi dik Vito je super hned sa vsetci pytali odkial ju mam tak mozno este budem neake objednavat ak bude zaujem :D u nas. inac ma napadlo co takto ked uz su lekarnicky, ciapky, siltovky a neviem co urobit balicek aj na zimu a k ciapke prilozit skrabku na sneh s metlickou s logom OC klubu ak bude nieco taketo alebo ak je hned si objednavam zavazne :palec: a take rukavice by tiez neboli odveci nech tom mam uz komplet :D

este raz dik :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...