Přejít na obsah

RS podvozek


Guest Petr S.

Doporučené příspěvky

no kuci hezky jste se rozpovídali .... když si vpomenu na letošní léto a chorvatské stezky k moři, tak rozhodně víc jak 15mm dolů nepůjdu - otázka je jestli mi někdo dokáže poradit nějaké ty pružiny, protože jak říkám na netu jsem našel nejmenší snížení 35mm a to je pro mě prostě moc

Odkaz ke komentáři
Nevim jaky mate silnice u vas, ale ja mam problemy i a 15mm kde bezne cejtim jak skrta kryt pod motorem...

 

nojo,ale ty to máš v TDi,zkoušel jsi to někdy postavit proti RS ? jestli to máš stejný nebo nižší? řekl bych že to budeš mít nižší..

 

kamarád měl toho kombika TDi a měl to na RS podvozku sakra nízký...hledal jsem fotku,ale nenacházím žádnou

Odkaz ke komentáři

Taky se přesně toho bojím... (taky chci dát RS podvozek na 1.9TDi kombajn)! Bylo by zajmavý postavit vedle sebe dvě auta na RS podvozku, origo RS a TDi predelany na RS (tedy min. podvozek) - takovejch aut jen podle fora jezdi docela dost.

 

Jestli ma snizeni o 15mm smysle nebo ne, ja kazdeho vec. Roli hraje i ta zminovana tuhost pruzin! Ja mam auto mimo jine i jako uzitkovou zalezitost a obcas proste potrebuju jet a nepremejslet, ze mam zrovna par cm nad asfaltem RS naraznik - takze vic jak -15 pro me taky neni. Takze RS combi pruziny pujdou urcite na zadek, na SBAZARu je (myslim) jeden typek prodava novy za rozumny prachy (vsechny typy), tlumice Kayaba. Origo je tam SACHS...

 

Predek porad nevim... .( nechci to mit nejak echt nakloneny dolu, ke spicce.

Odkaz ke komentáři

:-D jj, to by se mi mohlo stat, mno... .)) nastesti jezdim skoro porad prazdnej, jen obcas to nalezim az po strechu. .)

 

HP je preci jen uz docela investice, origo pruziny jdou sehnat za litr dohromady... a kdyz se podivam na fotky Jastera, tak to nevypada nijak abnormalne. sam si to chvali! jen nevim co to udela na kombajnu.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
No ja teda nevim, ale prijde mi funkcne jako blbost davat na tezke TDI podvozek z lehciho RS. Podle me to nemuze fungovat spravne, to uz je lepsi koupit nejakej set primo na TDI. A cenove to podle me vyjde na stejno, pokud se budeme bavit o cenych novych sad.
A nato jsi prisel kde, ze je TDI tezsi nez RS? :P Mozna ve vaze celeho vozu ale v rozsahu zatizeni pruzin je rozdil 10kg. :)
Odkaz ke komentáři
A nato jsi prisel kde, ze je TDI tezsi nez RS? :palec: Mozna ve vaze celeho vozu ale v rozsahu zatizeni pruzin je rozdil 10kg. :lol:

 

ani ve váze celého vozu není nijak zásadní rozdíl .... a když jsem se ptal mechoše co si myslí o RS pružináh na Golfa IV TDI, tak mi dokonce řekl že golf je lehčí

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Kdes kouipil, jaké a co stály ty RS pružiny? Origo škoda? (díl i prodejna nebo někde jibnde?)

 

Tak jsem posadil svoje TDI Combi na RS Combi pruziny a sedlo si to presne jak melo, tedy (az neuveritelne PRESNE) o 15mm nad kazdym kolem (mereno v nejvyssim miste blatniku, stejne mnozstvi paliva v nadrzi, apod.). Nejsou tam RS tlumice ale!
Odkaz ke komentáři

Presne! Nikdy jsem to nechtel nejak zasadne snizovat, dokonce jsem kdysi premyslel i tech podlozkach pod pruziny (paket pro spatne cesty, ci co...) abych nechytal vsude tenkrat jeste predface naraznikem. Ale tech 15mm, to skoro nic neni... Vypada to o trosku lip. Jen, chce si to promyslet co do toho date za tlumice. Muzete nechat stavajici, ale ubytek komfortu je znat! :-D

Odkaz ke komentáři

Jojo taky sem přemejšlel jak to spíš zvednou, ale když vidim jak je ted moc vysoko tak se mi to nelíbí. A zatim sem neškrt kromě tý spony co m spojuje části vejfuku dal jsem to tam špatně (závitem dolu tak je to i vidět z dálky)Kde je můžu objednat :) :lool: ?

Upraveno uživatelem Sentinel
Odkaz ke komentáři

No nejlepsi by bylo vsechno origo ne? Ja o tom premyslim, soucasne tlumice mi pomalu odchazeji, tak bych je vzmenil rovnou i s pruzinami za ty RS. Jen doufam, e nenarazim na nejaky technicky problem. Vsichni zatim tvrdi ze by to melo byt bez problemu, tak doufam, ze se nebudou lisit jeste v nejakem uchyceni nebo tak.

Odkaz ke komentáři

nn, tlumice RS a pruziny RS das do normalni Okty bez problemu - oni maj moznost aby se na ne prichytil stabik, ale v normos Oktach je chycenej do ramen, takze je to jen neco navic, co nevyuzijes. Ja kdybych sel i do origo RS tlumicu, tak uz bych tam dal i ten silnejsi stabik s uchycenim na tlumice.

 

kdo mate zajem, tak kontakt je go01(zavinac)email.cz - napiste, co potrebujete, a on vam do dne/dvou odpovi!

 

jestli chcete fotky tdi na RS pruzinach, klidne dodam taky. ale uz je nekdo daval vejs...

Odkaz ke komentáři

Diky to jsem chtel vedet, jeste jeden dotaz co ten stabilizator ten tam jde taky bez problemu? Ja mam 1.6 i. Jo jeste jsem se chtel zeptat co se na tom kontaktu dozvim? Pouze rady nebo je to nekdo kdo neco i prodava? Dik

 

nn, tlumice RS a pruziny RS das do normalni Okty bez problemu - oni maj moznost aby se na ne prichytil stabik, ale v normos Oktach je chycenej do ramen, takze je to jen neco navic, co nevyuzijes. Ja kdybych sel i do origo RS tlumicu, tak uz bych tam dal i ten silnejsi stabik s uchycenim na tlumice.

 

kdo mate zajem, tak kontakt je go01(zavinac)email.cz - napiste, co potrebujete, a on vam do dne/dvou odpovi!

 

jestli chcete fotky tdi na RS pruzinach, klidne dodam taky. ale uz je nekdo daval vejs...

Odkaz ke komentáři

jo, stabik tam jde dat (myslim ze 1.6 ma stejnou napravu, overoval jsem si to jen u TDi) - ale je toho celkem dost, krom ty silnejsi tyce stabiku jeste luzka, spojky, silentblok a mozna jeste neco... :/

 

Na ten kontakt normalne napis, ze shanis original RS pruziny na O1 (combi nebo sedan) a jestli jsou stale k mani, resp. za kolik. on ti odpovi do dne/dvou - pak mu posles adresu a zasle ti to dobirku, ktera je 150Kc tusim!

Odkaz ke komentáři

Já teda osobně nedám dopustit na RS podvozek naprostá spokojenost......oproti drahým sportovním podvozkům které neustále musíte hlídat a stále se propadající podvozek doladovat zpět a podobně :-)))))Mrs

 

RS je kompro mezi sport/comfort a navíc když se něco stane zajdete do škody pro nový komponemty....

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...