Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

romariooo

Co je kde na prodej včetně ceny

12 900 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, raym0n napsal:

@krysarrPropasl jsem ji asi tak o 10 minut, padla gentlemen agreement s Volvo Slatina, majitel na me moc casove tlacil, chtel to mit z krku, cemuz rozumim, ale moc to nedavam, sice nabizeji min nez ja, ale ustne si placli a majitel to nechce porusit a ja to, sice velmi smutny, ale respektuju. V pondeli doresi byrokracii. Leda doufat, ze Volvo majitele nazlobi nejakym jednanim v pondeli, jez si bude zasluhovat nedodrzeni GA... ale to uz zase ja budu ve Stuttgartu.
Skoda, chtel jsem si udelat radost zitra na bezky a zkusit AWD. Ale zkusim to brat, ze to tak melo byt : ) V tuhle chvili me to ale celkem mrzi, snad to rozdycham.

A jaj, asi to tak melo byt, ale zamrzi to, si dovedu predstavit :( Ja bych na tlaceni taky neslysel. Jak na me nekdo moc tlaci, nemam z toho dobrej pocit :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Jen at to upřesním on netlačil primo na me, ale na rozlousknuti cele situace, coz samozrejme vyústilo v tlak na me. A ano, jsem pak 2x tolik obezřetný, coz chce vic casu :)

Uz jsem to trosku rozdychal,ne moc, snad na to na sluzebce zapomenu uplne. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
2 hours ago, raym0n said:

Jen at to upřesním on netlačil primo na me, ale na rozlousknuti cele situace, coz samozrejme vyústilo v tlak na me. A ano, jsem pak 2x tolik obezřetný, coz chce vic casu :)

Uz jsem to trosku rozdychal,ne moc, snad na to na sluzebce zapomenu uplne. 

Naprosto te chapu. A vidim, ze ty XC60 jsou proklety. Nam ta planovana taky utekla asi o pul dne a od te doby uz nebyla zadna co by splnovala pozadavky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mame jednu XC60 doma a jezdi se s tim fakt krasne. Docela i uvazuju az pride spravna chvile vzit druhou pro sebe :-D A nebo se na to vykaslu a koupim si neco malickeho ;-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 6 hodinami, MichalF napsal:

A nebo se na to vykaslu a koupim si neco malickeho ;-)

Na to naprosto dokonale sedí C30 Polestar :pivo:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kluci, jeste bych se vratil k tem autobateriim. Co pak s vymenou? Zvladnu to sam? Nevadi, kdyz bude auto chvilku bez proudu? Nebo je lepsi zajet nekam do servisu s nechat to vymenit je? Asi by to tam napojili na dobu vymeny na nejakou treti baterii.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No možná bych to neriskoval sám. Já teda určitě bych se do toho nepouštěl. Dneska už u těch nových aut nevíš, co kde můžeš dodrbat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před hodinou, jirka3 napsal:

Kluci, jeste bych se vratil k tem autobateriim. Co pak s vymenou? Zvladnu to sam? Nevadi, kdyz bude auto chvilku bez proudu? Nebo je lepsi zajet nekam do servisu s nechat to vymenit je? Asi by to tam napojili na dobu vymeny na nejakou treti baterii.

Koukni do návodu, hlavně jestli si auto po odpojení baterie pamatuje nastavení. U SII to tak funguje a v návodu je to popsáno, takže předpokládám, že v MB nebudou v tomto pozadu.

Jinak pokud je k tomu dobrý přístup, tak bych se toho nebál.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Určitě to není problém vyměnit doma a sám. V navodu by mohl být uveden postup co odpojit dříve, většinou mínus, zpět pak většinou jako první plus. Pořádně si povolení svorky, případně je rozevri, aby šly lehce sundat a hlavně napoprvé připojit na nový a  bez jiskreni.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jj, pustim se do toho sam. Procetl jsem D fora a i na Youtube je pekny navod primo na GLKacku. Nic na tom neni;-). Takze kdyz je clovek trochu zrucnej, nemel by byt problem. Byl jsem se tu zeptat v MB a jen za baterku chteji v prepoctu cca 11,5 tis. To mi prijde zbytecny davat. Objednam ji pres internet. V CR jsem nakonec nebyl, tak ji musim objednat tady;-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Ajjj, tomu říkám dilema.. Na druhou stranu proč si známí nenajde něco podobného také v DE? :)

Taky jsem mu to říkal, jsem si vzpomněl na jednu 4.2 co byla v CR po FL a ta už není tak mě napadlo kouknout jak je to v německu a tam jich je ve fullu celkem dost. Prodávat nechci slouzi dobre nemam motivaci, leda bych prodal mega výhodné nad aktuální tržní cenu a pak bych mohl upgradovat na 4.2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.