Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

303 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Chtěl bych vás požádat o radu ohledně brzd na octavii.: Brzy asi budu měnit a nevím pro co se rozhodnout... Zatím zvažuju zda Origo, Brembo, nebo Zimmermann. Vše bych koupil z CC-autodílů, mají fakt přijatelné ceny, jen potřebujji poradit s výběrem, protože dražší neznamená automaticky lepší :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Abych dodal za Chipmana, tak spokojenej byl dokud nesedl do mýho auta a neozkoušel moje brzdy....

Ale na serii asi ta varianta co píše Roman, tu jsem měl na předešlé oktě a i na Golfu a dobrý.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest chipmann

Hele ty "marůdku " jeden je jasný že s tvejma jedovkama se to nedá absolutně srovnat :rolleyes:,ale jak píšeš na tu serii to je dobrý si myslím

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já na všechny své auta dávám už asi 10 let při výměnách komplet TRW a nemůžu řict, že by byly špatné, ani nemají nějaké nadpřirozené vlastnosti. Navíc nemám problém se špiněním kol tak jako někteří v mém okolí, ale nevím na čem jezdí.

Většina odpovědí je typu " Já nevím co mi tam v tom servisu dali " Kilometrický nájezd vždy přežil mé vlastnictví vozů a nebylo na výměnu. S ojetými auty jezdím tak 70 tis. Doufám že OII si nechám déle protože mi sedí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já používám Brembo Max. Jsem s nimi spokojený, ale mají i své neduhy. Je to hlučnost a při lehkém brzdění i jemné vibrace. Pokud bych volil znovu, tak bych volil Zimmermany. :prcprc:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a je to moc pocut?? nakolko neviem ake kotuce volit. teraz mam od vyroby a tie sa mi zdaju v pohode. tak teraz neviem do akej znacky ist.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Asi takto. Mě daný hluk nevadí protože ho až tak neslyším. Ale jsou lidé co jim to prostě vadí. Pokud chceš sportovní kotouče tak si je kup. Je tam vyšší brzdný výkon. Pokud nevíš co by jsi tak si kup originály a máš po problémech. Jsou také dobré. :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jako originály podle mích informací byly TRW. Ale nevím s kým podepsala Škodovka smlouvu teď. :palec: Dále co se týká kotoučů ATE power disc, na netu jsem četl od uznávaných techniků kteří dělali testy, že kotouč nemá vůbec vyšší brzdící výkon, ale je jen designovou záležitostí. Jednalo se o tento produkt. Pokud to najdu připojím to.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jj jedná se o tyhle brzdy :) ale brzděj lépe než ty origo jestli to dělaj ty keramický destičky nevím ale brzdí to o hodně lépe.

mě to vyšlo předek na 4000,-

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Už si nepamatuju co jsem dával dopředu na Scouta, ale zatím jsou OK bzdové kotouče 288mm + desky a celej předek mě vyšel na 1800,- a zatím dobrý tata si nestěžuje, a otestované už jsou i z 200, najeto 7tis a :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest chipmann

Jenže na netu se prodávají kopie ate pozor na to !! A hlavně se ate musí zajizdet !! Jinak se zkrouti

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Myslím, že pokud koupíš něco od renomovaných výrobců tak chybu neuděláš. Pokud chceš investovat tak si kup designové sporty s keramickýma destičkama a ty tě vyjdou tak o třetinu dráž než normál. Podle mě se sporty nevyplatí ani co se týče výkonu a zvlášť ne co se týče životnosti. Ale zase ve vhodných kolech lépe vypadají. Za mě prvovýroba TRW kotouče a desky do 3 000 Kč celkem - ideální, ale každý to vidí jinak.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.