Přejít na obsah

Jaké brzdy


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...
Guest Roman7235

Hoši mám otázku:

mám O2 FL 1.6TDI 2012 a dal som kotúče Zimmerman vrtané + dosky ATE Ceramic.

Pri silnejšom brzdení to auto strašne strpa a kotúče sa mi zdajú namodralé, podľa mňa asi prikalené...

Neviete čo s tým? Je to dobrá kombinácia?

Rozmýšľam že tam dám ATE Power Disc alebo ATE Premium One.

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zdravím pánové a dámy, můžete mi doporučit nějakou (prověřenou) značku kotoučů a desek na zadek Octavie 2 (06) ??

Výměnu nechámn provést v autorizáku ale materiál bych raději koupil sám.

Odkaz ke komentáři
Rozdíl je ve slitině. Brembo max má větší obsah uhlíku, tudíž nerezivý a odvádí lépe teplo. Další rozdíl jsou pak drážky.

Zdar Prosím Te kde by se daly koupit zadní kotouče 286x12 zadní Rs zimmerman vrtany nikde jsem je nenasel a tekstary keramiky??

Zdar Prosím Te kde by se daly koupit zadní kotouče 286x12 zadní Rs zimmerman vrtany nikde jsem je nenasel a tekstary keramiky??
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

zdravím, čeká mě komplet výměna brzd, přečetl jsem si celé vlákno a podle hodnocení by měla být dobrá kombinace:

 

vpředu: Brembo Max + keramické desky Textar (nebo klasické, pokud nevadí špinění)

 

otázkou je jaké zvolit kotouče dozadu? desky bych chtěl asi stejné jako vpředu

 

díky :)

Odkaz ke komentáři

tak podle VINu se zdá, že můj výběr je značně omezený kvůli rozměrům. U zadního kotouče s rozměry 272*10 mám jenom čtyři možnosti, takže asi buď obyč Brembo nebo Zimmerman. Podobně je to s destičkami, ani jedny keramické na výběr nejsou. Takže asi nemá smysl dávat keramické jenom dopředu. Tím pádem, zase nevím, jaké destičky vybrat k Brembu Max dopředu a jaké dozadu :-/

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...